💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kuzum başın sağolsun. Allah rahmet eylesin
Sen endişelenme lütfen içini ferah tut. Yarın yine git bakalım ne diyecek doktor. İnşallah güzel haberlerle gelirsin inşallah bebiş sağlıcakla seni selamlar bu sefer

Çok sevindim canım benim Rabbim sağ Salim kucağına almayı da nasip etsin bizlere de dua et bol bol

Bu gun saglik ocagi hemsireside aradi idrar sonucunda idrara kan karismasi cikmis acil kadin dogum doktruna git felanda dedi sanirim günün yoğunluğu o haberin sitresi gün sonu buldu beni
Adete yakın ya da sonrasında da idrarda kan çıkabiliyor . Dikkat et kanama falan olmasın Allah korusun . Ayaklarını yukarda tutararak uzan biraz . Ayakların hep kafana göre bir tık yukarda olsun iş yapma dinlen.

Yapsan çıkar canım test ile de kan ile de öğrenebilirsin . Ben olsam çoktan yapardım böyle merakta kalacağıma

Tebrik ederimmm Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah

Başınız sağolsun canım canım benim ikincş gebeliğimde hiç belirtim yoktu bir tek göğüs hassasiyeti ve akıntı vardı onun dışında yoktu. Keseden sonra beta bakılmıyor bebek var mı diye bakılıyor artık . İçini rahat tut herşey yolundadır inşallah Yolk kesesi var mıydı peki ? Gidip gelince bize de yaz mutlaka

Kızlar ovulasyon testi yaptım uygulamaya göre yumurtalamam yarın ilk yapar yapmaz çektim tam kurumamıştı şimdi bide yemek yedikten sonra çektim aşağıdaki gibi sizce bugünü değerlendireyim mi yinede

Eklentiler

• IMG20230331203401.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG20230331190451.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 40
Hadi hayırlı olsun çok sevindim canım çok şükür aynı gün öğrendin valla ben ikinci gün zorla azar işiterek öğrendim
Evet cnm bılıyorum
Bnımkını kadın dogumcu cekti
Aslında radyologta cekıyormuş

Cnm bnım 2den sonra felaket ksrın agrım başladı, mıde bulantusı
Antıbıyotıkmı yaptı ne oldu bılıyorum

Bn anestezılı oldugum için tam hatırlamıyorum ama eşim dıyorkı doktor bılgı verırken
'Tüpün birini açarken bi kanama oldu hafif agrın olabılır' demiş(tüp açıktı zaten)
Karın boşlugumdamı kanama oldu ayy korkuyorum bıseymı oldu.
Agrı oyle boyle değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…