💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Cnm bize bu ay korunun dedi
Radyasyon aldın sonucta, antıbıyotık felan
Bu ay korun dedi

Çok ihmal etme canım bu yaşadıklarımızdan sonra doktorlara tam olarak güvenemiyorum artık. İllaki bir teyit etmek gerekiyor sanki. Ağrı kesici flnda içme kesinlikle. Gerekirse tekrar kontrol etsin ondan sonra iç

Cnm bize bu ay korunun dedi
Radyasyon aldın sonucta, antıbıyotık felan
Bu ay korun dedi
Ya ben bu doktorları da anlamıyorum ha. Kimi korun diyor kimi gerek yok diyor. Neye göre farklılaşıyor. Benimkine sordum ilişki ne zaman olsun diye. Rahim filminin ertesi günü olsun dedi. Bu bana hiç mantıklı gelmemişti ama bir şey demedim yine de. Bugün rahim filminden sonra 5. Gün. İlişki henüz olmadı çünkü akıntım geldi zaten ara ara. Olması mümkün değildi cesaret edemedim enfeksiyon olur içi ne durumda acır mı diye

Canım bana üç kere saldı sıvıyı. Ondan olduğunu sanmıyorum. Kapalı olduğu için açıldıysa bu yüzden çok ağrın oluyor olabilir. 4 tane çekti film bende. En az 3 tane çekiliyormuş zaten. Bana da iki gün kullan dedi günde bir tane iç dedi anlamadım. Hep farklı. Ama benimkini radyoloji çekti. Kadın dogumcum çekmedi. Sen mutlaka ara doktoru. Bu kadar ağrı olması normal değil gibi geldi bana.

Cnm ilişki yasak demedi, olsada olur dedi önce sonra korunun dedi

Siz yınede garantıye alın dedi
Bn enfeksiyondan çok korkuyorum
Buay koruncam, hemn ilişkiye girmıcem

Kapalıydı açtık demedi
Hafif bi zorlandı dedi
Hatta kanama alanı oldu dedi

Ama bn daha tam ayılmamıştım, eşim soylefı bna boyle dedi dıye
Bnım kafa gidikti o an

Cnm bnım agrı kasıkta değil, tüplerde değil belli, bnım agrım bıldıgın karın boşluğu.
Karnımın içinde

Cnm ilişki yasak demedi, olsada olur dedi önce sonra korunun dedi

Siz yınede garantıye alın dedi
Bn enfeksiyondan çok korkuyorum
Buay koruncam, hemn ilişkiye girmıcem
Anladım kuzum bana da ilişki olur dedi. Korun ya da korunma demedi. Ama korunmamı gerekli görseydi üstüne basa basa korunun derdi diye düşünüyorum. Bir de hala çamur gibi pıhtı gibi değişik akıntılarım var ben de korkuyorum enfeksiyon olur diye. Bu ay ben de korunmayı düşünüyorum

Evet benimde öyle oluyor genelde

Benimde öyle oldu abla asla sonu gelmicek gibiydi artık yumurtlamam gelmişti bende mecbur birliktelik yaptım ondan sonra kesildi

Adete yakın ya da sonrasında da idrarda kan çıkabiliyor . Dikkat et kanama falan olmasın Allah korusun . Ayaklarını yukarda tutararak uzan biraz . Ayakların hep kafana göre bir tık yukarda olsun iş yapma dinlen.
Bu gün dinlendim çok şükür bişeyim yok kanama v.s ayın 6 snda dr gitçem insllh kalp atışlarını duyarız

Aa doğru evet okumuştum unutmuşum çok özür dilerim bu ay kafanız rahat şekilde ilerlersiniz o zaman, Mayıs ayı için Tikabasa ve sen dualarimdasiniz inşallah güzel haberlerinizi alacağız

Aa doğru evet okumuştum unutmuşum çok özür dilerim bu ay kafanız rahat şekilde ilerlersiniz o zaman, Mayıs ayı için Tikabasa ve sen dualarimdasiniz inşallah güzel haberlerinizi alacağız
Mayıs ayı benim en sevdiğim ay çünkü benim doğum günüm varrrrr belki de en güzel hediyeyi o ay alacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…