2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amiiiin amin Çok heyecanlanıyorum korkuyorum ya olumsuz bir şey duymak istemiyorum. 11 aydır her doktor randevumdan ağlayarak çıktım artık güzel şeyler duymak istiyorum
bende kac aydır biliyorsun her seferinde hiç bişey vermedi dr bu sefer farklı dr aldım randevu ayrıntılı soracam yumurtam varmı ne durumda merak ediyorum ilaçta isticem hayırlısı bakalım

Bende yarın endokronoloji bölüme gitcem Allah nasip ederse birtek TSH hormonum yüksek çıktı sanırım birde amh gerçi doktorum amh hormonuma normal dedi referans değerine göre normal dedi
O zaman sıkıntı yok canım Tsh değeri de çok çabuk normale döner

İnşallah düşer 14 Haziran'da da rahim filimi çekilcem anestezi almadan açıkcası korkuyorum
düşer düşer ıcını ferah tut,
rahım fılmı ben ıkı kere cektırdım c kollu cıhaz olur ıse hıc agrı olmuyor, sadece adet sancısı,
istanbulda isen şişli echomarı onerıyorum

bende kac aydır biliyorsun her seferinde hiç bişey vermedi dr bu sefer farklı dr aldım randevu ayrıntılı soracam yumurtam varmı ne durumda merak ediyorum ilaçta isticem hayırlısı bakalım
Aynen sen sordukça bakmadıysa bile bakacaktır sayısına. İnşAllah çok iyi geçer kontrollerimiz

evet bende cok korkarak gıttmıstım ılk sefer

yaptırdıgınız yere sorun c kollu makıne ıse cok agrınız olmaz ınsallah, 8-10 dk suruyor
Valla sonu güzel olsun Rabbim bizlere sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin evlat sahibi olmak için isterse dünyanın en ağrılı filimi yinede o ağrıyı çeker korksamda filimi çekilirim
yaptırdıgınız yere sorun c kollu makıne ıse cok agrınız olmaz ınsallah, 8-10 dk suruyor a

yaptırdıgınız yere sorun c kollu makıne ıse cok agrınız olmaz ınsallah, 8-10 dk suruyor ancak

MERHABALAR ARKADAŞLAR, size birşey danışmak istiyorum, ben mart ayında histeresopi oldum iki ay korun dedi zaten oldugum ay 2güne bir lekelenmem oldu bir ay boş geçtik ilişkisiz ikinci ay korunduk ikinci adet bitiminde sulu ultrason için kontrole gitmem gerekti fakat adet bitimim maaş sonuna gelince maaşımı alınca giderim diye erteledim. bu sırada eşimle korumasız 3 ilişki oldu. histerekopi yaptırmadan önce gebe kalmayı kolaylaştırdıgı ve histerskopi sonrası hemen gebe olanların yazılarını okumuştu. benimde amh degerim oldukça düşük şimdi benim geçen ay adetim 3 gün gecikti ama hiç test yapmadım çünkü korunuyorduk bu ayda adetime 5 ya da 6 gün var ay içerinde sürekli terleme vajinal batmalar birden giren kramplar yaşadım. sizce ben erken gebelik testi yapsam varsa görünürmü uygulamaya göre ovülasyon 27 mayıstı ve o gün ilişki denk geldi. yani üstünden bugun dahil 11 gün geçti

Yumurtlamadan ve çatlamadan eminsen ve güzel bir teste denk gelirsen çıkma ihtimali var, hayırlısıyla gelsin bebiş

Birsen yükselmesi de iyi değil canım.sağlıklı olan ilk etapta 2 veya 3 katına çıkması.burfa değer 10 kattan fazla
Bu sebepten kimyasal olamaz Allah korusun dış gebelikten suphelenilebilir bir diğer seçenek ise çoğul gebelik inşallah dış gebelik değildir çünkü kimyasalda asla böyle birden yükselmez ufak ufak yükselir sonra birden düşer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…