2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kizlaaar tatildeyim pek giremedim neler olmus ya az biraz okuma firsatim oldu simdi 😳😳 Tikabasa Tikabasa dengesizin birine çatmışsın bebegim. Tuhaf insan her yerde tuhaf demekki sanal ortamda bile.. neyse ki kizlar insanin icini soğutacak cevaplar vermis😄😄👏 @destinessia ceza almis ama galiba ne zama doner acaba. Kac günlük oluyor o cezalar bilen var mi? Bazı durumlarda benim de icimden bir karadenizli çıksın istiyorum onun gibi ama olmuyor🤣🤣 neyse gecmis gitmis konu kapanmis zaten
Cnm bn ona değil o bana çattı😄
Aaa destinesia cezamı almış 🥺
Sen naptın adet oldunmu

Kızlar size bi şey sorucam. Benim adet döngüm 28 günde bir nerdeyse hiç şaşmaz ama ben adetin 10.gününde pik gördüm çok şaşırdım çünkü yumurtlamadan 14 gün sonra regl derler hep. Bu hesapla allah korusun regl olacaksam 24 günde olmuş oluyorum sizce bi sorun mu var ya da ilerleyen günlerde tekrar pik mi görücem acaba?
Genel bilgi 14. gün olsa bile bu şekilde değil aslında. HEr ay aynı gün yumurtlama olmaması çok normal. Bu düzenini bozmaz. BEn yumurtladım 17 gün sonra regl gördüm mesela.Ancak sen yine kendini iyi birlirsin. Bu ay ilk defa mı takpi yapıyorsun mesela. Bir dikkat et bakalım kaçında gelecek.

Bir sorun falan yok için rahat olsun. Doğal bir süreç. Tekra rpik konusu da nadir görülen bir şey 1 ay içerisinde 2 defa yumurtlama ama neden olmasın. Fakat erken yumurtladın diye 2. piki görmezsin kuzum.

Tikabasa Tikabasa regl oldun mu? Ben hala olamadim bekliyorum. Kimyasal olacagina negatifi gorseydim de en azindan önüme bakardim diyorum bazen ama tabi her seyin hayirlisi
Dedim ve kirmizilari gördüm 😄😄 ben temmuz agustos grubuna gidiyorum ☺️ B Buffalosos poztifi gorursen beni etiketle canim seni merak ediyorum. Umarim kova annesi olursun🙏🙏 cok guzel çünkü 😊 2.kez olmayi cok istemistim ama nasip degilmis. Artık belki balık belki koc nasip ne zamana kimbilir😊

Dedim ve kirmizilari gördüm 😄😄 ben temmuz agustos grubuna gidiyorum ☺️ B Buffalosos poztifi gorursen beni etiketle canim seni merak ediyorum. Umarim kova annesi olursun🙏🙏 cok guzel çünkü 😊 2.kez olmayi cok istemistim ama nasip degilmis. Artık belki balık belki koc nasip ne zamana kimbilir😊
Ayy bnde bi olsamda kurtulsam
Bnım sabahkı testler halaa aşşırı sılık çıkıyo
Buyuk ıhtımal 3 ile 4 gbi beta daha

Canım bunu anlamak için embriyoların genetiğe gitmesi gerekirdi ve senin 2. Tüp bebek denemen olması gerekirdi ilk denemede doktor kendi laboratuvarından çıkan sonuca göre senin yumurtalar bozuk kanısına varamaz. Benim takip ettiğim çok doktor var bi hastanede az embriyosu döllenip tedaviyi değiştirince çok daha yüksek sayıda embriyo elde eden o zaman onların embriyo sayısı niye arttı farklı tedavide bianda yumurtaların dur bu ay kaliteli olayım diyesimi geldi😒 ben hala aynı fikirdeyim doktorun suçu üstünden atmak için sana yüklenmiş. Bi kere geride embriyon yok 2 tane transfer hangi hakla yapmış hiç bir doktor ikiz gebelik istemiyor riskli gebelik kategorisine giriyorsun otomatikmen. Senin daha ilk denemen daha önce 2-3 kere deneyip negatif alsan çift embriyo transferini anlardım ama bu bildiğin iş güzarlık yapmış.
İşte annemler diyorki doktora giderken bunu söyle neden 2 tane koydu..ben bunu bile demeden bana sinirlendi doktor..beni suçlu çıkartıyorsun diyor.Hemşireye eşim söyledi..dediki eşim kaç defa size dediki 1 tane koyun..hemşirede dediki 1 tane koysaydık hiç tutmazdı..Bu arada arkadaşım bu doktorda yaptı tüp bebeği ücretsiz yaptı Esra Erol sayesinde..kızın 1 tane embriyosu oluştu çok kalitesiz di..doktor dedi git yeniden adet ol gel yeniden toplanıcak..kızda demişki yok uzaktan geliyorum siz yapın belki tuttu..ama doktor kesin demiş tutmaz..şimdi kız 30 haftayı MaşAllah atlatmış oğlu olucak.Yani keşki dediğin gibi olsun canım.

A Afratafrac bu fikri tuttum hayatim bence de olabilir. Bu arada cabani takdir ediyorum👏👏 5 kilo super vermissin. benim de bir baslayasim var dogrusu. 3 kilo verebilsem cok iyi olur👌
Ayyy teşekkür ederim :KK22:

Valla bakalım ya, yarıladım diye düşünüyorum. 1 ay fazla sabrederim bence sıkıntı olmaz. Sonrasında tekrar diyetti spordu carttı curttu uğraşmak istemiyorum kilo alıp. pcos olunca vermesi zor oluyor malum. Ama alırken koşturuyor kilolar.

Sen ne kdra yaptirdn canım biz 7yi gözden çikardik doktorum 5-6 civari dedi
Canim ben 7 ay önce falan yaptırdım sanırım 3 bin falan tutmuştu. Söylediğin fiyatlar şuana göre iyi eğer kararliysaniz yaptırın. Gonalf pahalı diye biliyorum ona rapor falan çıksaydi iyi olurdu açıkçası bu konuda hiç bilgim yok 🤷🏼‍♀️

Kesnlkle canım biz beceremiyoruz öğretsene nasıl yapiliyo bebek demek en iyisi karşima kim çikarsa çiksn kötü terslicem eşimde kiziyo tersleme falan die tak etti canıma artık
Terslemeyip kendi psikolojini niye bozacaksın. Tersle gitsin belki akıllanırda başkasına sormaması gerektiğini anlar.Eşine de bu durumların sana ne kadar kötü hissettirdiğini anlat. Sen kendini ifade ettikçe anlayacak o seni. Yoksa erkeklerin bizim gibi hissetmesi mümkün değil.

Kiloyla inan alakasi yok abmn eşi 45 kiloda hamile kaldi yav bazen tıpta anlami olmayan terimler var yok şişmanın çocugu olmuyo die şişman biçok komşm var hamile😃
Ay bizim bir akrabanın eşi de öyle kız aşırı kiloluydu.mümkün değil hamile kalamaz dediler.kız ilk sene doğurdu çocuğu. Ama kilosu öyle az değil elbise fln özel dikilmiş beden bulunamamış

ben onu teste negatif cıkınca yapıyorum resmen içim ferahlıyor ama yumurtlama öncesi sonrası cok agır iş yapma canım iyi degilmiş annem hep uyarıyor beni bu konuda çocuk tutunmaz döllenmez diyor iki aydır onun dediğini yapıyorum iş yapmaya korkuyorum regl iken yaptım hep
Bende şu anda reglim zaten bir kaç gün daha yaparım yumurtlama günlerine yakın bırakırım ☺️

X