2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Baktım da ikimizin de bat aynı sanırım 4 Haziran bence bozuk değil daha yeni olduğu için silik çıkmış
İnşallah yaahadi inşallah ya 4 yildirilkkez pembe bı çizgi gördüm ya hep golgelerle kendimi kandırıyorsun.evet bu çizgide silik başı sonu var ortası yok ama pembe en azından pembe ya

Canım devamlı takip yapmış olsaydın ateşin nasıl gittiğini bilir ona göre yorum yapardık ama eğer ateşin diğer günlerden yüksekse umut vaad ediyor hamilelik oluşursa ateş yüksek devam eder dite biliyorum bnde tam anlamıyorum bildiğim kadarıyla söyledim bnm bu ay bi yükseliyor bi düşüyor tabii havaların etkiside oluyordur diye düşünüyorum

İnşallah bekliyorum bakalım teşekkür ederim

tatlım sabah uyandığında yataktan kalkmadan ateşini bi ölç bakalım ne cıkacak gün içindeki degil ilk ateş önemli

Merhabalar, sizler gibi 1 senedir çocuk düşünüyorum.Bu ay 2. Klomen kullanışım.Sat 15 mayıstı.10.günü 22 mmlik yumurtam için çatlatma iğnesi vuruldum.dün doktor kontrolüm vardı, çatlatmadan 5 gün sonra.Doktor ultrasondan yumurtamın çatladığını söyledi.biz çatlatma öncesi, çatlatma günü ve sonrasındaki 3 günü değerlendirmiştik.Son 2 gündür ilişki olmadı.Bu sabah da akıntım başladı.Merak ettiğim ultrason görüntüsü o şekilde kaç gün kalır?Yanlış günlerde mi ilişkiye girdik acaba yumurtam çatlamamıştı ve boşa gitti? Çok korkuyorum ve çok merak ediyorum bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• 1D909F4E-9E82-40A6-8686-83ED84DB7CBF.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…