💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Başınız sağolsun canım 🙏🏻 canım benim ikincş gebeliğimde hiç belirtim yoktu bir tek göğüs hassasiyeti ve akıntı vardı onun dışında yoktu. Keseden sonra beta bakılmıyor bebek var mı diye bakılıyor artık . İçini rahat tut herşey yolundadır inşallah 🙏🏻 Yolk kesesi var mıydı peki ? Gidip gelince bize de yaz mutlaka 🙏🏻

Yolk geçen hafta yoktu kuzum bu hafta çok şükür bebegi de yolkuda gördük Rabbim her isteyene nasip etsin 💜🧿

Allah razı olsun canım inşallah gittiğinde bebiş görürsün sağlıkla devam eder gittiğinde bizide bilgilendirmeyi unutma canım 🥰
Canimm ben bugün gittim dr'a karından gözükmedi rahmim arkadaymis bugün öğrenmiş oldum 😅 alttan muayene ile gördük keseyi şükür. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı, ne olur ne olmaz diye progestan verdi bir de. İnşallah sağlıkla ilerler 🤲💕

Canimm ben bugün gittim dr'a karından gözükmedi rahmim arkadaymis bugün öğrenmiş oldum 😅 alttan muayene ile gördük keseyi şükür. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı, ne olur ne olmaz diye progestan verdi bir de. İnşallah sağlıkla ilerler 🤲💕
Gözün aydın canım sağlıkla ilerler inşallah

X