💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Hangi gün yumurtladın canım. Ben 16 Mart'ta yumurtladım da korkudan test yapamıyorum. Bat yarın görünüyor

18-19 pik görünüyordu 20 de catladıgını düsünüyorum akıntı da olmustu acaba pazar günü de mi erken olur adet belirtim de hic yok ne memelerde ne kasıklarda, ne oldu böyle anlamadım

18-19 pik görünüyordu 20 de catladıgını düsünüyorum akıntı da olmustu acaba pazar günü de mi erken olur adet belirtim de hic yok ne memelerde ne kasıklarda, ne oldu böyle anlamadım
Pazar yumurtlamadan sonraki 14. Günün olacak, test yapabilirsin. Çıkabilir ama en güvenlisi adet geciktikten sonra yapmak. Ben adetimin gecikmesini bekliyorum. Benim bugün yumurtlamadan sonraki 15. Günüm daha yapmadım

Evet burda kızların çoğu hsh çekildi benden hiç istemedi onları hangi aşamada istiyorlar acaba

Ayy gerçekten mi yok devlete gittim özele gitmedim bu sefer
Benim takibim özelde. Devlete kan testi için gitmiştim o zaman oldu. Mesela smear testim hala ortada yok. E nabıza düşmedi. Ben de gidip almadım. Hatta ordayken de smearde de saçma bi sorun çıktı. Belki kayıt bile etmediler smearimi. Canımı yaktılar ama ortada smear bile yok. Walla devlet hastanesine güvenemiyorum ben malesef. Tecrübelerim hep kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…