2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

20 de yumurta çatladıysa suan görünmeyebilir bile gebe olma ihtimalin yüksek hala 🤩 kırmızı kartı görene kadar umudu kaybetmiyoruz
Yok bebeğim umut her zaman var ama kendimi kandırmaya da gerek yok olsaydı azıcıkta olsa pembelik çıkardı kendini gösterirdi olsun üzülmüyorum vardır bunda da bir hayır 🙏🏻😍

pazara daha 3 gün var o zamana koyulaşır bence cünkü bariz belli canım bu sefer tutmuştur inşaallah bende silik bile cıkmıyor 🤣
Ya oyle dusunme tatlim, bak 1 senedir ugrasiorum 2 kimyasal bir düşükle sonuclandi.. hepimiz kendimiz icin en hayirli en dogru zamani bekliyoruz iste.. -ki insallah en kisa zamanda gelir o zaman hepimiz icin- boyle seyler bir anda oluyor. beyaz ya da silik testlerdense kopkoyu testlerle dolsun hayatımız en kisa zamanda🤣🤣

Evet onu sordum dedim 400 gerekmiyor mu İnofolic combi içindeki 200 de yetiyor gebe kaldıktan sonra ekstraya geçiyoruz dedi doktor bana öncesinde regenesis max kullanıyordum bıraktırdı o gebe kalınca kullanılacak dedi 😳
Aaa bende regenesis max kullanıyordum. Regl olunca bırakıp inofolic combi alıcam. Ama balık yağı içerdiği için de tavsiye eden çok. Kafam karıştı yine 😂

Ben pazartesi tüp bebek doktoruma gidicem güzelce sorularımi vericem neler kullana bilirim yumurtalık için çok merak etdim
Evet canım hem sana hem bize çok faydası olur bu bilgilerin. Ben ne zaman doktora gitsem hep engel oldular daha düşünme diye.artık zamanı geldi çok şükür.reglin üçüncü günü bende doktora gidicem öğrendiklerimi size anlatıcam ☺️

Evet canım hem sana hem bize çok faydası olur bu bilgilerin. Ben ne zaman doktora gitsem hep engel oldular daha düşünme diye.artık zamanı geldi çok şükür.reglin üçüncü günü bende doktora gidicem öğrendiklerimi size anlatıcam ☺️
Yok ben bir süre takip doktorla yapmıcam valla iğnelerin yeri hala ağrıyor..vajina baktırmaktan yoruldum..Ama sorularımı vericem dediklerini sizede söylerim ve alıp kullanıcam..

ay yok valla ben hamileliğimde hiç bırakmadım çok faydasını gördüm. toplam 6-7 kilo aldım doğumdan çıkınca başlangıç kilomdaydım. çok kilo artışı olmadığı için rahat bir gebelik geçirdim :) yine hamile kalırsam aynen devam :KK70:
ay inşallah bende öyle istyorum yoksa yüz kilo çıkarım kesin çok kötü olur benim için

Evet öyle zaten 3. Kimyasal ve ben pes ettim bile araştırılmadan gebe kalmıcam . Korkuyorum aynı şeyi yaşamaktan 😒
ben ikizlerimden önce bir yıl çocuk istedim denedim 3 kez kimyasal yaşadım tam ikizlere hamileyken test yapmıştım kırmızı çizgi çıkmıştı ama hafif kan gelmeye başladı dedim gene olmadı randevu aldım hamile kalamayorum ben demek için gittiğim doktorda ikiz hamile olduğumu öğrendim o yüzden sabredin her şey mümkün

😂 çoğu kadın bu sorunlardan sonra yüzü gülüyor parkta koşturuyorlar çocuklarının peşinden biz de unutacağız bu çektiğimiz çileleri😂
O evreye sanki hiç gelemicekmişim gibi taşınmayı düşünüyorduk eşim dedi kalalım evin yan tarafında devlet arazisi vardı ilkokul yapılcakmış bizim için çok avantajlı olur buraya göndeririz . Dedim ki ben evimizin bir gün bebek kokacağına olan inancımı bile yitirdim sen ilkokula gönderiyorsun 😂

ben ikizlerimden önce bir yıl çocuk istedim denedim 3 kez kimyasal yaşadım tam ikizlere hamileyken test yapmıştım kırmızı çizgi çıkmıştı ama hafif kan gelmeye başladı dedim gene olmadı randevu aldım hamile kalamayorum ben demek için gittiğim doktorda ikiz hamile olduğumu öğrendim o yüzden sabredin her şey mümkün
Muhteşem hikaye gerçekten bizim ailede de var ikiz . Herkes bana ikizlerin olcak diyo ama ben birtaneye bile razıydım düne kadar 🫣 Şimdi doğumdan bile korkar dereceye geldim kaybetme korkusu yüzünden

Aaa bende regenesis max kullanıyordum. Regl olunca bırakıp inofolic combi alıcam. Ama balık yağı içerdiği için de tavsiye eden çok. Kafam karıştı yine 😂
O gebe kaldıktan sonra çok iyiymiş o yüzden bıraktırdı şimdi yumurtaya oynayalım dedi doktor kaliteli büyüsün çatlasın diye 🙈

Yok ben bir süre takip doktorla yapmıcam valla iğnelerin yeri hala ağrıyor..vajina baktırmaktan yoruldum..Ama sorularımı vericem dediklerini sizede söylerim ve alıp kullanıcam..
Canım seninle geçen sene nisan topiğinde de beraberdik bu ay da beraber hamile kalıp kimyasal geçirdik yukarda okudum yazdıklarını üzüldüm senin adına da çok geçmiş olsun 😞 değerin kaça kadar yükseldi ve sıfırlandımı benim dün 20di kanamam başladı bugünde sular seller gibi gidiyor sıfırlanmışmıdır acaba 😒 senin kanaman başladımı

Canım seninle geçen sene nisan topiğinde de beraberdik bu ay da beraber hamile kalıp kimyasal geçirdik yukarda okudum yazdıklarını üzüldüm senin adına da çok geçmiş olsun 😞 değerin kaça kadar yükseldi ve sıfırlandımı benim dün 20di kanamam başladı bugünde sular seller gibi gidiyor sıfırlanmışmıdır acaba 😒 senin kanaman başladımı
Ben doğal kalmadım canım keşki doğal hamile kalsaydım bu kadar üzülmeseydim maddi manevi yıprandık..benim kanamam hala yok bende fazlasıyla ilaç fitil iğne olduğu için doktor dedi 1 haftaya 10 güne olursun

X