💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bende gidince ogrencem artik
Bobrekten protein kacaginda oluyormus netten ogrendigim kadariyla
Ya birde bu oruç beni çok ikilemde bırakıyor tutuyorum ama tutmamaliyim bebegin gelisimine engel oluyormuyum diyede vicdan yapiyorum
Canım benim eğer halden düşmüyorsan tutmaya devam et ams titreme şeker düşmesi tansiyon oynaması baş ağrısı yaşıyorsan tutma kendine de eziyet etme bebeğinin tutunma zamanını ihmal etme böylelikle sanırım bende pozitifi gördüm hayal çizgi çıktı üç testte ikisini eşimde gördü diğer topikte iki arkadaşta gördü fotoğrafta rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin öncelikle ve hayırlı bir kul hayırlı merhametli vicdanlı evlatlar versin bizlere

Yumurtladığın tarihe +14 eklemen lazım canım. Ancak öyle bulabilirsin. Adet başlangıcına göre bulman zor

Hanımlar benim regl iki gün gecikti ve regl ağrılarım var regl tarihimden 2 gün önce başladı ağırlarım belimde bacaklarımda arada kasıklarıma sızı giriyor test yapmak istemiyorum hayal kırıklıgına uğrayıp üzülmemek için sizce bi kaç gün beklemek daha mı mantıklı olır test yapsam test de çıkar mı acaba

Al

Ben iğne vurulmadım ama bebeğim bir de bugün sabah kan pıhtısı düştü normal gibi gelmedi bana

Çıkar canım

Yok canım ben Burdur’un bir ilçesindeyim burda hastane poliklinik yok en yakın il Denizliye gidiyorum hastaneye desteğin için çok teşekkür ederim ya valla öyle canım sıkılmıştı ama şimdi daha iyiyim çok şükür

Arkadaşlar tiroid rahatsızlığı olanlara bir şey sorcam. Benim bu ay reglim çok tuhaf oldu. 4 gün gecikerek 21 martta regl oldum ama biraz kahverengiydi. Tiroid değerimin yüksek olmasına bağladım bu durumu. 6. veya 7. biterdi normalde. Bu ayda lekelenmeler devam etti.bugün 11.gün ve tekrar kırmızıya döndü normal regl gibi miktarı da artmaya başladı. Tiroid dengesizliği regl düzensizliği yaparmış ama bu yaşadığım normal mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…