💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bata 2 gün varKızlar Bi yardım edin nolur.Fortuna marka gebelik testi.Acaba kuruma çizgisi mi yoksa hayali ben mi görüyorum ayırt edemedim.Bu marka güvenilir mi acaba varmı bileniniz🙏🙏🙏🙏aşırı adet sancım var bu arada Happen94 Happen94 Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @melegim can imagination forever imagination forever ve etiket yapmayı unuttuğum diğer kızlar tecrübenise güvendiğim için etiketledim kusura bakmayin 🥰🥰
Öncelikle maşallahı yapiştiriyorum herkesden önceee valla bn bariz görüyorum gebeliği inşallah bebişin seninledir ve 9ay senle kalir marka güvenilir mi onu arkdşlara sormakta yarar var fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss cvp bekliyoruz

Bata 2 gün varKızlar Bi yardım edin nolur.Fortuna marka gebelik testi.Acaba kuruma çizgisi mi yoksa hayali ben mi görüyorum ayırt edemedim.Bu marka güvenilir mi acaba varmı bileniniz🙏🙏🙏🙏aşırı adet sancım var bu arada Happen94 Happen94 Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @melegim can imagination forever imagination forever ve etiket yapmayı unuttuğum diğer kızlar tecrübenise güvendiğim için etiketledim kusura bakmayin 🥰🥰
canım ılk 5-10 dakıka ıcınde çektiysen bir çizgi var.aksam bıdaha tekrarlarsın emın olmak ıcın.ama beklemiş bir testse üzülmenı ıstemem,testı tekrar edene kadar ümitlenme.ama dedıgım gıbı hemen cektıysen ümitlenebılırsın :) inşallah pozıtıftır🙌

canım ılk 5-10 dakıka ıcınde çektiysen bir çizgi var.aksam bıdaha tekrarlarsın emın olmak ıcın.ama beklemiş bir testse üzülmenı ıstemem,testı tekrar edene kadar ümitlenme.ama dedıgım gıbı hemen cektıysen ümitlenebılırsın :) inşallah pozıtıftır🙌
Valla zaten ihtimal bile veremiyorum heran adet gelecek gibi sancım var 🙏

Öncelikle maşallahı yapiştiriyorum herkesden önceee valla bn bariz görüyorum gebeliği inşallah bebişin seninledir ve 9ay senle kalir marka güvenilir mi onu arkdşlara sormakta yarar var fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss cvp bekliyoruz
İnşallah öyledir canım benim ❤️ 🤲🤲

Kızlar yeniden merhaba mart 11 de bat gördüm ben mart ayı da tutmadı şimdi Nisanı bekliyorum.. Bu ay Çakşır kökü suyu yaban mersini Ekstraktı devedikeni ekstraktı ve gseng kullandım ayın yarısından sonra ise günde bir kaşe proxyfemin kullandım.. Kaşe hariç diğerlerini eşimde kullandı ve bu süreçte pco olduğumu öğrendim.. Yedi gün kaldı bat a inşallah bu ay çabalar işe yaramıştır diye umut ediyorum ayrıca ovulasyon takibi yaptım testlerle... Geçen sene kimyasal düşük yaşadığımda da takip yaparak hamile kalmıştım..
Bu aydan biraz ümitliyim sebebi ne bilmiyorum takip yapmam ve kürleri kullanmam belkide... Şuan için belirti sayılabilecek şeylerimde var ama ikilemdeyim kasık sancısı çekiyorum sık tuvalete gidiyorum ve ara ara akıntılarım oluyor kuru değilim göğüslerim hiç olmadığı kadar şiştiler acıyorlar evet her ay yaşıyorum göğüs hassasiyeti ama bu sefer sanki farklı... Ve son belirti de burun tıkanıklığıyla birlikte kemik ağrısı yaşıyorum başka birşey yok erken belirtilerde bünye zayıfladığı için grip semptomları görülürmüş... Dua edin kızlar pozitifi göreyim bu ay 🥰

Geçen sene bundan daha silik çizgiyle öğrenmiştim gebeliğimi iki gün kala dört tane test yapmıştım hayalet çizgiydi hepsi... Ama kan değerleri önemli iki gün sonra Bi kaset test daha yap daha koyu çıkarsa eğer gidip kan testi yaptır sonra değerleri takip ettir.. Sağlıklı bir gebelik olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 ben kimyasal yaşamıştım 🥺

Kuzum çok üzüldüm parçalı gelmesi iyi mi bilemiyorum ama bence sökülüyor iyi gibi geldi bana demekki testlere inanmayacağız çoğu test yalancı pozitif çıkarıyor anlaşılan inşallah nisan uğurlu gelir canım benim 😔😔🤲🤲🤲
Walla bende üzüldüm açıkçası yarın kadın doğuma randevu almıştım kuzum 😔 önce baya koyu kahverengi geldi peşine parçalar geliyor laboquick kullandım 1 haftadir böyle silik ama kan negatife di bende öyle düşünüyorum en neti kan olacak sanırım 😔😔 inşallah bekleyen herkese Nisan topigi bayram hediyesi olsun inşallah 🤲🤲

Walla bende üzüldüm açıkçası yarın kadın doğuma randevu almıştım kuzum 😔 önce baya koyu kahverengi geldi peşine parçalar geliyor laboquick kullandım 1 haftadir böyle silik ama kan negatife di bende öyle düşünüyorum en neti kan olacak sanırım 😔😔 inşallah bekleyen herkese Nisan topigi bayram hediyesi olsun inşallah 🤲🤲
Kaset dışında hiç kan tahlili yaptırdın mı? Kimyasal da yaşıyor olabilirsin yinede git doktora sen

Amin inşallah canım üzme kendini lütfen önümüzde yeni bi ay var 3.gün gidilsin diyorlar hormonlar için senin 2.gün olacak gidecen mi yinede doktora

X