2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aynen gerçekten biri bitip biri başlıyor gün de geçmiyo mental olarak yoruluyo insan bide bi araştırma yaptım bu doğurganlık sıkıntısı covid aşılardan olduğunu öğrendim ve yıkıldım resmen yaşadığmız sıkıntılar pcoslar hep aşıların yan etkileriymiş

Her şeyde bir hayr vardır canım bakalım bu ay belki sürpriz olur ☺️ Ama önemli olan kafanı rahatlatmak. Kendine güven bedenine güven. Bedenine emir ver doğurgan ol gebe kal de. Valla deli saçması gelse de bana daha iyi hissettiriyor 😂
Valla hiç saçma değil ben evde durduk yerde yükseliyorum eşime bir anda ‘ben bu ay hamileyim haberin olsun’ diye 😂😂

bi an bizi tarif ettin bende kamuda calışıyorum eşim esnaf ve herkes tanır bulundugumuz yerden degil yakın bi yerden randevu alıp gitti aynı gün haloldu zaten sizde o şekil yapın bence dogru insanlar herseyi kurcalıyor zaten
En yakın Kayseri Kırıkkale bakalım eşim kendini ayarlayabilirse bizde düşünüyoruz başka bi şehir de yaptıralım diye

Kizcelerim değerli anne ve anne adaylarım😅💜🫶

Şimdi dün ovulasyon testim koyu çıktı ama kopkoyuda değil.

Dün akışkan beyaz uzayan akintim geldi

Eşim iş yemegindeydi bende İngilizce dersindeydim akşam perişan haldeydik değerlendiremedi

Bu sabah 6 da kalktık degerlendirdik 😅

Arastirmistim unuttum o uzayan akintidan sonra kaç gün önemliydi

Ben gebeligimde Dr a yumurta takibi yaptirmistim doktor yumurtan çatlamış dene yine de demişti denemistim o ay hamile kalmıştım ilerlemedi nasip o ayrı

Ama hatirlayamadim uzayan akıntı ve sonrasını bilen aydinlatabilir mi

Ovulasyon testim bitti bu arada geç çıkıyorum nöbetçi eczane gezmek istemiyorum
Oo sahalara dönmüşsün bebegim😘 hadi gazan mubarek olsun😉

Benim de bitti çatladı hatta aynı şekilde gün aşırı devam. Yumurtlaman ne zaman oldu görebildin mi?
Pik gününü yakalayamadım pike yakınken gördüm. Bana pazar oldum gibi geliyor çünkü ağrım oldu bir de ertesi gün uzayan akıntım kesildi. Bugün de tekrar ağrım oldu ve ateş basması başladı şimdi de. Uzayan akıntım hiç yok ama. Anlamadım. 2.yumurtlama olabilir belki.
Testlerim:
Ayın 2si baya silik. Yumurtlamayla alakası olmayan bi gün gibi
4ü pike çok yakın
6sı pike yine yakın ama 4ünden silik.
Benim önceki aylarda ovulasyon testlerimde gördüğüm birden pik olup ertesi güne siliniyordu. Belki bu ay uzatmalı pik olmuştur bilmiyorum😄
Yarın evde olmayacağım için test yapamıycam öbür gün çalışma var zaten, bi sonraki gün tekrar test yapıcam bakalım.

Evet testleri doğru kullanmakta önemli ama günde bir kez yerine ben bazen iki kullanırım yoksa piki kaçırabilirim diye düşünüyorum ☺️
Ben de 2 kullanimindan yanayim. Son ay oglen tesadufen yaptigimda gordum ben piki. Normalde aksamlari yapiyordum. Aksamina hafif silinme baslamisti bile. Belki oglen yapmasam arada kalacaktım pik mi degil mi diye. Gecen ay 2 gun pik kalirken bu ay pik oldu gecti hizla. Belli olmuyor yani

Adetime 3 gun kala 3 gun boyinca lekelenme oldu sonra olmadm adetimden iki hafta gectinhala regl olmadm dun aksm erken gebelik testi yaptim bole cikti sonradan koyulasti sizce erken gebelik testleri dogrulugu varmi
Pardon yazmışsın görmemişim bence rehl günün geçsin kaset test yap sonra duruma göre kan tahlili yaptır

😂 İnşallah yükseleni ve bilimum gezegenleri kova olur😄
Önümüzdeki aydan itibaren saldım çayıra mevlam kayıra usulü hiçbi şey takip etmeden denemeye başlasanız erken mi olur?😄🤭 Güzel ilerliyorsunuz ondan dedim. Gerçi sporla diyet de var. Hayırlı zamanda Allah nasip etsin inşallah hepimize😊
A Afratafrac bu fikri tuttum hayatim bence de olabilir. Bu arada cabani takdir ediyorum👏👏 5 kilo super vermissin. benim de bir baslayasim var dogrusu. 3 kilo verebilsem cok iyi olur👌

Pik gününü yakalayamadım pike yakınken gördüm. Bana pazar oldum gibi geliyor çünkü ağrım oldu bir de ertesi gün uzayan akıntım kesildi. Bugün de tekrar ağrım oldu ve ateş basması başladı şimdi de. Uzayan akıntım hiç yok ama. Anlamadım. 2.yumurtlama olabilir belki.
Testlerim:
Ayın 2si baya silik. Yumurtlamayla alakası olmayan bi gün gibi
4ü pike çok yakın
6sı pike yine yakın ama 4ünden silik.
Benim önceki aylarda ovulasyon testlerimde gördüğüm birden pik olup ertesi güne siliniyordu. Belki bu ay uzatmalı pik olmuştur bilmiyorum😄
Yarın evde olmayacağım için test yapamıycam öbür gün çalışma var zaten, bi sonraki gün tekrar test yapıcam bakalım.
E bizim tarihler baya baya benziyo 🥰 ben 4ünde pik gördüm pazar günü 10.gündü
6sında benim de silik
Bakarsın aynı gün öğreniriz güzel haberi babalar günü hediyesi olur 🙏🏻🥰

X