2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

ben ikizlerimden önce bir yıl çocuk istedim denedim 3 kez kimyasal yaşadım tam ikizlere hamileyken test yapmıştım kırmızı çizgi çıkmıştı ama hafif kan gelmeye başladı dedim gene olmadı randevu aldım hamile kalamayorum ben demek için gittiğim doktorda ikiz hamile olduğumu öğrendim o yüzden sabredin her şey mümkün
yaa ne kadar güzel olmuş :) isteyen herkese nasip olur inşAllah :KK200:

ben ikizlerimden önce bir yıl çocuk istedim denedim 3 kez kimyasal yaşadım tam ikizlere hamileyken test yapmıştım kırmızı çizgi çıkmıştı ama hafif kan gelmeye başladı dedim gene olmadı randevu aldım hamile kalamayorum ben demek için gittiğim doktorda ikiz hamile olduğumu öğrendim o yüzden sabredin her şey mümkün
Ne hos bir hikaye🥰

O evreye sanki hiç gelemicekmişim gibi taşınmayı düşünüyorduk eşim dedi kalalım evin yan tarafında devlet arazisi vardı ilkokul yapılcakmış bizim için çok avantajlı olur buraya göndeririz . Dedim ki ben evimizin bir gün bebek kokacağına olan inancımı bile yitirdim sen ilkokula gönderiyorsun 😂
hiç öyle düşünmeyin şimdi altı buçuk yaşındalar iki oğlum var zor olmuştu hiç çocuk düşünmüyordum ama 3. ye niyetlendim bklm hayırlısı

Muhteşem hikaye gerçekten bizim ailede de var ikiz . Herkes bana ikizlerin olcak diyo ama ben birtaneye bile razıydım düne kadar 🫣 Şimdi doğumdan bile korkar dereceye geldim kaybetme korkusu yüzünden
kendinizi korkutmayın motive edici düşüncelere yönelin allahın izniyle rahatça olur biter her şey

Ben doğal kalmadım canım keşki doğal hamile kalsaydım bu kadar üzülmeseydim maddi manevi yıprandık..benim kanamam hala yok bende fazlasıyla ilaç fitil iğne olduğu için doktor dedi 1 haftaya 10 güne olursun
Değerim 57 öğrendim sonra 37 25 oldu ve dahada dedi verme kan adet olucan

Bak Femara benimde aklımda çünkü hiç denemedim bir tek Femara denemedim🤦🏻‍♀️saçlar diyorlar çok dökülüyor femara kullanınca ama benim transfer öncesi başladı zaten dökülmeye halada devam ediyor
inşAllah ikimize de iyi gelir. saçlar toparlanır ya.benim doğumdan sonra avuç avuç döküldü aylarca.kel kalcam sandım çok ağladım ama sonra düzeldi :)

Evet ya, bir de alıştım. Eğer spor yapmazsam vicdan azabı çekiyorum, kendimi iyi hissetmiyorum. Daha hızlı kilo verebilmek için meğer spordan önce 3 saat aç olmak gerekiyormuş ve spordan 1 saat sonra bir şey yememek gerekiyormuş. Bunu daha yeni öğrendim. Bu ay daha hızlı veririm diye düşünüyorum kilo ve hedefime hızla ulaşırım nasipse :dua:
Zaten spor yapcam diye 4 saat aç kalınca da ekstra veririz 😂

inşAllah ikimize de iyi gelir. saçlar toparlanır ya.benim doğumdan sonra avuç avuç döküldü aylarca.kel kalcam sandım çok ağladım ama sonra düzeldi :)
İn şa Allah canım.Ay saçlar umrumda diğil valla zaten kapalıyım..eşimde bana üzülüyor çok her defa diyor sen kendine iğne edince kendimden gidiyordum☺️

İn şa Allah canım.Ay saçlar umrumda diğil valla zaten kapalıyım..eşimde bana üzülüyor çok her defa diyor sen kendine iğne edince kendimden gidiyordum☺️
bak bence gerçekten çok iyi gelecek femara bize :) tuzlu su ile dişil enerjimizi arttıralım birazda ilaçlarda destek atarsak bu iş olur inşAllah :)

Ben doğal kalmadım canım keşki doğal hamile kalsaydım bu kadar üzülmeseydim maddi manevi yıprandık..benim kanamam hala yok bende fazlasıyla ilaç fitil iğne olduğu için doktor dedi 1 haftaya 10 güne olursun
Rabbim en hayırlısını en sağlıklısını nasip etsin üzme kendini . Her nasip vaktine esirdir bir gün bizde güzel haberler alırız inşallah ♥️

Ya oyle dusunme tatlim, bak 1 senedir ugrasiorum 2 kimyasal bir düşükle sonuclandi.. hepimiz kendimiz icin en hayirli en dogru zamani bekliyoruz iste.. -ki insallah en kisa zamanda gelir o zaman hepimiz icin- boyle seyler bir anda oluyor. beyaz ya da silik testlerdense kopkoyu testlerle dolsun hayatımız en kisa zamanda🤣🤣
amin canım en kısa zaman gelsin diye bekliyoruz nasip bakalım inan artık test bile yapasım gelmiyor nede olsa yine regl olacak diye o çizgiler olursa şoka girerim kesin🤣

X