2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar bısy sorucam
Antıbıyotik vajınal fitili
Adet bıtımındemı kullanıyoruz
Yumurtlama varsa pekı bısey olurmu
Yoksa bısey olmazmı
Benim bildiğim yumurtlama zamanına gelmeden bitirmek gerekiyor çünkü yumurtlama zamanı kullandığında ilişki sırasında spermleri öldürüyor

Şimdi anlat bebısm belırtılerını ve degerlendırdıgın gunlerı
Kızlar öncelikle yumurtlama testi denedim bu ay. Sigarayı içiyordum az da olsa, hatta testten biraz önce günün ilk sigarasini yaktım yarıya kadar içip atmıştım, içimden biseyler beni durdurdu. Sigarayı azaltmaya calistim, eşim yokken sigara biraktirmadim eve. O varken de 1-2-3 tane bugünden sonra o da yok inşaallah. 25 Mayıs-3 Haziran hep denedik bir iki gün belki kaçmıştır. Ovulasyon testine de hemen adet bitimine başlamadım 6-7 gün sonra başladım sanırım. İsmi azam duasını yaptım. Belirtim de yok kızlar açıkçası hep çişim gelir çok sudan aynen devam çise gitmeye hafif bı göğüs dolgunlugu ve hassasiyeti oldu. Dün başlayan da bir kasik ağrısı var gibi. Ama sağ veya solda değil tam ortada aşağı basan bir kuvvet gibi. Kesin hamileyimdir demi inşaallah bu testlerde yanılma yaşayan oldu mu yalancı pozitif falan

Rüyalarım genelde çıkardı önümde bissuru çift çizgi gördüğüm bir rüya olmuştu, hatta o sabah denemistim negatif çıkmıştı. Sonra bir tane sarı saçlı mavi gözlü bir kız evime gelip oyunoynamaya geldim demişti rüyamda çok maneviymis meğer hepsi. Allah benle beraber hepinize güzel, kolaylık hamilelik, rahat doğum nasip etsin inşaallah. Bu çift çizgi duygusu çok tuhafmis insan inanamiyor ki

Benim belirtilerimde böyleydi Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindim

Biz eşimle evlenmeden önce kapattık ikimiz de whatsaAp dışında hiç bir sosyal medya kullanmıyoruz. bi de ben buraya takılıyorum bir tek o da bilgi paylaşımı yapışıyor diye olsa instagram falan msj atıp sorardım canım

Kızlar burda daha net gibi ben çizgi mi uyduruyorum acaba. 28-29 yumurtlama 30 çatlama oldu 10. Gün çatlamanin sanirim
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin beta çok düşük olduğu için öyle çıkmıştır adına çok sevindim darısı bize inşallah seninde benimki gibi belirtin yoktu şimdi bende heyecanlandim

melisaa93 kız nasıl dayancam yarın söylemeyim mi güzel bir kahvaltı hazırlarım, suslenirim videoyu ayarlarım sonra da kahve yapayım derim. Filtre kahveye süt dökmesini isticem, bardağa da şu markerlarla baba oluyorsun yazayım dedim. O anda da videoya çekeyim. Sizce nasıl diyim kizlar. Çünkü mecbur yarın eşimle kan tahlili ne gidicem, gün aşırı nöbete girmiş tatile gidicez diye. Ah safim. Bilmiyor kii. Dün yaptım test götürdüm heyecanla çevirdi negatif pek beklemiyor o şu anda

Canım iki kaybın varsa bence kullanmalısın. Ben olsam kullan diyeni dikkate alırdım
Sağol canım teşekkür ederim ben de kullanayım diyorum ama iki gebeliğimde de düşük riskim vardı doktor kontrolünde olması gerekiyor tekrar riskim olur diye ben de nasıl yapacam bilmiyorum artık kullandırtmazsa doktoru değiştiririm mecburen

Heyecanınızı diri tutun kizlarrrr. Allah'ım isteyen herkese hayırlı zamanda versin aratmasin

Ay bu harika olur bana 13ünde beraber test yapalım dedi ya kova erkeği işte çok istiyor bebiş ama şaşırmaz da hamilesin sen diyip duruyor sürekli kahve bile içerken laf ediyor içmesen mi diye ya diyorum henüz yokkkk

Tek sorunumuz arkadaşlarına çok düşkün bütün tartışmalarımız genelde bu sebepten
Benimki de başak ve arkadaşlarına ailesine fazlasıyla düşkün evliliğimin 2 yılı bu tartışmalarla geçti çok şükür Corona geldi iletişim kesildi herkesin gerçek yüzünü gördü eskisi gibi arkadaş diyemiyor kim için ne dediysem çıktı artık diretmiyor eskisi kadar arkadaş arkadaş diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…