2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Böyle yaptıkları için daha çok kasılıyordur tatlı dil çok önemli ya

Böyle yaptıkları için daha çok kasılıyordur tatlı dil çok önemli ya
Evet özelden çıkıp devlete acile gittim iğnemi de orda yaptırmak için dr o kadar tatlıydı ki tüm şansımı orda kullandım ben seni anlıyorum seni bekliycem dedi hazır olmanı hatta ultrasonu kendin ittirebilirsin dedi bana verdi çok çok tatlıydı bugün özeldeki dr kontrolüm vardi yanındaki asistan niye devlette yaptırdın iğneyi diyor burdada aynı şekilde yapılıyor dedim ki ücret çıkıyor eczanede iğne için neden vereyim ki canım vermek istemedi ay sinir oldum sanırım gitmem artık

Aynen öyle kadınların ilk dediği şey nasıl doğuracaksın oluyor zaten

Sat 13 mayıs bat 14 haziran

Ay yuh yani bunu da sormasın bir zahmet. Benim doktorda özeldeydi ama hangi tahlili isteyecekse kağıda yazardı sen aile hekimliğinde yaptır boşuna burda yaptırmayın derdi

Ay yuh yani bunu da sormasın bir zahmet. Benim doktorda özeldeydi ama hangi tahlili isteyecekse kağıda yazardı sen aile hekimliğinde yaptır boşuna burda yaptırmayın derdi
Ayy dimi öyle doktorları çok seviyorum benimkiler biraz para göz gibi geldi bana detaylı yaptır yarım saat sonrada bana. Gel muayene için dedi normalde detaylıdan sonra 1 ay sonra çağırırlar

Ay valla yüzüne direk söyledim doğuramadım zaten diye kadında şok oldu bu üslup la yaklaşanlara çok sinir oluyorum küçümser gibi bizi hiç anlamıyorlar biz ne emekler veriyoruz nerden bilsinler
Gerçekten öyle. Yani tüm kadın doktorlar olarak genellemek yanlış tabi arada çok çok anlayışlılar oluyor ama benim denk geldiklerimin hiç birine bir daha gitmem İnşAllah yarınki iyidir Allahım

Ayy dimi öyle doktorları çok seviyorum benimkiler biraz para göz gibi geldi bana detaylı yaptır yarım saat sonrada bana. Gel muayene için dedi normalde detaylıdan sonra 1 ay sonra çağırırlar
Eğer detaylıda görmesi gereken bir şey yoksa gitmene gerek yok bence Tabi senin için nasıl rahat ederse öyle yap canım Benim suyum üst sınırdaydı o yüzden detaylıdan sonra doktoruma gitmiştim

Eğer detaylıda görmesi gereken bir şey yoksa gitmene gerek yok bence Tabi senin için nasıl rahat ederse öyle yap canım Benim suyum üst sınırdaydı o yüzden detaylıdan sonra doktoruma gitmiştim
İnşallah yarın ki dr iyi olur canımm benimde plesantam aşağıda geçen hafta lekelenme yaşadım detaylıda bunada bakarlar sanırım birde oğlumda suyu azaldı bende bu su azalma çoğalma olayından korkuyorum açıkçası

Dna hasar testi ayrı cnm
Walla spermde yavaşlık oldugunu düsunmuyorum
Olsaydı 6 ayda 3 kere hamiş kalmzdım sanırım
Ama genetık bozukluk olablır dıye duşunuyorum ya da varikosel

Göbeğinde nereye yapacaksan tut ve o şekilde iğneni yap.o zaman acımıyor ve yanmıyor

Sizde doktorlariniza sorun ozmn çok saçma yorum attınız siz neden burdasiniz ozmn
Burada herkes birbirine bir şekilde destek olmaya çalışıyor herkesin derdi aynı ya da benzer. Gelmişsin buraya (konularına da baktım herkesi darlamışsın) kimyasal mı değil mi diye 40 kere sormuşsun. Madem aklın eriyor araştır bak. Burda bir ton insan demiş kimyasalda değer yavaş artar. Çok aklın kalıyorsa git doktoruna sor. Aile hekimine sor. Kimseye beddua etmeye hakkın yok haddini bil. Hele ki şuan ne durumda olduğunu bilmeyen üzgün bir anne adayına hiç yok. Can taşıyosun belki de tutmuş ağzında çirkin çirkin laflar ediyosun. Burada herkes saygı çerçevesinde konuşuyor sen de öyle yapacaksın. Sana burda kimse sert çıkmamış ama ben çıkmış olayım. Gruba daha da adımını atma bence. Soruların havada kalmasın.

Dna hasar testi ayrı cnm
Walla spermde yavaşlık oldugunu düsunmuyorum
Olsaydı 6 ayda 3 kere hamiş kalmzdım sanırım
Ama genetık bozukluk olablır dıye duşunuyorum ya da varikosel
Bu testi ilk defa duyuyorum kuzum bir o kaldı zaten yaptırmadığımız galiba kromozom testinde falan anlaşılmaz mı o sperm testi mi vermek lazım nasıl oluyor?

İnşAllah yarın sorunsuz bir muayene geçirirsin her şey yolundadır canım

Wuhuuuu queeenn

Sana mı soracam gruba ne zaman girecegime ben kimseye beddua etmedim baştan sona kadar oku bilip bilmeden yazma istediğim kadar yazarım aynı şeyi 199 kere de yazsam sen rahatsız oluyorsa cevap vermessin olur biter keşke konuyu bilip oyle yazsaydın ben burda herkese saygiliyim taki kadın bana sürekli kimyasal diyrousn diye bana gelemez rahatsız oluyrosa cevap vermez benim başımdan geleni siz bilmiyorsunuz tabi geniş bir şekilde takıntılı diyrosunuz dediğim gibi ben kimseye beddua etmedim haddime değil bana sürekli beddua ile gelmeyin orda Allah korusun yazmışim neyse Allah herşeyi görüyor sizede hakkım helal değil ben gruba istediğimiz zaman girip cikarim sizi hiç ilgilendirmiyor!

Tamam sensin. Hadi git ötede oyna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…