2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aile hekimliğinde yapıyorlar aslında canım saati geçmediyse orada versen? arayıp kan saatini sor bence işe dönmeden
Kuzum 1 yıl dediler anlamadım ki. Gerek yokmuş düzgünmüş zaten yumurta rezervim yeterli olmasaymış düzenli olmazmışım. İnşallah diğer ay gebe kalırımda gitmeme gerek kalmaz demek istiyorum

Kuzum 1 yıl dediler anlamadım ki. Gerek yokmuş düzgünmüş zaten yumurta rezervim yeterli olmasaymış düzenli olmazmışım. İnşallah diğer ay gebe kalırımda gitmeme gerek kalmaz demek istiyorum
İnşAllah gerek kalmadan gebe kalırsın canım :) çok şükür her şey yolundaymış bir sıkıntı yokmuş kafan rahat olursa olacak belli ki:) vitamin değerlerine fln baktılar mı canım herhangi bir takviye kullanıyor musun?

Kızlar ? Görün beni

pik olduğuna eminsin dimi canım? çatladıktan yaklaşık 14 gün sonra regl olunur o zaman senin döngü 20 gün olmuş oluyor ama bence o gün çatlamamıştır yumurtlama akıntısı döneminde çatlama olmuş olabilir

hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin canım ben 2 aydır pik göremiyorum yani belirgin 2 çizgi çıkıyor ama pik olmadan silikleşiyor ben bir gebenin testlerini kullanıyorum acaba onun testlerinde mm ölçüm mü yüksek yoksa benim yumurta olgunlaşmadan mı çatlıyor anlamadım

canım sen doktorla yumurta takibi yaptın mı?

D vitaminim düşük canım bir de klasik hafiften demir ve b12 ama hemogramım temiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…