2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ay bu harika olur 🥰😍 bana 13ünde beraber test yapalım dedi ya kova erkeği işte 🤣 çok istiyor bebiş ama şaşırmaz da hamilesin sen diyip duruyor sürekli kahve bile içerken laf ediyor içmesen mi diye ya diyorum henüz yokkkk🤣
Benimki de belli olursa hemen söyle sakın saklama diyordu zorla iseticekti heralde

ay ben calıştıgım için gün içinde yürüyemiyorum sabah akşam işe gelirken 15 dk yürüme mesafesi var o kadar yürüyüş yeterli oluyormu
Kuzum ofise gittiğim zamanlarda benim de yürüme mesafem kısaydı. Ben de şöyle yapıyordum. Metrodan çıkarken yürüyen merdiven yerine normal merdivenleri kullanmaya başladım. Asansör yerine normal merdiven kullandım ve ofis 7. kattaydı. İş yerime 2 durak önce evime 3-4 durak önce inip yürüyordum. Bu sayede baya toparlamıştım. Gün içinde de ofisteyken kimse görmediği zamanlarda ufak tefek hareketler yapıyordum. Bazen masamın başında ayağa kalkıp telefonla konuşuyordum müşteriyle o esnada bacak kalça çalışıyordum :KK70: BAzen de oturduğum yerden bir kaç hareket yapıyordum. Araştırmıştım o dönem oturarak yapılan egzersizler diye. Her gün 3 set 15-20 tekrar ile tamamlıyordum mutlaka. Bazen ofis kalabalık oluyordu inan wc gidiyordum 10-15 dk kalıyordum egzersiz yapıyordum sırf Ç:dfkjgdfkl

Benim de yıllar önce o dönem hiç vaktim yoktu enteresan bir dönem geçiriyordum. Belki bu tavsiyeler işine yarar 😘

Benimki de başak ve arkadaşlarına ailesine fazlasıyla düşkün evliliğimin 2 yılı bu tartışmalarla geçti çok şükür Corona geldi iletişim kesildi herkesin gerçek yüzünü gördü eskisi gibi arkadaş diyemiyor kim için ne dediysem çıktı artık diretmiyor eskisi kadar arkadaş arkadaş diye 😁
Darısı başıma inşallah 😍

Kuzum ofise gittiğim zamanlarda benim de yürüme mesafem kısaydı. Ben de şöyle yapıyordum. Metrodan çıkarken yürüyen merdiven yerine normal merdivenleri kullanmaya başladım. Asansör yerine normal merdiven kullandım ve ofis 7. kattaydı. İş yerime 2 durak önce evime 3-4 durak önce inip yürüyordum. Bu sayede baya toparlamıştım. Gün içinde de ofisteyken kimse görmediği zamanlarda ufak tefek hareketler yapıyordum. Bazen masamın başında ayağa kalkıp telefonla konuşuyordum müşteriyle o esnada bacak kalça çalışıyordum :KK70: BAzen de oturduğum yerden bir kaç hareket yapıyordum. Araştırmıştım o dönem oturarak yapılan egzersizler diye. Her gün 3 set 15-20 tekrar ile tamamlıyordum mutlaka. Bazen ofis kalabalık oluyordu inan wc gidiyordum 10-15 dk kalıyordum egzersiz yapıyordum sırf Ç:dfkjgdfkl

Benim de yıllar önce o dönem hiç vaktim yoktu enteresan bir dönem geçiriyordum. Belki bu tavsiyeler işine yarar 😘
saol tatlım evim iş yerine 15 dk yakın tuttuk gidip gelme rahat olsun diye ama masa başı egzersizlerini deneyecem hafta sonu yürüyüş yaparım inşaallah hep oturmaktan belkide yumurtalarım kalitesiz oluyor bilmiyorum bu ay dikkat edecem inşaallah 🙏🥰

Cnm doktor bna onu ekim ayında vrmişti
Ozamn bebiş düşünmüyoduk
Acaba dıyorum yoğun enfeksiyonmu var
Tedbir amaclı kullanım dıyorum
Ay benim de enfeksiyonumun olduğu bir ayda doktor ilaç vermişti. Zaten bu enfeksiyonla gebe kalamazsın demişti. VArsa bir sıkıntı o anlamda mutlaka ilaç kullan aman diyim.

melisaa93 melisaa93 kız nasıl dayancam yarın söylemeyim mi güzel bir kahvaltı hazırlarım, suslenirim videoyu ayarlarım sonra da kahve yapayım derim. Filtre kahveye süt dökmesini isticem, bardağa da şu markerlarla baba oluyorsun yazayım dedim. O anda da videoya çekeyim. Sizce nasıl diyim kizlar. Çünkü mecbur yarın eşimle kan tahlili ne gidicem, gün aşırı nöbete girmiş tatile gidicez diye. Ah safim. Bilmiyor kii. Dün yaptım test götürdüm heyecanla çevirdi negatif pek beklemiyor o şu anda
Sabah yine test yap yada yatmadan koyulaştığını gör iyice içine sinsin öyle söyle canım 😍 ikiniz için güzel bir anı olsun dediğin gibi çok hoş tatlı olur bence 😍sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻🥰

X