💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Rica ederim canım boşver unut gitsin burdurdasın demek keşke istanbula gitme şansın olsaydı günü birlik hayırlısı olsun sonuçlarını alabildin mi acaba rahim filmin

Beni de ekler misin yumurta günüm 12 Mart Bat tarihim 28 Mart, hala regl olmadım test yapmaya da korkuyorum

Test konusunda çok travmatik oldum yaklaşık 2 yıldır, nasıl olsa negatif göreceğimi düşünüyorum, bir daha o çizgiyi görmeyi istemiyorum. 10 gün kadar bekleyip doktora gitmeyi düşünüyorum. Başka sebeblerden stresten ramazandan falan da gecikmiş olabilir diye çok umutlanmamaya çalışıyorum

Rica ederim canım boşver unut gitsin burdurdasın demek keşke istanbula gitme şansın olsaydı günü birlik hayırlısı olsun sonuçlarını alabildin mi acaba rahim filmin
Çok zor ya işte eldeki imkanları değerlendiriyoruz aldım onu da zor aldım sonucunu zaten onda da tavır yedim iki gün öğrenmeye çalıştım biri diyor sistemde öbürü diyor sisteme daha düşmedi durmadan ara ara ara zorla öğrendim sonucu. Doktor da en son trip attı “ben size döneceğimi söylemiştim diye” normal dedi tüpler falan açık sonucu okudun bana da attı

Kizcelerim merhabaa hepinizi takip ediyorum hâlâ. İnşallah en kısa sürede güzel haberlerinizi alacağız. Ben hamile olduğumu öğrendim geçtiğimiz hafta. Burada iyi kotu bir çok paylaşımda bulunduk. Bu yüzden size de söylemek istedim.Yarın inşallah ilk kontrolume gideceğim hepinizi çok özledimm. Dualarım hep sizinle pp'den tanırsınız zaten A Afratafrac tweeetyyy melisaa93 imagination forever C cnlrm fnd_50 Papatyamaviss ve heyecandan unuttuğum kizceler bebekheyecani canım senin için de en hayırlısı olsun inşallah 6 ay sonra tam planlidigin gibi güzel haberi alırsın inşallah

Hayırlı olsun canım

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerler canım güzel haberlerle gelirsin ne kadarlık oldu belirtin varmıydı

Salak bunlar ya gerçekten iyi sabırlısın ben arıza çıkarırdım , temiz çıktıysa güzel sevindim

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerler canım güzel haberlerle gelirsin ne kadarlık oldu belirtin varmıydı
Amin canım inşallah dualarınızı eksik etmeyin lütfen
Yumurtlamadan 2-3 gün sonra soğuk algınlığı gibi hafif boğazım ağrıdı belim çok ağrıdı ben de dışarı çıktığımız için usuttum sandım ama sürekli belim ağrım vardı. Tam o sıralar aşırı baş ağrım ve koku hassasiyetim oldu ama 1 günde geçti migrenden falan suphelenmistim ama 1 günde geçince yine usutmeye bağladım 1 hafta sonra da nefes darlığı çekmeye başladım en ufak bir merdiven iniş çıkışımda nefes nefese kalıyordum korona falan oldum sandım açıkçası goguslerimde büyüme ve acı oldu bir de bel ağrım hep oldu. Akıntım yok ama en belirgin 3 şey bel ağrısı, göğüsler, en ufak bor şeyde nefes nefese kalmak

Allah razı olsun canım inşallah gittiğinde bebiş görürsün sağlıkla devam eder gittiğinde bizide bilgilendirmeyi unutma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…