💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Çok teşekkür ederim canım benim yardımcı olmaya çalışman bile önemliydi benim için. Cevap bayrak duymadım bir bakayım olmadı

Aynen bende kürtajdan sonra çok ağladım resmen bitmiş haldeydim..adetlerim bitmiyordu hormonlar tavandı..sonra dualarla namazla kendimi toparladım.İyiko tüp bebek var..bebişlerimiz gelicek..bu da bizim sınavımız..çok beklenen bebeklerimiz olucak

evet ınsan çok fena oluyor, ama şukur ımanımız ve Rabbımız herseye yetıyor,
imtihan dünyası bunu sabırla geçebilenlerden olalım inşallahh
kesınlıkle kıymetlıler saglıkla gelecekler

Flo takvimini bende kullandım ama hamile kalamadım şuan da yüklü telefonda ama adet tarihini kaydediyorum

Arkadaşlarım klomen sonrası yumurtam çatlamış sağdan ama yumurtlamayı günlerimde birlikte lik yaşadım dün sondu yumurtalma günüm ama dün doktorum yumurtan çatlamış birliktelik devamı dedi ne oluyor yardımcı olurmusunz bat 9 nisan kan yapsam ne zaman yapmaliyim yardım lütfen

Beni yazmadiniz ama bat 12 Mart yeni bat 9 nisandi

Ay olabilir olabilir. Benim doktorum pik gördükten sonra 1 hafta deneyin 1 dolu 1 boş dedi bana.

Benim düştü e Nabıza abla radyoloji kısmında var

Rica ederim ne demek instaya yazarsan adını var sayfası, kendisi de hsg çekiyor galiba

kuzum 3 goruntu olacaktı 3.ü nüde atsana bı.
Kızlar öğrendim sonucu. Çok şükür her şey normal. Ama canım sıkıldı ya. Bir türlü öğrenemediğimiz için eşim aradı en son Radyolojiyi, radyoloji de yükledik demiş raporu doktorumu aramışlar teyit etmişler, sonra ben yazdım doktoruma yüklemişler falan diye. Bu hemen sonucu attı bana. Normal yazdı. “Size döneceğimi söylemiştim”dedi. Kendimi çok kötü hissettim sıkıştırmış gibi hissettirdi. Ama napayım haksız mıyım yani dünden beri yılan hikayesine döndü. Dün zaten ayrıca hastanede uyuz olmuştum onu anlatmadım size. Dünden beri sinirliyim aslında. Dün şimdi gittik rahim filmi için işte önce prosedürler imzalar vardı onları yaptık bana doktorumun sekreterine bir imza atın gelin dediler. Ben de doktorun yanına indim kapıda bekledim sekreteri çıkınca dedim ki rahim filmi için imza atmam gerekiyormuş dedim. Sizi bekleticem dedi tamam dedim. Yarım saat falan bekledim sonra beni rahim filmi çekecek olanlar aradı. Dediler ki “sizi bekliyoruz neredesiniz “ dedim ki “sekretere söyledim biraz bekleticem dedi bekliyorum dedim dedim. Neyse kapı bir daha açıldı sekreter elinde kağıtlarla çıktı bir yandan da telefonla konuşuyor ama bayağı konuşuyor bir türlü asagıdan beni arıyorlar diyemedim. Kapıdan doktora söyledim hocam asagıdan aradılar da imzayı atıp hemen inmem gerekiyormuş dedim. Ben bunu söylerken sekreteri telefonu kapatıp gözünü ayırarak “sizin imza kağıtları burda yalnız bendeee dedi. Yani doktora ne söylüyorsun demeye getirdi. Bende evet ama asagıdan aradılar hemen gelmem gerektiğini söylüyorlar benlik bir sıkıntı yok dedim. Bana dedi ki “aşağıya beklemem gerektiğini söylediler dersiniz” böyle diceksiniz dedi. Şoka girdim. Tepki veremedim dondum kaldım. Gördüğüm muamele beni şaşkına çevirdi özel hastanede. Ben zaten benlik sıkıntı yok diyorum. Ve işi daha da ağırdan aldı bir imza için 45-50 dakika bekledim kızlar normalde 11 de idi rahim filmi çekimi. 12 gibi çekildim. dünden atamadım sinirimi. Bugün de bu olunca soğudum. Papatyamaviss T TASUU C cnlrm Papatya220 P psikolog Niqu Tikabasa

Benım adet belırtılerı fln hepsı gectı.gogus agrısı kaldı sadece,bıde ıkı gundur degısık bısey goruyorum bazen pecetede.açık sarı jöle kıvamlı bı akıntı.allah allah neler oluyor anlamadım kızlar yaa.bu ay benım vucut kafayı yedı gercekten.hala sankı umut varmıs gıbı hıssedıyor ıcım,ama testler negatıf,yarın son umudum yumurtam 19 unda çatladıysa yarın cıkar.son bı umutla yarın sabah test ypacagım.inşallah çok mutlu bı sonuc gorurum de koşa koşa size yazarım

Kızlar bişii sormak istiyorumm, 18-19martta pik oldu ovü testim ve 20sinde catlamıs oldugunu düsünüyorum o gün akıntım da oldu cünkü, normal sartlarda bat yarın ancak gec yumurtlayadıgım icin batta kayma olabilir mi, iki gün önce dayanamadım test yaptım gebelik görünmüyor ama zaten cok erken oldugunu bile bile yaptım
Cok uzattım soruma geleyim, yarın bat ama ben sanki bi kac gün sonra batmıs gibi düsünerek gebelik testini nisan bası gibi mi yapsam, yarın adet gelmezse gebelik süphesinden degil de gec yumurtlamaktan olabilir mi cünkü

Canım gec yumurtlama olursa adet ileri kayar yumurtlamanın üzerine 12 14 gün civari

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…