2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yumurtlamayı mi catlamayi mi baz aldın canım ve örneğin 28-29 yumurtlama devam ettiyse 30 unu 1. Gün olarak mi aldın yoksa 29 u mu 1. Gün kabul ettin
Yumurtlamayı baz almıştım direkt ondan itibaren saydım gün gün 11. Günde silik çıktı , biraz bekle öyle yap daha geç günlerde de silik çıkabilir döllenme süreci farklı olabilir pek nazlı ilerliyor bu minnoslar

S.tirsin afedersin de. Ne alakası var. Ay kuduruyorum sinirden şuan. Yahu kanda pıhtılaşma varsa kimyasal olması olası zaten iğne yada hap ne gerekiyorsa verilir. Okumuşun cahili doktora bak sen
Ohhh içimdekileri söyledinbir sürü iş kadınları var 35 sonra evleniyor hepside çocuk yapıyor...işte bu doktorların sayesinde tüp bebek merkezleri para kazanıyor

Dış gebelikte ne gibi belirtileriniz olmuştu hcg normal miydi yükselişleri

Balık burcu bebeği olacak belli nazlı nazlı gelecek oldu diyelim olsun bu ay umudu bırakmıyoruz

Cevap yokmu

Babam balık burcuyu ne güzel olur
Ya ben bir şey fark ettim. Yeni doğan çocuklar da nesil nesil hep aile bireylerinden birinin doğduğu ay doğuyor. Ya rastlantı ya tesadüf. Ben ve ablam da öyle. Eşim öyle.Arkadaşlarım çocuk yaptı onların çocuklar da öyle.

O kadar korkuyorum ki artık anne olmak çok uzak gelmeye başladı bana . Herşeyden korkar hale getirdi tüp bebeğe bile güvenimiz kalmadı . Nasıl bitcek bu zorlu süreç bizde bir gün çok şükür 3. Ayı atlattık diyebilecekmiyiz

Evet bende fark ettim babama çok düşkündüm çok isterim aynı burçta olsunlar

Cnm senle aynı aylarda hamiş kalmışız
İğne ecopirinden daha kuvvetli cnm

Coraspine bişy dıyemez ama iğne başka bısey, ya dış gebelikse dedi, kanama vs olabılırmış
Bn buarada salı gunune randevu aldım tıbbi genetıkten

Eger öyleyse
Bazı doktorlar neden gebeliğin ilk evrelerınde verebılıyor iğneyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…