2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Anladım canım.Benim tüp bebekte 2 embriyo olduğu için demek yumurtalarım kaliteli diğil..hiç bir şey kullanmadan olmucak

Ben napim yavrum ilaç tedavisine devam işte antidepresanlar iyiyim ama bakalım bi kaç aya bırakıcam diye umut ediyorum. Sen napyosun tüp bebek tedavisi diyordun
İn şa Allah sende bırakırsın katılırsın bize.Amaaan ben pozitif gördüm sonra kimyasal oldu..şimdi embriyom bile yok .yoldayım tüp bebek doktoruna gidiyorum..doğal yolla denicem

Kızlar bugün doktora gittim çatlatma iğnesi vurmustum yumurtan catlatmamis bu ay ara ver ilaç kist yapabilir dedi sizce ara vermeli mi doktor değiştirmeli mi birde yumurta iğneye rağmen neden çatlamaz
çatlamamışsa tekrar yumurta büyütücü vermiyorlar dahada büyütüp kist olmasn diye bir iki adette küçülüyor atılıyor

Anladım canım.Benim tüp bebekte 2 embriyo olduğu için demek yumurtalarım kaliteli diğil..hiç bir şey kullanmadan olmucak
inofolici dene, gerçekten yumurta kalitesi için çok iyi, doktor da bakınca yumurtaların çok kaliteli diyor, benim ya stresden olmuyor, ya da sigaradan

inofolici dene, gerçekten yumurta kalitesi için çok iyi, doktor da bakınca yumurtaların çok kaliteli diyor, benim ya stresden olmuyor, ya da sigaradan
Kız senin sigaradan olmuyor tüp bebek doktorları diyor sigara varsa boşuna uğraşmayın.İnofolic günde kaç tane kullanıyordun?şimdi doktora da söylicem

evet stres çok oluyor, o da galiba benim yüzümden, ilişki istemiyorum, istemiyince hep gergin oluyoruz, önümüzdeki ay bi tek doktorun dediği günleri değerlendirdik, o da 2 mizde strese girdik yeniden
Görev gibi olunca çok stres.. arayı düzeltin kuzum keyifli olsun.. Öncelik ilişkiyi toplamak olsun cocuk bu ilişkide pastanın üstüne konan meyve olacak önemli olan sizin ilişkiniz.. aşk çocuğu olsun görev ile değil

Vahh kuzummm .nane taşları var onlardan al askm bıde bebek dogal serum fızyolojık al.onlar zararsız burnun ıcın kullanabılırsın.nane taşıda ferahlık verır basına burnunun ucuna fln surersın mıde bulantınada uçıyı gelır.ee tabı ıkı can tasımak kolay degıl Allah kolaylıklar versın

Ayy cok mutlu olsum tasumm yaaaAllahım saglıkla tamamına erdırsın

Sağlıkla ilerler inşallah canım sağlıkla kucağına alırsın unutmayıp etiketlediğin için teşekkür ederim

Çok şükür kuzum sağlıkla büyüsün sağlıkla gelsin minnoş

Hadıı bakayımmöm hayırlı işler sıze bu ayybal propolıs arısutunu al mıgrostan beeo nun.ıncır fındık bıde hergun esıne.işe yaradı bu ay.

hayırlı güzel haberler inşallah ilk 1 2 ay genelde öyle yapıuorlar normal akışında yumurtalarn büyümesine çatlamasına bakıyolar
Ben ilk gebeliğimde beklemek istemedim direkt klomene başladım o ay hamile kaldım o yüzden bilmiyorum yumurtalar kendi kendine büyüyor mu Bu ay göreceğiz İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…