💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Çok sagol canım allah isteyen herkese en kısa zamana sglıklı sıhhatli nasip etsin inşallah kuzum. Keşke o kafaya bir geçebilsek tebrik ediyorum mutluanne2779 darısı başımıza inşallah

Aşko iki aydır rahat kafayla giriyorum yine tık yok bizimkinde rabbim saglikli hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah

Ben bu ay hiç bir şey yapmadım gerçekten yapmadım kafam rahattı belirti olarakta hiç bir şey yok sadece sol kasıkta batma vardı ovülasyondan 8. Günde 3 gün sürdü hatta 11. Günde test yaptım silikti dün yaptım batı 2 gün geçti koyuydu Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin

Kızlar merhaba hayırlı akşamlar. Dün biz doktora gittik. Aslında ben biraz endişelendim o yüzden eşimle gitmek zorunda kaldık. Dün benden hafif sulu şekilde sarı ve kahverengi arası lekelenme geldi ben de panik yaptım doktora gittik. Bana progesteron fitil ve iğne verdi. Karnımdan baktı ultrasonla rahim arkasında sıvı birikmesi var. Bu düşük tehdidi oluşturabilir dedi. Kese için henüz çok küçük dedi. Haftaya geldiğinde inşallah keseyi görürüz dedi ben de Betahcg istedim. Sonucum 342 çıktı. Fitili kullandıkça sarı akıntıyla karışık pembe bir lekelenme oluyor. Sadece peçeteye sildikçe geliyor. Aşırı stres yaptım napsam bilmiyorum. Sizce bu normal mi? Bebek geç döllenme olabilir dedi doktor. Çünkü son adet tarihinle değerin uyumlu değil dedi. Bu durumda bebek 4 haftalık sanırım haftaya cumartesi doktora gideceğiz inşallah bana dua edin çok korkuyorum

Canım bende de sıvı birikmesi vardı hatta kese olabilir mi ikiz mi diye epey incelenmişti sonrasında sıvı birikmesi olduğu kesinleşmişti. 3 aylık olduğunda ufak bir kanama ile atmıştım o sıvı birikmesini. Endişe etme çok stres yapma. Ben de çok panikleyip doktorumu aramıştım. Bana sakin ol stres yapma sağlıksız ise biz ne yaparsak yapalım tutunmaz demişti. Sen de olumlu düşün dualarım seninle.Rabbim sağlıkla kucağına alacağın hayırlı evlat olarak nasip eder İnşAllah

Eğriçayırdan da alan çok canım internetten alınıyor galiba ona da bak istersen Çok bilgim yok belki dediğin markalarda çok iyidir seçenek olsun diye söyledim
Saol bıtanem.benımde hıc bılgım yok kararsız kaldım bugun mıgrostayken kızlara sorayımda oyle alayım dedım

Bende alıcam bir sürü takviye ejderhaya dönücez bu gidişle
Hahah cok guldum yaaben dısardan alınan vıtamın takvıyesını 1 ay ıctm kuzum sadece.dogal sekılde almak ıstıyorum.avokado aldım cevız ıcı aldm propolıs alcam d vıtamını ve hergun portakal suyu kecıboynuzu özü bıde bakalım boyle dogal sekılde bı ılerleyım.olmadı dr un verdıgı vıtamın takvıyesını sonradan içerım.

Allah razı olsun canım. İçimi rahatlattın. çok hafif şekilde silik lekelenmeler oluyor. Ben de çok taktım herkesten uzakta başka şehirdeyiz biraz o da beni etkiledi bu süreçte insan konuşmak istiyor birileriyle. İnşallah ben de hayırlısıyla atlatırım. Çok rahatlattın beni Allah razı olsun

Ss aldım Bende ekleyim bu besinleri listeme. İnşAllah yakın zamanda kavuşacağız bizlerde

Öyle gerçekten canım benim ailem yakınımda ama hiç bir şeyimi paylaşmıyorum. İyi gelmiyor bana yakın çevrem. Burada paylaşmak daha iyi geliyor Çünkü kimse beni anlamazken buradaki herkes hislerimi anlıyor. Biz de seni anlıyoruz ve yalnız değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…