💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canimm heyacndan unutmuşum seni 🙈 herhangi bir sıkıntın olmamasina çok sevindim inşallah güzel haber alirisn 🌸
Cnm saol sıkıntı yoktuda şimdi karın agrım var
Karnıma bıçal saplıyolar, sanki
Tebrik ederim senıde sağlıkla ılerler inş 🙏
Sen nickini mi değiştirfin
Eski adın marilgy gibi bişeymiydi?

Cnm saol sıkıntı yoktuda şimdi karın agrım var
Karnıma bıçal saplıyolar, sanki
Tebrik ederim senıde sağlıkla ılerler inş 🙏
Sen nickini mi değiştirfin
Eski adın marilgy gibi bişeymiydi?
Aaa 😔 yumurtlama dönemin mi regl mi geldi canım
Amiiin canım inşallah🤲

Aaa 😔 yumurtlama dönemin mi regl mi geldi canım
Amiiin canım inşallah
Evet evet artık bu nicki kullanıyorum canım
Cnm bugun adetin 9. Gunu
Daha yumurtlama dönemine gelmedim

Ama bu ay korunun dedi
Radyasyon verıldı dedi
Antıbıyotık faln korunun dedi

Sanırım bu karın boşluguna kadar akan sıvı bnde karın agrısı yaptı

Cnm bugun adetin 9. Gunu
Daha yumurtlama dönemine gelmedim

Ama bu ay korunun dedi
Radyasyon verıldı dedi
Antıbıyotık faln korunun dedi

Sanırım bu karın boşluguna kadar akan sıvı bnde karın agrısı yaptı
Aa çok geçmiş olsun canım 😔 bu ay keyfinize bakın öyle düşün kafanızda bebek fikri yokken kafaniza göre takılın, süreçler yorucu olabiliyor çünkü
İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla kucağınıza alirsiniz canım benim dua ediyorum hep 🤲

Sinirlerim çok bozuk arkiler.yeni yeni kendime geldim. Bugün reglimin 11.günü ve lekelenmeler normal regle döndü yani ara vermeden ikinci kez regl oldum resmen.

Doktorumu aradım tiroid ilacı fazla gelmiştir bünyene ondandır diyo. Ya zaten tahlillerde fazla geldiği belliydi neden ilaca devam ettirdiniz o zaman ben alt üst oldum dedim. Siz telefonla aradınız beni telefonla hormon takibi yapılmaz dedi. Halbuki ben her tahlil sonucunda arayıp sonucum böyle çıktı ne yapayım geleyim mi diyordum o da ilacın dozunu söyleyip devam et, gelecek ay tahlil yaptır ona göre bakalım diyordu. Şok geçirdim ya. Üstelik bilinen çok iyi bir doktor bu adam. Pazartesi gel tahlil yaparız, ilacı bırakırsın çok hızlı etki etmiş zaten diyo. Aynen aynen gelirim dedim kapattım. İlacı bıraktım İnşAllah bir an önce normale dönerim dua edin benim içinde lütfen 😔 pazartesi tekrar tahlillerimi yaptırıp başka bir doktora gidicem

fnd_50 fnd_50 bizim bu hastanelerden yediğimiz darbeler nedir ya😢

Sinirlerim çok bozuk arkiler.yeni yeni kendime geldim. Bugün reglimin 11.günü ve lekelenmeler normal regle döndü yani ara vermeden ikinci kez regl oldum resmen.

