2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende kullandım bu ay bakalım işe yararsa bu gruba yazarım canım

Benim adetim bitti geçen hafta yapsam olur mu bide benim kuyruğum yamuk sıkıntılı biraz gene de işe yarar mı sizce bide bende pcos var
Valla denemekte fayda var canım belki işe yarar zararlı birşey değil zaten bu yumurtayı kaliteli büyütüp çatlattığını söylüyorlar

Valla denemekte fayda var canım belki işe yarar zararlı birşey değil zaten bu yumurtayı kaliteli büyütüp çatlattığını söylüyorlar
Hadi inşallah yarın hemen deniyorum belki onun sayesinde bende iyileşirim kız eğer hamile kalırsam sana bol bol dua borcum olsun

Kızlar ben galiba hamileyim bat a daha 2 gün var ama dayanamadım bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı tabi ben emin olmak için adetin gecikmesini beklicem ama son bir haftadır kasık ve bel ağrısı olunca süphelendim bi bakayım dedim bu sabah. Sizcede varmı hayal görmüyorum dimi?

Gayette var görünüyor canım, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Oladabilir biz 3 yıldır geri çekilmeyle korunuyoruz. Adetim nadiren 2 gün ya da en fazla 3 gün gecikmiştir ama birkeresinde 10 gün geciktiğini farketmedim. Kesin hamileyim diyip test alıcakken adet olmuştum. Belkide kimyasaldı

Biz de hep geri çekilme belki de olmuştur şimdiye kadar bazen birkaç gün geciktiği oldu bende..
Bebiş olduktan sonra spirale geçicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…