💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Herkese merhaba , Acil yardıma ihtiyacım var 🥺 22 yumurtlama dönemimdi öncesi ve o gün değerlendirdik eşimle. Yaklaşık 5 gündür nerdeyse tüm hamilelik belirtilerini yaşadım. 5 nisanda beklenen adet günümdü. Bugün kanamam oldu ama ben böyle şiddetli bir sancı ve şiddetli (parça parça ) kanama görmedim. Bulunduğum yerde de dr kısıtlı şuan . Şimdiye kadar böyle adet yaşamadım da görmedim de . Bilgi ve tecrübelerinzi paylaşırmısınz ? Çok korkuyorum . Karnım düşecekmiş gibi sancılanıyor ayağa bile kalkamıyorum bu normal mi ? Bulunduğum ilde yalnız ve tekim kimseye de bişi soramadım korkutmamak adına ?bilgi ve tecrübelerinize şuan ihtiyacım var 🥺

Kızlar merhaba hayırlı akşamlar. Dün biz doktora gittik. Aslında ben biraz endişelendim o yüzden eşimle gitmek zorunda kaldık. Dün benden hafif sulu şekilde sarı ve kahverengi arası lekelenme geldi ben de panik yaptım doktora gittik. Bana progesteron fitil ve iğne verdi. Karnımdan baktı ultrasonla rahim arkasında sıvı birikmesi var. Bu düşük tehdidi oluşturabilir dedi. Kese için henüz çok küçük dedi. Haftaya geldiğinde inşallah keseyi görürüz dedi ben de Betahcg istedim. Sonucum 342 çıktı. Fitili kullandıkça sarı akıntıyla karışık pembe bir lekelenme oluyor. Sadece peçeteye sildikçe geliyor. Aşırı stres yaptım napsam bilmiyorum. Sizce bu normal mi? Bebek geç döllenme olabilir dedi doktor. Çünkü son adet tarihinle değerin uyumlu değil dedi. Bu durumda bebek 4 haftalık sanırım haftaya cumartesi doktora gideceğiz inşallah bana dua edin çok korkuyorum
Tatlım sıkıntılı bir durum olsa yoğun kanama ve ağrılı olurdu muhtemelen.
Bebek yerleşirken bazen sıvı birikimi kalıyormuş. Hamileliğin başlarında vücuttan bu atılıyormuş. Yaşayan kadın çok.
Zaten doktor da ilaçlarla hemen müdahale etmiş.
Korkacak birsey yok bana göre, ❤️

Herkese merhaba , Acil yardıma ihtiyacım var 🥺 22 yumurtlama dönemimdi öncesi ve o gün değerlendirdik eşimle. Yaklaşık 5 gündür nerdeyse tüm hamilelik belirtilerini yaşadım. 5 nisanda beklenen adet günümdü. Bugün kanamam oldu ama ben böyle şiddetli bir sancı ve şiddetli (parça parça ) kanama görmedim. Bulunduğum yerde de dr kısıtlı şuan . Şimdiye kadar böyle adet yaşamadım da görmedim de . Bilgi ve tecrübelerinzi paylaşırmısınz ? Çok korkuyorum . Karnım düşecekmiş gibi sancılanıyor ayağa bile kalkamıyorum bu normal mi ? Bulunduğum ilde yalnız ve tekim kimseye de bişi soramadım korkutmamak adına ?bilgi ve tecrübelerinize şuan ihtiyacım var 🥺
Tatlım anlatımların düşük yaşıyormuşsun gibi geldi bana :KK43: doktora gitme şansın yok mu hatta acile gitme şansın yok mu?
Kafan da ki soru işaretleri giderdi en azından. Çok geçmiş olsun

Tatlım anlatımların düşük yaşıyormuşsun gibi geldi bana :KK43: doktora gitme şansın yok mu hatta acile gitme şansın yok mu?
Kafan da ki soru işaretleri giderdi en azındaSabah kadın doğuma gideceğim inş .. ilginiz ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim 🙏🏻
Kafan da ki soru işaretleri giderdi en azından. Çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 sabah kadın doğuma gideceğim inş .. umarım ciddi bi durum değildir 🥺 ilginiz içinde çok teşekkürler 🙏🏻

Kızlar bat 29 marttı ve yumurtlama 17-18 mart
Hala regl gelmedi ve hic belirti de yok, dayanamadım 1 nisanda kaset test yaptım ve negatifti, tekrar ne zaman test yapmalıyım sizce 🙇🏼‍♀️

Öyle gerçekten canım benim ailem yakınımda ama hiç bir şeyimi paylaşmıyorum. İyi gelmiyor bana yakın çevrem. Burada paylaşmak daha iyi geliyor☺️ Çünkü kimse beni anlamazken buradaki herkes hislerimi anlıyor. Biz de seni anlıyoruz ve yalnız değilsin 🥰
Allah razı olsun canım 🤍 Eksik olmayın. Umarım güzel bir şekilde atlatırım bu durumu

Tatlım sıkıntılı bir durum olsa yoğun kanama ve ağrılı olurdu muhtemelen.
Bebek yerleşirken bazen sıvı birikimi kalıyormuş. Hamileliğin başlarında vücuttan bu atılıyormuş. Yaşayan kadın çok.
Zaten doktor da ilaçlarla hemen müdahale etmiş.
Korkacak birsey yok bana göre, ❤️
Hiç ağrım omadı canım sadece lekelenme yaşadım. Stres yaptıkça karnım ağrıdı ama biraz. İnşallah öyledir ilk kez hamşle kalınca sanırım baya tedirgin oldum. Bu durum geçerse inşallah daha rahat edicem. 🤲🤍

Hiç ağrım omadı canım sadece lekelenme yaşadım. Stres yaptıkça karnım ağrıdı ama biraz. İnşallah öyledir ilk kez hamşle kalınca sanırım baya tedirgin oldum. Bu durum geçerse inşallah daha rahat edicem. 🤲🤍
Bana normal geliyor tatlım endişe etme ❤️❤️

Kızlar bat 29 marttı ve yumurtlama 17-18 mart
Hala regl gelmedi ve hic belirti de yok, dayanamadım 1 nisanda kaset test yaptım ve negatifti, tekrar ne zaman test yapmalıyım sizce 🙇🏼‍♀️
Benim de ayni böyleydi..Regl olma zamanim da sarkti ama kaset testte negatif..Muhtemelen regl olcam ama neden bu kadar gecikme oldu bilmiyorum:KK43:(

X