Doktorumu aradım tiroid ilacı fazla gelmiştir bünyene ondandır diyo. Ya zaten tahlillerde fazla geldiği belliydi neden ilaca devam ettirdiniz o zaman ben alt üst oldum dedim. Siz telefonla aradınız beni telefonla hormon takibi yapılmaz dedi. Halbuki ben her tahlil sonucunda arayıp sonucum böyle çıktı ne yapayım geleyim mi diyordum o da ilacın dozunu söyleyip devam et, gelecek ay tahlil yaptır ona göre bakalım diyordu. Şok geçirdim ya. Üstelik bilinen çok iyi bir doktor bu adam. Pazartesi gel tahlil yaparız, ilacı bırakırsın çok hızlı etki etmiş zaten diyo. Aynen aynen gelirim dedim kapattım. İlacı bıraktım İnşAllah bir an önce normale dönerim dua edin benim içinde lütfen 😔 pazartesi tekrar tahlillerimi yaptırıp başka bir doktora gidicem

Bu doktorların tripleri bı alem
Bnım doktor prfesör ve kanser uzmanı, ameliyat doktoru yani
Çok guvenerek gttım profesör dıye
Bugın rahım filmi çekildım. Bn sormadan soylemıyo
Bn sordum hocam perde varmı, yapışıklık var mı, şekıl bozuklugu var mı dıye
Dogru durust adam gbı bılgı vermıyorlar

Her hangi bir problemde evet benim suçum demezler canım. Çünkü onlarında telefon da halletmek işlerine geliyor.
Bir sorun olunca böyle yapılmaz oluyor hemen adı
Çok geçmiş olsun :KK43:

Bu doktorların tripleri bı alem
Bnım doktor prfesör ve kanser uzmanı, ameliyat doktoru yani
Çok guvenerek gttım profesör dıye
Bugın rahım filmi çekildım. Bn sormadan soylemıyo
Bn sordum hocam perde varmı, yapışıklık var mı, şekıl bozuklugu var mı dıye
Dogru durust adam gbı bılgı vermıyorlar
Doğru düzgün bilgiyi geçtim doğru düzgün tedavi uygulamamış adam bana. Bu doktor için bin liradan fazla ödüyorum karşılığı bu olmamalıydı

Canımsın seni o kadar iyi anlıyorum ki bir de insana kendini suçlu hissettiriyorlar. İçine sinmeyen olunca devam etmeyeceksin aslında. Sen de kesinlikle gitme o doktora. Ben de değiştireceğim. Benim içime ilk iki kutu Progestan yazıp sabah akşam iç diye gönderdiğinde sinmemişti zaten. Ben o kadar yazı okudum kimseye böyle tedavi uygulanmamış benim adet düzensizliğim yok zaten. Rahmin ince dedi de bu zamana kadar elli tane doktora gittim hiçbiri bana böyle bir şey demedi hiçbiri mi fark etmedi bu durumu. Orda ayıkmam gerekiyordu bir kutu hap içtim ya. İkinciyi bıraktım içmedim boşa hormon yüklemesi yapacaktım ve normalde bu hap yumurtlamadan sonra içiliyor adetin 15. Veya 17. Gününden sonra. Bu benim kaçıncı günüm olduğunu bilmeden başla bugün dedi. Yumurtlamayı da engellemiş oldum o ay. Neyse hatırladıkça sinirim bozuluyor ama gitmek cidden istemiyorum artık o doktora. Sen de gitme araştır ben de araştırıyorum filmden sonra birkaç ay denemeyi sonra gitmeyi düşünüyorum. Sağlığımız söz konusu ya

Evet cnm bılıyorum
Bnımkını kadın dogumcu cekti
Aslında radyologta cekıyormuş

Cnm bnım 2den sonra felaket ksrın agrım başladı, mıde bulantusı
Antıbıyotıkmı yaptı ne oldu bılıyorum

Bn anestezılı oldugum için tam hatırlamıyorum ama eşim dıyorkı doktor bılgı verırken
'Tüpün birini açarken bi kanama oldu hafif agrın olabılır' demiş(tüp açıktı zaten)
Karın boşlugumdamı kanama oldu ayy korkuyorum bıseymı oldu.
Agrı oyle boyle değil😥
Allah Allah suan nasılsın. Benim öyle ağrım olmadı canım çok hafif oldu ve anestezi almamıştım o an çok acı çektim. Belki kapalıdır ilaçla basınçla açmıştır o yüzden ağrı yapmış olabilir kuzum antibiyotik içmeye kesinlikle devam et. Enfeksiyon olmaması için. Kaç gün iç dedi doktorun? Eğer ağrın geçmezse de mutlaka doktorunla görüş canım

