💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Amin canım.Aynen seninle hep topik topik gezdik unutmadım))Aşılama bana görede çok gereksiz bir işlem..mesela kimin vajinusmus sorunu varsa ve ya düzenli ilişkisi yoksa onlar ede bilir ama benim gibiler için gereksiz..ben zaten doğal yolla hamile kaldım ama olmadı malesef..ya yatak ya aşılama işlem aynı..sperm yıkanıyor bir tek amaan zaman kaybı stres.Sen denicenmi doğal yolla?
Ama bunuda deyim 20 üstünde yaşım olsaydı kaç sene olur olsun beklerdim tüp bebeğe gitmezdim..çünkü benim eş taraftan çok şükür çocuk konusunda soran yok neden olmuyor..yani bu konuda rahatım sadece yaş 35 ve 1 çocuk bile yok..ondan baş vurdum..ama bekleseydim belki 2 belki 3 belkide 1 seneye hamiş olucaktım..

Ama bunuda deyim 20 üstünde yaşım olsaydı kaç sene olur olsun beklerdim tüp bebeğe gitmezdim..çünkü benim eş taraftan çok şükür çocuk konusunda soran yok neden olmuyor..yani bu konuda rahatım sadece yaş 35 ve 1 çocuk bile yok..ondan baş vurdum..ama bekleseydim belki 2 belki 3 belkide 1 seneye hamiş olucaktım..
Boyle yaklasma tüp bebege canm ,olumlu bak olumlu sonuclansın .tüp benek yapmakta kötü bişey yok yani.hep güzel düşün bundan sonra stresde yapma hıcbıseye.iyiyi çağır.kötü birseyde degıl tüp bebek

Boyle yaklasma tüp bebege canm ,olumlu bak olumlu sonuclansın .tüp benek yapmakta kötü bişey yok yani.hep güzel düşün bundan sonra stresde yapma hıcbıseye.iyiyi çağır.kötü birseyde degıl tüp bebek
Yok ben olumlu bakıyorum..ama süreç çok zor ondan hep uzak tutuyordum kendimden yoksa tabi kötü bir şey diğil.

Ah bir anlasam görüntüler var ya ben görüyorum. Çok merak ediyorum ya öleceğim meraktan 😢
Canım burda biri anlıyordu görüntüden kim olduğunu hatırlamıyorum ama bi arkadaşa yorum yapmıştı doğru çıkmıştı hatta sağ tüpte şişme var demişti sen buraya at belki görür yorum yapar

Amin canım.Aynen seninle hep topik topik gezdik unutmadım))Aşılama bana görede çok gereksiz bir işlem..mesela kimin vajinusmus sorunu varsa ve ya düzenli ilişkisi yoksa onlar ede bilir ama benim gibiler için gereksiz..ben zaten doğal yolla hamile kaldım ama olmadı malesef..ya yatak ya aşılama işlem aynı..sperm yıkanıyor bir tek amaan zaman kaybı stres.Sen denicenmi doğal yolla?
evetttt gezıyoruz :)))
aynen asılama oranı baya dusuk ya,
benım zaten 6 ay korunma surem var kuzu, tatıle vs cıkıcam bıraz kafamı ve vucudumu toparlamam lazm,
sonra 2ay dogal denerir, olmazsa transfer artık :KK36:
ınsallahhh transfere gerek kalmadan saglıkla gelir

Canım burda biri anlıyordu görüntüden kim olduğunu hatırlamıyorum ama bi arkadaşa yorum yapmıştı doğru çıkmıştı hatta sağ tüpte şişme var demişti sen buraya at belki görür yorum yapar
Doktorlar tüpünde hasar olabilir dedikleri için konuyu bayağı araştırmıştım. O yüzden az çok anlamıştım ama genel olarak hsg'ye yorum yapmak çok zor

evetttt gezıyoruz :)))
aynen asılama oranı baya dusuk ya,
benım zaten 6 ay korunma surem var kuzu, tatıle vs cıkıcam bıraz kafamı ve vucudumu toparlamam lazm,
sonra 2ay dogal denerir, olmazsa transfer artık :KK36:
ınsallahhh transfere gerek kalmadan saglıkla gelir
O zaman kuzum transfer olmadan bebişin gelir İn şa Allah🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Doktorlar tüpünde hasar olabilir dedikleri için konuyu bayağı araştırmıştım. O yüzden az çok anlamıştım ama genel olarak hsg'ye yorum yapmak çok zor
Canım ya anlayabilir misin acaba. Rahimde koyu bir de daire var o ne acaba

Eklentiler

• D074187B-8DBF-4EDF-907E-384823E9F20A.jpeg
    D074187B-8DBF-4EDF-907E-384823E9F20A.jpeg
    113,2 KB · Görüntüleme: 81
Canım ya anlayabilir misin acaba. Rahimde koyu bir de daire var o ne acaba
Keşke yorumlayabilsem yardımcı olmayı çok isterdim ama bahsettiğimiz o filmde bariz şişme vardı ben ona rağmen emin konuşmak istememistim. Bir de adını duymuşsundur mutlaka Cevat bayrak'in. Ona görüntümü gönderip yorum istedim WhatsApptan hemen dönmüştü sağolsun

20 yaslarında olsak beklerdık de benımde yas 32 oldu :)
bizimde kendi ailelerimiz neden olmuyo vs demezler sagolsunlar, zaten kımseyede düşmez gerci orasıda ayrı ..
hatta son gebelıgımde ben cok uzuldum,yıprandım dıs gebelık sonrası 6ay sonra mol gebelık kurtaj falan kötüydü, eşim istersen bırakalım ben çocuk için evlenmedim seninle dedi,
nasip herşey ya, Rabbım ol deyınce olacak ..
tüp bebekde vesile .

X