💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Çok haklısınız. Dondum kaldım o an sadece bakmışım uzun uzun😞 bir daha gitmeyi düşünmüyorum ama nereye giderim onu çok düşünüyorum
Anladım canım pis saygısızlar bende burda sinirlendim gerçekten ,neyse boşver oldu bitti canını sıkma,sen bu arada nerdesin canım İstanbul mu? .. ben yurt dışında yaşıyorum ama istanbulda biyer var çok akrabam gitti memnun kalmışlar oraya gitmeyi planlıyorum inşallah .. ama korkuyorum 🥹

Kızlar ya benim kimyasal olmuştu biliyosunuz o biteli 8 gün oldu. Ama dün ve bugün hafif peçeteye silince gelen bir akıntıyla karışık kanama farkettim. Normal döngümde bu hafta yumurtlama haftam hatta yarın yumurtlama günüm görünüyor. Hiç de şaşmaz yumurtlama günüm ama kimyasal yaşayınca belki sekmiştir diye düşünmüştüm. Sizce bu kanama yumurtlama kanaması mı? İlkten kahverengi akıntıyla geldi şimdi de kırmızı-pembe geliyor. Ama iç çamaşırı batırmıyor peçeteye silince geliyor yoğun hafif🥴
canım benimde bu ay çatlatma iğnesinden 3gün sonra senin gibi kanamam oldu hemen doktoru aradım yumurtlama kanaması imiş ve kendiliğinden durur dedi. bugün kesildi merak etme normalmiş bende ilkez yaşadığım için panikledim ama sonra araştırınca sakinledim :)

Yaa kırmızılar üzüldüm ama aşılamada da ikiz olabiliyor. Eğer ikiz istiyorsan çok güzel olabilir. Ne kadar süredir deniyordunuz canım bir de yaşın Kaç. Benim 35 bize de aşılama yolları göründü . Geçen ay yeterli yumurtam olmadı diye yapmadı. Üç yumurta oldu ama biri tam istenilen gibiydi. Gerek yok dedi doktor. Es geçtik
İlk aşılama denemem benimde. 4-5 aydır korunmuyoruz ama eşimde varikosel var benimde tüplerle ilgili bi problem var erkenden deneyelim diye doktora iki yıldır korunmuyoruz dedik. 28 yaşındayım eşimde 30. Bende bide hidrosalpenks olabilir ameliyat etmeden bi deneyeceğim. İkiz üçüz hiç farketmez ne kadar çok sağlıklı hayırlı evlat o kadar iyi 😂
Hayırlısı olsun bebeğim hep beraber bayram müjdesi alırız inşallah 🤲🥰
Ne güzel dedin 🥰 amiiiin inşallah bayram şekerlerimiz gelir 🥰

Pazar yumurtlamadan sonraki 14. Günün olacak, test yapabilirsin. Çıkabilir ama en güvenlisi adet geciktikten sonra yapmak. Ben adetimin gecikmesini bekliyorum. Benim bugün yumurtlamadan sonraki 15. Günüm daha yapmadım

Bat 29 marttı ancak yumurtlama geciktigi icin ileri attı yüksek ihtimalle ama ne kadar ileri atmıstır ki acaba, ben bu hesaplardan hicbir sey anlamıyorum 🙇🏼‍♀️ ne zaman batım gecti diyebilirim😂 olması gerekene göre gecti cünkü

Hayirli geceler kizlar 💐
İftar davetim vardi yeni gittiler ama ben cok kotu oldum belim bacaklarim kasıklarım ağrıyor 5+4'üm bu kadar erken gebelikte bu denli yorgunluk normal mi 🥺
Çayin bulasiklarini bile toplayamadim yattim vajinamda tuhaf kasilmalar var 😭😭

Hayirli geceler kizlar 💐
İftar davetim vardi yeni gittiler ama ben cok kotu oldum belim bacaklarim kasıklarım ağrıyor 5+4'üm bu kadar erken gebelikte bu denli yorgunluk normal mi 🥺
Çayin bulasiklarini bile toplayamadim yattim vajinamda tuhaf kasilmalar var 😭😭
Yat aman sakın kalkma dinlen yorgunluk ağrı sızı uyku çok normal endişe de etme ama daha iş yapma bugün

X