2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya normal olduğunu okuyorum ama tüm gün sürünce çok korkmuştum neyseki 2 gündür daha iyiyim belki de regl gününde çok ağrı olmuştur. Teşekkür ederimm 7.haftaysa kalbi duymaya gideceksin o zaman bu hafta

Testini gördüm ama can sıkacak bir şey göremedim canım ya bir gün arayla yapınca bir gün önceyle aynı gibi çıkıyor anlaşılmıyor bence
Gercek halinde biraz daha belli oluyor ne oldugu canim. Bos hayale kapilmaya gerek yok dedim kendi kendime. Hayirlisi artik. Insallah saglikla kucagina almak nasip olur canım sana

Doktora gtmeden yapim dedim
Silik çıktı
yumurtlamanın 14. Gunu bugun

Neden t2 kısmında çıktı anlamadım
T1de çıkması grek
Bebişim ben bu testte kimi görsem hamile hep senin çıktığı noktanın aynı yerinde çıkmıştı. Ben bir sorun göremedim. Ancak daha koyu olmalı mı o kısım da bilemedim. İnşallah hayırlı haber alırsın bugün. Az çok değerinden kimyasal mı değil mi anlaşılır belki kan verince. Umarım değildir ya valla.

Gercek halinde biraz daha belli oluyor ne oldugu canim. Bos hayale kapilmaya gerek yok dedim kendi kendime. Hayirlisi artik. Insallah saglikla kucagina almak nasip olur canım sana
Diğer yazdığını sonra okudum bir hafta tatil yapacakmışsın belki o tatil zamanı değerlerin artar boşa üzülmüş çıkarsın inş

Koyuluk nasıl peki
Bnce iğne kullanmak için geç bile kaldım
Bnım çok erkn kımyasala dönüyor
Beta 50yi bile görmüyor
Canım heralde artışı önemli.. yumurtlamadan eminsek ve 14. Gun ise bugun daha koyu olmasi gerekir miydi diye dusunurdum test benim olsa.. ama sen bir keresinde pikten hemen sonra catlamiyor demistin. Belki testte silinme olduktan sonraki gunlerin birinde catladiysa normal de olabilir.. ben bir kac testle takip yapinca anladim kendiminkini ama senin test sayinda az simdi. Hemen moral bozma

Koyuluk nasıl peki
Beta 50yi bile görmüyor
İlk yaptığın test fotosunu aradım bulamadım. Kolayındaysa birlikte koyma imkanın var mı? Bir de kaç gün önce yapmıştın o testi?

Koyuluk nasıl peki
Beta 50yi bile görmüyor
Ya bunun nasıl önüne geçilebilir bir de. İğneyi öncesinde mi vermeli acaba. evde kendin mi yapmalısın.

Gerçekten öyle . Yeterli teknoloji yok değil var ama ne yazık ki doktorlarımız da yeterli azim yok.
Çok can sıkıcı bir durum tekrarlayan sağlıksız gebelikler çok az tekrarlamaz %5 gibi bir ihtimal 2. Diyen doktora bile denk geldim ama ne şans varmış ki 2 sene olmadan 3 kez kimyasal gebelik geçirdim. Halbuki her ay sağlıklı hamile kalma yüzdem daha fazla . O oran beni bulmuyorken %5 olan sağlıksız gebelik 3. Kez beni buldu. Yada benim gibi milyonlarca kadını buluyor . Bunun boş gebeliği dış gebeliği kalp durması da var bide ona bile olabilir ikinci kez normal diyorlar ya arkadaşım olabilir nasip tamam da neden o çok düşük ihtimaller tekrarlıyor bir araştır senin de benim de ufkum genişlesin . Neden işine gelmeyince tüp bebeğe git diyorsun orda ki de senden farksız zaten biz burda 2 sene uğraşıyoruz eğer hamilelik olmazsa öyle tüp bebek raporu diyor . Ben 3 sene de tıp okusam bu kadar bilgili olurmuydum sanmıyorum Ama artık bırakcam bu işin peşini ne doktorlar ne aile ne başka birşey . Olan hep biz kadınlara oluyor. Eşin bile senden daha az etkileniyor bu süreçte en çok sana oluyor olan ve biz kadınlara . Gerek yok kimsenin ben kadar takmadığı konuda benim akıl sağlımı bozmaya ay dolmuşum ama dost acı söyler dostlar

Ya ben de şaşkınlık içerisinde okuyorum bu kimyasal gebelikleri. Ben inanıyorum ki bu olduğmuz corona aşıları sebep oldu. Bilmiyorum bişiler oldu. Son cümlen vurdu beni. "Gerek yok kimsenin ben kadar takmadığı konuda benim akıl sağlımı bozmaya"

Gerçekten de öyle.

Çok şükür ki bir doz aşı ve korana bile olmadan atlattım o dönemi hemde en patladığı dönemde deli gibi çalışıyordum bir sürü insan içinde . Aşı olman gerekiyor çalışman İçin dendiğin de hep aklıma ilerde anne olmak istediğim geliyordu. Eşimle o zamanlar sevgiliydik dedim ona da olma diye çalışmak zorunda olduğu İçin 2 doz olmak zorunda kaldı. Aileme bile çok ısrar ettim olmayın zaten köyde yaşıyorsunuz gerek yok bekleyin bir sene geçicek diye dinlemediler şimdi kalbim göğsüm diye doktora gidiyor herkes . O kadar çok kişinin kimyasına zarar verdi ki o aşılar Düşündükçe deli oluyorum insanlara buna mecbur bırakanlara

Seni çok iyi anlıyoruz çoğu kadının iç sesi olmuşsun

2 doz aşı oldum, 2 defa korona geçirdim kesinlikle aynı değilim hep bi hastayım, bence de etkiledi bu corona bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…