💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

her reglde çok üzülüyoruz ama hamile olup kayıp yaşamaktansa beklemek daha iyidir. Sonuçta şu an rahmin yenileniyor temizleniyor ve yeni gebelik ihtimaline hazırlanıyor. Yeni ay yeni umutlar 🥰 hep birlikte yürüyoruz bu yolda seni çok iyi anlıyorum. Çok yakında pozitifleri göreceğiz İnşAllah 🤲🏻
İnşallah canım benim 🤲🤲 başka bir sorun olmasında olur en sonunda Rabb'im büyük

Hayırlısı kuzum. Geçen ay benim de öyleydi hatta çamur gibiydi. Demek kist falan oluştuysa atıyorsun onları. Aslında iyi bir şey. Günde 1 adaçayı içebilirsin iyice içini temizlesin, ama fazla içme. Nisan ayında hayırlısıyla güzel haberi alırsın inşallah :KK200:
Tamam canım içeyim bende kist oluşmuş demişti geçen hafta çikolata kisti o afetle atılmıyor diye biliyorum yarın ne dicek bakalım hayırlısı olsun hepimiz için 🤲🤲

Amin inşallah canım üzme kendini lütfen önümüzde yeni bi ay var 3.gün gidilsin diyorlar hormonlar için senin 2.gün olacak gidecen mi yinede doktora
Ben Hormon için değilde kist icin randevu almıştım eğer 3. Gün derse cumada giderim evime çok yakın canım artık nasıp ister istemez üzüldüm 😔 nasip

Az önce erken gebelik testi yaptım, sonuç negatif 😔
Kuzum sen en kısa sürede bir doktora git. Anlat durumunu adet söktürücü verecek sonrasında da tahminimce reglinin 3. 4. gününde çağıracak ve kan verdirtecek hormonlarına bakacak. Sonrasında ise ilaç tedavisine başlatacak. Her ay düzenli doktora gidip ilaçlarını yazdır, kontrolünü yaptır.

Kızlaaar reglin parça parça gelmesi kist temizlenmesine mi işaret? Benim her ay öyle oluyor bazen bir parmağın yarısı kadar geliyor ilk üç gün hemde 😳😳😳

Wal
Kızlaaar reglin parça parça gelmesi kist temizlenmesine mi işaret? Benim her ay öyle oluyor bazen bir parmağın yarısı kadar geliyor ilk üç gün hemde 😳😳😳
walla bildiğim kadarıyla her kist adet ile atılmıyor her parça gelende kist olmuyor içeride pıhtılaşma yapan bekleyen kanlar o şekilde atılıyor diye biliyorum adetle atılan yok mu kist illaki vardır

Wal walla bildiğim kadarıyla her kist adet ile atılmıyor her parça gelende kist olmuyor içeride pıhtılaşma yapan bekleyen kanlar o şekilde atılıyor diye biliyorum adetle atılan yok mu kist illaki vardır
Yukarıdaki yorumlardan dolayı sordum eğer öyleyse ben her ay kist atıyorum 🤣 düşük yapıyormuş gibi ağrılı ve parçalı oluyor hani test yapmasam diyeceğim ki her ay kimyasal düşük yaşıyorum o derece

X