2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aaa benim kocam sağ olsun pek bir zorluğu yoktur ya 10 gün yemek yapmasam neden yapmadın demez mesela ne bulsa yer canım ütü yapmak istemez sabah kalkar kendi kıyafetlerini ütüler 😀😀
Aa kıyamet kopar bizim evde 😂 yüklende önemli

Siz ne güzel vitaminler takviyeler kullanıyorsunuz ya 🥲 benim doktorum bana sadece Imom omega vermişti içinde folik asit demir her şey var bu yeter demişti onu bile 2 aydır kullanmıyorum düzene binmesi gereken hiçbi şeyi yapamam bozuğum galiba ben 😂😂
Kullansana işte ne güzel her şey varmış içinde ☺️

kaç güblük fitil adetliyken kullandrmıyorlar diye biliyorum
mantar için iki günlük bir ftil vermişti hemen adet bitimi kullanıp yumurtlamaya bitirtmişti doktor
ama tabi doktorun daha iyi bilir canm
2 adet var içinde
Bn adet btımı kullanım ozaman
Bugun adet oldum zaten
Enfeksıyon varsada temizlensın

Kızlar eğer hamile kalırsam kızlara naptigimi anlatıcam dedim. Şu anda da çift çizgiyi gördük emin değiliz daha ama. Kasik ağrım da mevcut regl olacak gibi ama daha değişik birisi içerden aşağı rahmimi basıyor gibi. Ben ismi azam duasını okudum regldim o zaman instada karşıma çıktı.Her İsmi azam zikrinden sonra ise Allah'ım senin katında hayırlı,sağlıklı,imanlı, ahlaklı,dünyası ve ahireti güzel bir çocuk istiyorum bu ay diye dua ettim bunu 99 kere yaptım. Bitirdiğim gibi kapıya iki tane cocuk geldi ve biseyler istediler. Kimse gelmezken o an kapımızın çalınmasına çok şaşırdık. Bu duayı eşim de yaptı şu an çok değişik hissediyorum kızlar.😊

Kızlar eğer hamile kalırsam kızlara naptigimi anlatıcam dedim. Şu anda da çift çizgiyi gördük emin değiliz daha ama. Kasik ağrım da mevcut regl olacak gibi ama daha değişik birisi içerden aşağı rahmimi basıyor gibi. Ben ismi azam duasını okudum regldim o zaman instada karşıma çıktı.Her İsmi azam zikrinden sonra ise Allah'ım senin katında hayırlı,sağlıklı,imanlı, ahlaklı,dünyası ve ahireti güzel bir çocuk istiyorum bu ay diye dua ettim bunu 99 kere yaptım. Bitirdiğim gibi kapıya iki tane cocuk geldi ve biseyler istediler. Kimse gelmezken o an kapımızın çalınmasına çok şaşırdık. Bu duayı eşim de yaptı şu an çok değişik hissediyorum kızlar.😊
Ya duaların kabul olmuştur İnşAllah 😍

Ay Hızır mı gelmiş yoksa çok inanırım böyle şeylere 😍🥰
Geçen hafta da ailecek otururken bir kız çocuğu geldi kucağıma oturdu ben şok çat diye geldi oturdu hemen sarıldım bir tuhaf oldum annesine dedim direk var mı tavsiyen bundan bi tane sipariş verebiliyor muyuz 🤣🤣🤣 işaret mi bunlar yaaaaa

Ay Hızır mı gelmiş yoksa çok inanırım böyle şeylere 😍🥰
Geçen hafta da ailecek otururken bir kız çocuğu geldi kucağıma oturdu ben şok çat diye geldi oturdu hemen sarıldım bir tuhaf oldum annesine dedim direk var mı tavsiyen bundan bi tane sipariş verebiliyor muyuz 🤣🤣🤣 işaret mi bunlar yaaaaa
Eveeeett sen de hamilesin inşaallah hissediyorum. Bu duayı okuyun ne duanız varsa isteyin Rabbimden kızlar 😭😭

X