💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

bebekheyecani bebekheyecani T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss hamileyim kızlar bat 2 gün geçti koyu bir test gördüm inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin pazartesi kan vericem sizleri çok seviyorum aralık ayı annesi olucam 2. Kez Allah nasip ederse😍🙏😍🙏
Çok sevindim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

bebekheyecani bebekheyecani T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss hamileyim kızlar bat 2 gün geçti koyu bir test gördüm inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin pazartesi kan vericem sizleri çok seviyorum aralık ayı annesi olucam 2. Kez Allah nasip ederse😍🙏😍🙏
Tebrik ederim cnm allah tamamını erdırsın🙏sen deprem bölgesındeydin yanlış hatırlamıyorsam
Durumlar nasıl cnm?

Eklentiler

• Screenshot_20230402-005343_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230402-005343_Samsung Internet.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba kızlar benim de ilk hamileliğim ve ilk denemem biraz tecrübesizim bir kaç belirti yaşıyorum adetime 3-4 gün var sağ kasığım yürürken batıyor bir şey varmış gibi hissim var bir de alt karnım çok sert sağ taraf şiş göğüs uclarımda yarısı koyulaşmış şekilde böyle belirtiler yaşayan var mı daha önce

Merhaba kızlar benim de ilk hamileliğim ve ilk denemem biraz tecrübesizim bir kaç belirti yaşıyorum adetime 3-4 gün var sağ kasığım yürürken batıyor bir şey varmış gibi hissim var bir de alt karnım çok sert sağ taraf şiş göğüs uclarımda yarısı koyulaşmış şekilde böyle belirtiler yaşayan var mı daha önce
Valla Canikom buradaki çoğu hatun bu ve bundan daha fazla belirti yaşayıp negatif gördü ama hiç belirtisiz pozitife gören oldu. Dayanabilirsen adet geçilmesini bekle amaa biz beklemiyoruz adete 5 kala testler havada uçuşuyor akşamdan sabaha... Test batağına dalmaya hazırsan sabah ilk idrarla yap belki silikte olsa çıkar... Ama yine biz bu grupta silik testlere güvenmemeyi de öğrendik. O yüzden sildikten sonra koyulaşmayı takip etmek için bata kadar hergün test yapıyoruz... Karar senin... Yaparsan test atarsan bakarız, yorumlarız. Hoş Nisan grubuna yazsan daha iyi olur an itibariyle mart grubu kapandı...

Valla Canikom buradaki çoğu hatun bu ve bundan daha fazla belirti yaşayıp negatif gördü ama hiç belirtisiz pozitife gören oldu. Dayanabilirsen adet geçilmesini bekle amaa biz beklemiyoruz adete 5 kala testler havada uçuşuyor akşamdan sabaha... Test batağına dalmaya hazırsan sabah ilk idrarla yap belki silikte olsa çıkar... Ama yine biz bu grupta silik testlere güvenmemeyi de öğrendik. O yüzden sildikten sonra koyulaşmayı takip etmek için bata kadar hergün test yapıyoruz... Karar senin... Yaparsan test atarsan bakarız, yorumlarız. Hoş Nisan grubuna yazsan daha iyi olur an itibariyle mart grubu kapandı...
Teşekkür ederim oraya da bir el attım 🤣 ilk olunca insan daha bi heyecanlı oluyor

mutluanne2779 mutluanne2779 yaaa çok sevindim canım, sağlıkla ilerlesin, hayırla gelsin kuzun 🤲🤲 çok güzel bir kapanış oldu... Rabbim hayırlısıyla fnd_50 fnd_50 sevayd sevayd bebekheyecani bebekheyecani cans16 cans16 imagination forever imagination forever melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Mervenur277 Mervenur277 Niqu Niqu destinesiaa destinesiaa Tikabasa Tikabasa .... Ve diğer tüm isteyen hatunlara nasip etsin 🤲🤲 ve kızlar bakın mutluanne2779 mutluanne2779 bu aya hangi kafayla girmiş... 🙃🙃🙃Rahat kafa rahat bebek... 😊😊😊
Hakikaten öyle ya😅😅 Rabbim isteyen herkese nasip etsin tasum inşallah🤲🏻🥰 bir rahatlasak mesele çözülecek de işte…

mutluanne2779 mutluanne2779 yaaa çok sevindim canım, sağlıkla ilerlesin, hayırla gelsin kuzun 🤲🤲 çok güzel bir kapanış oldu... Rabbim hayırlısıyla fnd_50 fnd_50 sevayd sevayd bebekheyecani bebekheyecani cans16 cans16 imagination forever imagination forever melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Mervenur277 Mervenur277 Niqu Niqu destinesiaa destinesiaa Tikabasa Tikabasa .... Ve diğer tüm isteyen hatunlara nasip etsin 🤲🤲 ve kızlar bakın mutluanne2779 mutluanne2779 bu aya hangi kafayla girmiş... 🙃🙃🙃Rahat kafa rahat bebek... 😊😊😊
Yaaa çok sevindim hamiş olmuş😍haberim bile yok...tedaviyle uğraşıyorum ben.Benden geçti malesef canım her türlü denedim olmadı.Her şey Allahın elinde..bu günümüze şükür🙌🏻

Aynen öyle kalp sesini Allah nasip etsin haftaya duyayim koc kesecem adak adadik kuzum 🙏 Cidden Rabbim ne derse o oluyor
Allahım gönlünüze göre versin inşallah canım benim Rabbim adağınızı kabul etsin kalbi duymayı nasip etsin 🤲🏻 benim ve isteyen diğer arkadaşlarım için de dua etmeyi unutmazsan sevinirim ♥️

Çok ama çok sevindim kuzum 😍😍😍 T TASUU mm etiketledi de gördüm. Hayırlı olsun inşallah o kadar sevindim ki kendim gibi sevindim😍😍

Sizce umut etmelimiyim 🤧 reglime 4 gün var

Eklentiler

• Screenshot_20230402_011848_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20230402_011848_com.whatsapp.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20230402_011648_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230402_011648_com.android.gallery3d.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 71
Ben göremedim.
Var demek için çok zorlamak gerek.
Ancak daha adete 4 gün olduğu için umut hala var. Adet gününü bekle bence 😇😇
Çoğu hamile kişinin adet gününde ikinci çizgi belirgin çıkıyor. (İstisnalar olsa da.)
Bu da dün sabah ilk idrarla yaptığım testi, evet daha var inşallah Benimledirn🥺

Eklentiler

• Screenshot_20230402_032220_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230402_032220_com.android.gallery3d.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 72
X