2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Alim o zaman haftaya çarşambaya kadar iç dedi çarşamba Bi daha kontrol var bakalım eğer ki büyümüşse aşılama yapılıcak herhalde

Yakı bandı iyi mi geliyor ilk kez duydum denenebilir nasıl oluyor acaba
Adet bitiminden sonra yakı bandını çatal kısmından biraz yukarsına yapıştırıyorsunuz 2 gün kalıyor bu süre zarfında ilişki oluyor, tıpta bunun bir açıklaması yok ama bel açıklığı varsa kapatmasına yardımcı oluyormuş ve yumurtanın kaliteli arttırdığını söyleyenler var ve çok hamile kalan olmuş bunlar tabiki bizlere birer vesile vericek olan Allah bende bir şans vermek istedim

Bende deneyeyim adet bitince zararı olmaz heralde bel ağrısında da kullanılıyor acıtıyor mu peki

Merhabalar , ovu testlerimi size atıyorum fakat 00.00 dan sonra birliktelik olduğu için diğer güne geçiyor 10 11 12 gecesi birliktelik oldu malesef diğer geceleri değerlendiremedik en son ayın 12 sinde gece 1 2 gibi değerlendirmem oldu çatlama 13 ünde akşam oldu gibime geliyor 13 de silikleşti çünkü 12 si yumurtlama oldu sizce tutma ihtimali varmı sperm 3 -5 gün yaşıyormuş ama bilemiyorum belki bir umut

Eklentiler

• 1A4C9533-6116-4025-ACC8-3A7959CB7407.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 83

Olabilir tabi ki neden olmasın, çatlamadan 3-4 gün önce ilişki yaşayıp gebe kalanlar var. Pik günlerini değerlendirmişsiniz sonuçta. Hakkınızda hayırlısı olsun

aynurland canım sanırım ben hamileyim cumartesi adet günüm... Pazartesi ve bugün yaptığım testler böyle... Köydeyim başka testimde kalmadı. Pazar döneceğiz. Kırmızılar gelmezse pazartesi netleşir canım...

Eklentiler

• 20230517_101906.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 83
  • 20230517_101852.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…