2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Siz ne güzel vitaminler takviyeler kullanıyorsunuz ya benim doktorum bana sadece Imom omega vermişti içinde folik asit demir her şey var bu yeter demişti onu bile 2 aydır kullanmıyorum düzene binmesi gereken hiçbi şeyi yapamam bozuğum galiba ben

Kızlar elim ayağım boşaldı l test yaptım ben aşırı aşırı silik bir çift çizgi görüyorum, telefonum da çok iyi çekmiyor aglicam şimdi
Ya ben dedimmmmmm sanaaaa bosu boşuna evham yaptın acelecilikten gördün müüüüü annesiiiii

Ya ben dedimmmmmm sanaaaa bosu boşuna evham yaptın acelecilikten gördün müüüüü annesiiiii
Ay bismillah ne tuhaf bi hismis bu hem çok isteyip hem inanamamak, korkmaya başlamak... Var kız varrrr görüyorum inan ki telefon çekince tekrsr guzellij efekti mi bişey veriyor giidyor ama atıyorum simdi

Ya kızlar insan psikolojisi ne kadra tuhaf.. İlk korunmasız ilişkimi 4 gün önce yaşadım ama sanki kasıklarım ağrıyor ve ben netten erken gebelik belirtilerine bakıyorum Bütün gün kadınlar kulubünde gebelik konularını okuyorum ve daha 4. günden kendimde belirti arıyorum :) Rabbim hepimize nasip etsin.

Kızlar burda daha net gibi ben çizgi mi uyduruyorum acaba. 28-29 yumurtlama 30 çatlama oldu 10. Gün çatlamanin sanirim
Isık koydum sana Şuan beta 10 civarıdır günden güne artacak al sana nur topu gibi silik çizgi , benim aynı böyleydi innovita çok hassas hamilesin

Eklentiler

• 15B74CB6-8234-44EF-BA79-83BFA58155AB.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 103
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…