2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım ben de yaptırdım trombofili paneli çoğu doktor pıhtılaşma yok ama yatkınlık olabilir kan sulandırıcı kullan tedbir amaçlı dedi son doktorum gerek yok dedi kimi dinleyecez bilemedim. Testim böyle bakar mısın

Eklentiler

• IMG_20230607_223329.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 92
Canım ben de yaptırdım protein c protein s falan hepsi yapıldı çok şükür onlarda sıkıntı yok. Hatta bağışıklık bölümüne bile gittim bağışıklıkta bir sıkıntı çıkmadı . Bebeği de genetiğe patoloji ye gönderdim onda da sıkıntı çıkmadı . Bir tek pai 4G /4G çıktı 4G/5G çıkması gerekirken

Hamileyimmmm kizlarre hamdolsun yarın sabah doktor da sasircak bence şu an inşallah zarar vermemiştir minik melegime ilaç
Çok çok çok sevindim hayırlı olsun hikayeni şaşkınlıkla okudum ama sonu güzel bitmiş Allah 40 gün bebeği korur derler fark edilmez diye sen gönlünü ferah tut

Hamileyimmmm kizlarre hamdolsun yarın sabah doktor da sasircak bence şu an inşallah zarar vermemiştir minik melegime ilaç
Merhaba sonucunuza çokkkk sevindim ama kafama bişey takıldı ovulasyon negatif çıktı demişsiniz hamilelerde ovulasyon testi de pozitif çıkmıyormu yanlış mı biliyormuşuz yani

Merhaba sonucunuza çokkkk sevindim ama kafama bişey takıldı ovulasyon negatif çıktı demişsiniz hamilelerde ovulasyon testi de pozitif çıkmıyormu yanlış mı biliyormuşuz yani
Benim durum çok karışık benim 4 gün önce aşırı koyu çıktı 3 ovulasyon da sonradan siliklesdi klomen kullanıyordum o bitti 2 gün oldu belim çok agrinca merakımdan yaptım hemen kana gittim bu şekilde çıktı yarın sabah net ogrencem ne kadarlık sağlıklı mı bende soktaym hala bilemiyorum rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…