💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Geçen sene bundan daha silik çizgiyle öğrenmiştim gebeliğimi iki gün kala dört tane test yapmıştım hayalet çizgiydi hepsi... Ama kan değerleri önemli iki gün sonra Bi kaset test daha yap daha koyu çıkarsa eğer gidip kan testi yaptır sonra değerleri takip ettir.. Sağlıklı bir gebelik olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 ben kimyasal yaşamıştım 🥺
Allah razı olsun canım benim ❤️

Bata 2 gün varKızlar Bi yardım edin nolur.Fortuna marka gebelik testi.Acaba kuruma çizgisi mi yoksa hayali ben mi görüyorum ayırt edemedim.Bu marka güvenilir mi acaba varmı bileniniz🙏🙏🙏🙏aşırı adet sancım var bu arada @sundy94 Papatyamaviss Papatyamaviss @fnd_50 melegim can melegim can @imagination forever ve etiket yapmayı unuttuğum diğer kızlar tecrübenise güvendiğim için etiketledim kusura bakmayin 🥰🥰
Çok bekletmediysen kuruma çizgisine benzemiyor kuzum. Çizgi gayet belli geliyor gelmekte olan inşallah canım 🥰🥰

Regl köyü kahverengi parça parça geldi şimdi😔😔nisana geçtim
Bu ay benimkide öyle oldu. İlk kez bu şekilde olunca çok şaşırdım hatta bir türlü bitmiyor günde bir iki kez ufacık lekelenmeler devam ediyor oruçta tutturmuyor. Tiroid değerim bu ay 6 çıkmıştı ona bağlamıştım bu tuhaflığı

Walla bende üzüldüm açıkçası yarın kadın doğuma randevu almıştım kuzum 😔 önce baya koyu kahverengi geldi peşine parçalar geliyor laboquick kullandım 1 haftadir böyle silik ama kan negatife di bende öyle düşünüyorum en neti kan olacak sanırım 😔😔 inşallah bekleyen herkese Nisan topigi bayram hediyesi olsun inşallah 🤲🤲
her reglde çok üzülüyoruz ama hamile olup kayıp yaşamaktansa beklemek daha iyidir. Sonuçta şu an rahmin yenileniyor temizleniyor ve yeni gebelik ihtimaline hazırlanıyor. Yeni ay yeni umutlar 🥰 hep birlikte yürüyoruz bu yolda seni çok iyi anlıyorum. Çok yakında pozitifleri göreceğiz İnşAllah 🤲🏻

X