2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kizlar bende ovulasyon testi yaptim ama renklerden bisey anlamadim adetim düzensiz yardım ci olurmusunuz ilk üç çubuk adetten sonra 18 gune denk geliyor
Benim bildiğim kadarıyla henüz yumurtlama olmamış devam edin testlere insallah gönlünüze göre olsun

Evet canım biliyordum da işte söylemek isteöedim açıkçası dış gebeliği

Evet canım biliyordum da işte söylemek isteöedim açıkçası dış gebeliği
Bende ilk söylemek istemedim aslında arkadaşa sadece kimyasal değil olsa bu kadar yükselmezdi diyebildim ama ısrarla aynı şeyi sorunca söylemek durumunda kaldım her ihtimali bilmek hakkı diye düşündüm maalesef ki ama umarım ki inşallah çoğul gebeliktir

Yaa ne güzel İnşAllah bebişle dönersiniz Kurban bayramında aile evleri yerine tatile gittiğimi hayal bile edemiyorum some iç Anadolu problems
Normalde eşim asla istemez bayramda tatil, olmaz ailelere gitmemiz lazım der. Ama bu sefa kandırdım ehehehe. O da napsın ben rahatlim diye uğraşıyor.

Kızılar cuma günü çatlatma iğnesi vurundum bugün 5. Günüm dün ve bugün afedersiniz ama sümüksü uzayan akıntım var bu normal mi yoksa sevindirici haberi işareti mi

Kızılar cuma günü çatlatma iğnesi vurundum bugün 5. Günüm dün ve bugün afedersiniz ama sümüksü uzayan akıntım var bu normal mi yoksa sevindirici haberi işareti mi
Sümüksü uzayan akıntı yumurtlama akıntısı diye biliyorum. Yumurtlamadan önce gelmeye başlıyor bende 2-3 gün öncesinde. Bazı kadınlarda yumurtladığı gün geliyormuş.

Kusura bakmayın ama iyi msj atmak isterken bile insanı kirabilcek kadar kötü insansın ben burda soruyorsan demekki geçmişte kötü bir deneyimim olmuş sizede Allah versin diyemicem ama bana cevap vermek zorunda değilsiniz bakıp geçersin sonuçta burası bilgi platformu herkes fikir alış verişinde bulunur sürekli de bahsetsm sizi ne rahatsız ediyor anlamış değilim burda akıntısını lekesini paylaşan insanlar var benim kimyasal dememmi rahatsız etti ozmn teokini ahlakı paylaşım olmayanlara göster ozmn alkoslayayim o yorumu beğenenler de anlamış değilim neye niye beğeniyor lar her neyse Allah sizinde kalbinize göre versin başınıza gelirseki Allah düşmanına vermesin ozmn ne demek istediğimi anlarsınız iyi akşamlar!

Canım karamsarlığa kapılma lütfen 45 yaşında bile hamile kalan var maalesef dr bizleri umutlandırmamak için en kötüsünü düşünüyor inşallah çok güzel artacak değerin

Hiç kötü bisey dememiş tam tersi yazdığı mesaj bile motive edici. Değerleriniz iyi. Alınganlık yapmışsınız bence sakin olun hepimiz endişeliyiz hepimizin deneyimi farklı kayıplar yaşadık , keza tıkabasa arkadaşımız defalarca kimyasal yaşamış biri..
Alıngan olmayalım Allah hepimize sağlıklı bebiş versin

Canım bende cuma çatlatma iğnesi oldum.Birlikte bekşeyexez

Başınıza gelirse mi
Bnım basımdan 6 ayda 3 kımyasal geçti hanfendi!!!!!!!
Burdakı herkes bilir

Siz kımyasalmı dıye dövünürken bn içinizi rahatlatmak adına yazdım, merak etmeyin kimyasal olamaz dıye, hatta iyi dikeklerde bulunup inşallah değildir yazdım

Sizi bu kadar ne kırdı ki bn anlayamadım?
Telaş etmişsiniz, bnde yorum yazdım

Bizde burda geçmiştekı kötü deneyımlerımızden yola çıkarak yorum yapıyoruz sonuçta

Sizede Allah versin demicekmişsin de..
Bu lafınızla kimin kötü bi insan oldugunu kanıtladınız...

Tatlım sen bu gruptaki mesajları yeterince okumadın galiba. Tikabasa yı da birazcık tanısan ne kadar iyi niyetli ve pozitif birisi olduğunu yazdıklarında kötü niyet olmadığını anlardın. Tanımadığın için bu şekilde tepki vermeni anlıyorum ama insanlar her zaman iyi gününde olmayabilir. Sen de onun günlerdir ne yaşadığını bilmiyorsun. Aynı soruyu defalarca soruyorsun. Cevap veren arkadaşlarda var ama için rahat etmiyor belliki. Seni de anlıyorum. İnşAllah sağlıkla devam eder gebeliğin sağlıkla kucağına alırsın. Ama bir insanın bir mesajına bakarak kötü kalpli diyemezsin. Burada hepimiz çok severiz onu.

Canım karamsarlığa kapılma lütfen 45 yaşında bile hamile kalan var maalesef dr bizleri umutlandırmamak için en kötüsünü düşünüyor inşallah çok güzel artacak değerin
Cnm maalesef artmıyor
Bugun yarın adet olurum
Kısmet değilmiş buda
Genetık teste gdıcem bnde

Kusura bakmayın ama iyi msj atmak isterken bile insanı kirabilcek kadar kötü insansın ben burda soruyorsan demekki geçmişte kötü bir deneyimim olmuş sizede Allah versin diyemicem ama bana cevap vermek zorunda değilsiniz bakıp geçersin sonuçta burası bilgi platformu herkes fikir alış verişinde bulunur sürekli de bahsetsm sizi ne rahatsız ediyor anlamış değilim burda akıntısını lekesini paylaşan insanlar var benim kimyasal dememmi rahatsız etti ozmn teokini ahlakı paylaşım olmayanlara göster ozmn alkoslayayim o yorumu beğenenler de anlamış değilim neye niye beğeniyor lar her neyse Allah sizinde kalbinize göre versin başınıza gelirseki Allah düşmanına verm
Vermesin ve Allah korusun demişim iyi okuyun belli oluyor kimin artniyetle okuduğu daha msji bile okumamış sin doğru düzgün bende kimyasal gebelik geçirdim oyzuden endişe duyuyorum keyfim den değer ölçümü yapmıyorum size iyi akşamlar!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…