2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim de bu testten elimde 3 tane kaldı idareli kullanmak zorunda olmasam ben de öyle yapardım bu ikiz bana umut oldu bak o zaman normal deyip canımı sıkmıuorum 2 gün bekleyeyim
Aynen canım hiç moralini bozma ben 20 tane test almıştım o yüzden sabah öğle akşam yapıyordum psikopat gibi

Kızlar ben doktora gittim hormon testi için 1 yıldan önce yapmadıklarını düzenli adet gördüğüm için sorun olmadığını stressiz ilişkiye girmem gerektğini söyledi. Üsteleyemedim gerek yok ki önermiyorum dedi

Özelemi gittin cnm?
Bu doktorlar zaten hep aynı uğrasmak istemıyorlar, test yapmk istemıyorlar, sağlık ocaklarıda aynı
Ama parayı basarsan bak nasıl yapıyorlar

Özelemi gittin cnm?
Bu doktorlar zaten hep aynı uğrasmak istemıyorlar, test yapmk istemıyorlar, sağlık ocaklarıda aynı
Ama parayı basarsan bak nasıl yapıyorlar
Aynen öyle valla doktorlar hiç uğraşmıyor biz şöyle yapalım falan deyince zorla yapıyorlar

Aile hekimliğinde yapıyorlar aslında canım saati geçmediyse orada versen? arayıp kan saatini sor bence işe dönmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…