💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlaaar reglin parça parça gelmesi kist temizlenmesine mi işaret? Benim her ay öyle oluyor bazen bir parmağın yarısı kadar geliyor ilk üç gün hemde 😳😳😳
Parça olarak gelen şeyler rahim iç zarımız da olabiliyor. Her ay rahim içimiz bildiğin yılan deri değiştirir gibi kendini yeniliyor.

Bata 2 gün varKızlar Bi yardım edin nolur.Fortuna marka gebelik testi.Acaba kuruma çizgisi mi yoksa hayali ben mi görüyorum ayırt edemedim.Bu marka güvenilir mi acaba varmı bileniniz🙏🙏🙏🙏aşırı adet sancım var bu arada @sundy94 @Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @melegim can @imagination forever ve etiket yapmayı unuttuğum diğer kızlar tecrübenise güvendiğim için etiketledim kusura bakmayin 🥰🥰
Kuzum inşallah bebeğin seninledir bunu canı gönülden isterim ama bu sanki artımedin sahte testine benzettim ve birçok marka test paketinin içinden de çıkar oldu bu test. Başka bir marka testle de denemeni tavsiye ederim kuzum laboquick var mı elinde

bence hastane yönetimine şikayetçi olmalısın hem öncesi hem sonrası süreç için.Bedava yapmıyorlar sonucunda sen de ödediğin ücretin karşılığında hizmet almak istiyorsun. kibirden insanlara ne yaşattıklarının farkına varamıyor bazı insanlar.Her meslek grubunda var bu tipler
Sakin düşününce ben de buna karar verdim galiba. Yazacağım hastanenin sayfasına falan artık nasıl şikayet ediliyorsa bilmiyorum bakacağım bir.çok moralimi bozdular çünkü. Sonucuma bile düzgün sevinemedim

Aiyyyy nefreeeeettt ediyorum bu mendebur saglık calısanlarından, sıkmayın canınızı böyle insanlar icin sinirlenmeye bile degmez
Tesadüfen gezinirken okudum yorumunuzu böylelerini direk şikayet edin hemde gözünün önünde yapın onlar sizin gözünüzün önünde işlerinizi bilerek aksatıyor ve hiç utanma yok hak ettiği gibi davranacaksınız asla çekinmeyin ben kaç kez kalabalıkta rezil ettim 45 dakika imza için bekletilir mi allahsız pislik.. sinir oldum kusura bakma çok başıma gelir benimde böyle şeyler rezillik diz boyu ..Rahat batıyor millete

Tesadüfen gezinirken okudum yorumunuzu böylelerini direk şikayet edin hemde gözünün önünde yapın onlar sizin gözünüzün önünde işlerinizi bilerek aksatıyor ve hiç utanma yok hak ettiği gibi davranacaksınız asla çekinmeyin ben kaç kez kalabalıkta rezil ettim 45 dakika imza için bekletilir mi allahsız pislik.. sinir oldum kusura bakma çok başıma gelir benimde böyle şeyler rezillik diz boyu ..Rahat batıyor millete
Yanlış alıntılamışsın sanırım kuzum olayı ben yaşadım ama valla bekledim 11 de olan rahim filmim için 11:45 11:50 gibi girdim filme odaklanamadım o kadar ki moralim bozuldu modum düştü hakkımı helal etmiyorum

Kızlaaar reglin parça parça gelmesi kist temizlenmesine mi işaret? Benim her ay öyle oluyor bazen bir parmağın yarısı kadar geliyor ilk üç gün hemde 😳😳😳
Çinko eksikliği de reglide parçalar gelmesine sebep oluyor kistte canım

Yanlış alıntılamışsın sanırım kuzum olayı ben yaşadım ama valla bekledim 11 de olan rahim filmim için 11:45 11:50 gibi girdim filme odaklanamadım o kadar ki moralim bozuldu modum düştü hakkımı helal etmiyorum
Evet canım sonradan fark ettim düzeltemedim bir türlü🤭 çok terbiyesizler olduğu yerde rezil edin hiç çekinmeyin ..ne bu rezillik kaç saattir bir imza için bekliyorum deyin ,herkesin içinde bak bakalım nasıl eli ayağı dolaşıyor hepsinin ben biraz haksızlığa karşı gelemiyorum direk tepkimi koyuyorum sizde susarsanız çok yaparlar saçmalık yani herkesin işi gücü var bütün günü orda öldüremeyiz ya 🤷🏻‍♀️ boşver moralını bozma bu arada sen bidaha orda çektirtme nerde çektirdin acaba? Senin işin hall olsunda daha da gitmezsin inşallah gerek kalmaz terbiyesizlik diz boyu zaten insanlar çok değişmiş hal hareket Allah sonumuzu hayır etsin

Sakin düşününce ben de buna karar verdim galiba. Yazacağım hastanenin sayfasına falan artık nasıl şikayet ediliyorsa bilmiyorum bakacağım bir.çok moralimi bozdular çünkü. Sonucuma bile düzgün sevinemedim
Şikayet var a yaz canim memnuniyetsizligini. Orası etkili oluyor baya

Kuzum inşallah bebeğin seninledir bunu canı gönülden isterim ama bu sanki artımedin sahte testine benzettim ve birçok marka test paketinin içinden de çıkar oldu bu test. Başka bir marka testle de denemeni tavsiye ederim kuzum laboquick var mı elinde
Fortuna marka ama kuruma çizgisi bence yıkayınca gitti çünkü canım

Bi tane farklı marka aldım sabah denerim canım

X