Çok teşekkür ederim canım benimm🤗 dualarimdasiniz inşallah Nisan ayında güzel haberlerinizi alacağız 🙏💜
Aşkım ben bu ay yumurtlamayı kaçırdım. Hayatımda ilk defa erken yumurtladım onda da değerlendiremedim rahim filmi çektireceğim için. O yüzden önümüzdeki ay inşallah değerlendiririz 😍 o güzel duan için çok teşekkür ederim. Bu arada sen kullanıcı adını mı değiştirdin neydi normalde değiştirdiysen

Canımsın seni o kadar iyi anlıyorum ki bir de insana kendini suçlu hissettiriyorlar. İçine sinmeyen olunca devam etmeyeceksin aslında. Sen de kesinlikle gitme o doktora. Ben de değiştireceğim. Benim içime ilk iki kutu Progestan yazıp sabah akşam iç diye gönderdiğinde sinmemişti zaten. Ben o kadar yazı okudum kimseye böyle tedavi uygulanmamış benim adet düzensizliğim yok zaten. Rahmin ince dedi de bu zamana kadar elli tane doktora gittim hiçbiri bana böyle bir şey demedi hiçbiri mi fark etmedi bu durumu. Orda ayıkmam gerekiyordu bir kutu hap içtim ya. İkinciyi bıraktım içmedim boşa hormon yüklemesi yapacaktım ve normalde bu hap yumurtlamadan sonra içiliyor adetin 15. Veya 17. Gününden sonra. Bu benim kaçıncı günüm olduğunu bilmeden başla bugün dedi. Yumurtlamayı da engellemiş oldum o ay. Neyse hatırladıkça sinirim bozuluyor ama gitmek cidden istemiyorum artık o doktora. Sen de gitme araştır ben de araştırıyorum filmden sonra birkaç ay denemeyi sonra gitmeyi düşünüyorum. Sağlığımız söz konusu ya
Kesinlikle öyle içimize tamamen sinmeden hiç bir ilacı kullanmamak gerekiyor. Onlara göre hava hoş.Etkilenen, hayatı ertelenen biziz nasıl olsa. Bu doktordan da memnun olan çoktu aslında nasıl bu noktaya geldik anlamıyorum. bana soranlara asla tavsiye etmem. Ben neden ilaca devam ettirdiniz dediğim anda nasıl çıkıştı bana. Sağlığımı önemsemeyim, elinde oyuncak olsun, bunun hesabını da sormayım oh ne ala memleket. Gidip şikayetçi olsam beni haksız çıkaracaklarına da eminim.

Sende çok zorlana zorlana içtin o ilaçları. Hayat kaliteni düşürdü, bunların hepsinin hesabı verilecek elbet. Biz bir umut gidiyoruz, güvenip ne derlerse yapıyoruz olanlara bak

Allah Allah suan nasılsın. Benim öyle ağrım olmadı canım çok hafif oldu ve anestezi almamıştım o an çok acı çektim. Belki kapalıdır ilaçla basınçla açmıştır o yüzden ağrı yapmış olabilir kuzum antibiyotik içmeye kesinlikle devam et. Enfeksiyon olmaması için. Kaç gün iç dedi doktorun? Eğer ağrın geçmezse de mutlaka doktorunla görüş canım
Cnm karnımı elleyemıyorum batıyor ve çok agrıyor, bide bnım bagırsak problemım var, antıbıyotık bni direkt ishal yapıyo.
Antıbıyotiği 7 gün kullan dedi

Buyuk ıhtımal karın boşluguna fazla sıvı geldi. 2 kez sıvı saldım dedi.
Madem acıktı neden 2 kere sıvı verdi

Bi tüp kapalıydı ama açtık demedıkı
2side açıktı dedi
Bi işlem hatası yaptı sanırım, anlayamadım

Ağrı geçmesse arıcam doktoru

X