2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yine de adetiniz gecikmeden test yapmayın bence ama, 2 kez kimyasal geçirmiş birinden minik bir öneri 🥰 tabi umarım gecikir ve güzel haberler alırsınız 🙏
Bu kimyasal gebelikte normal adet tarihinde mi geliyor regl yoksa gecikmeli mi geliyor

İlki bir buçuk hafta falan gecikti gerçi kimi doktorlar düşük diyor ona diğeri ise 4 gün gecikti
Ben bir tane doktorun videosunda görmüştüm bir çok kadın hayatında kimyasal gebelik geçirdiğini hiç farketmiyormus bile çoğumuz yaşayabiliyormuşuz hatta erken gebelik testi yapmayın diyordu bir doktor demek o yüzden

Evet maalesef ondan dolayı diyorlar. Aslında tutunamamış bir gebelik 3-5 gün belki 1 hafta sonra kendiliğinden atılacak test yapmasak ama ben kan verdiğim için 2sini de yakalamış oldum ve insan üzülüyor tabi. O yüzden 1 hafta adet gecikmeden test yapmamak en iyisi . Gerçi ikincide 10günün üzerinde gecikmem olmuştu herhalde ikinciyi yakalardım her şekilde

Ben bir tane doktorun videosunda görmüştüm bir çok kadın hayatında kimyasal gebelik geçirdiğini hiç farketmiyormus bile çoğumuz yaşayabiliyormuşuz hatta erken gebelik testi yapmayın diyordu bir doktor demek o yüzden
Evet kuzum ama genelde regli düzenli olanlar fark ediyor bu regli normalde de gecikebilen kişiler hiç farketmeden geçiriyor ki kimyasal kanaması da tıpkı regl gibi

Yine de adetiniz gecikmeden test yapmayın bence ama, 2 kez kimyasal geçirmiş birinden minik bir öneri 🥰 tabi umarım gecikir ve güzel haberler alırsınız 🙏
Benimde geçen ay gebelik testlerim pozitif oldu doktora gitmedim tuttular reelden 5 gün önce testler pozitiften 2 gün gecikmeyle geldi tam regl günü test yaptım negatife dönmeye başladı negatif oldu 1 gün gecikince ve regl geldi

Evet maalesef ondan dolayı diyorlar. Aslında tutunamamış bir gebelik 3-5 gün belki 1 hafta sonra kendiliğinden atılacak test yapmasak ama ben kan verdiğim için 2sini de yakalamış oldum ve insan üzülüyor tabi. O yüzden 1 hafta adet gecikmeden test yapmamak en iyisi . Gerçi ikincide 10günün üzerinde gecikmem olmuştu herhalde ikinciyi yakalardım her şekilde
Benim de ilki 10 15 gün gecikti balım istediğimiz için hemen fark ediyoruz genelde ama ben ilkinde 1 hafta gecikince kan vermiştim 1039 çıktı 5 6 gün sonra kanamam başladı

Belki de hiç farketmeden yaşamışızdır bu kadar zaman kimyasalı 🥹
Bu hamilelik konusu başladı başlayalı gün gün sayıyoruz 😅😅
Şimdi başladı benim yine yumurta takiplerim haftaya bir doktora gideyim de baksın

Benim de ilki 10 15 gün gecikti balım istediğimiz için hemen fark ediyoruz genelde ama ben ilkinde 1 hafta gecikince kan vermiştim 1039 çıktı 5 6 gün sonra kanamam başladı
Yaa üzüldüm baya da yükselmiş aslında olsun canın sağ olsun, umarım hepimiz için en hayırlı zamanda olur 🥰 sağlıklı mutlu şekilde

Yok bir zararı olmaz 😌 eğer o bölgede ağrı şikayetin varsa çok fazla yakıyor, benim öyle çok yakmadı dayanılmayacak gibi değil yakarsa da dayanın biraz 🤭
Benim adetim bitti geçen hafta yapsam olur mu bide benim kuyruğum yamuk sıkıntılı biraz gene de işe yarar mı sizce bide bende pcos var

X