2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Allahım yarabbim ya acaba gerçekten hamile miydi diye bile düşünüyor insan. Neyse zaten ya ceza yedi yada tribe girdi
Gerekirse bende yerim cezamı razıyım hakim bey ama burda hepimiz aynı amaçla sohbet ediyoruz ve kaç topiktir kanka olduk artık yeter gari arkadaşımızı da savunamicaz mı
Aha buda önceki mesajının kanıtı

Bu nedir ya böyle. Kız kötü hiç bir şey söylememiş. Asıl sen beddua okumuşsun. Beddualarda döner dolaşır sahibini bulur. Tikabasa nın mesajını beğenenlerden biri de bendim. İkide bir de kimyasal mı diyorsun sana hayır değil artışın çok güzel deniyor burada kaç kez gördüm. Ortada sana yapılan bir ayıp filan yok.

Canım bende cuma çatlatma iğnesi oldum.Birlikte bekşeyexez
Aaa süper yaaa senin kaç tane yimuttan vardı benim bir tane yumurtam vardı 22.90 cm çatlama vurundum iki gün değerlendirme oldu dün ara verdikten bugün devam ama iki gündür sümüksü akıntım var çok da değil arada sende de birşeyler varmı

Ya birde bazı kadınlarda çatlama iğnesi den sonra bir kaç belirti oluyor mu karın ağrısı kaşık ağrısı kusma fln gibi bende hiç birşey olmadı sende de oldu mu

Ay kız sana da saldırmış. Zaten üyeliği askıya mı alınmış kendi mi iptal etmiş bişiler olmuş. Ağzım açık okudum resmen.

Ay bu mesajı görünce bana gelen rahatlama peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…