💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Aiyyyy nefreeeeettt ediyorum bu mendebur saglık calısanlarından, sıkmayın canınızı böyle insanlar icin sinirlenmeye bile degmez

Üzülme kuzum terbıyesız kız.Yaptıgı çok ayıp meslek ahlakına aykırı bıkere.sevmıyosa yapmasın bu işi.hiç sinirlenme.bidaha gitmezsin o doktora ben senın yerınde olsam hastane yonetımıne kucuk bı bıldırımde bulunurdum yalnız.sana kıyamam ben hıc uzulme

Canım malesefki hastanelerde özellikle özel hastanelerde bu durum daha çok yaşanıyor kendilerini bişey zannediyorlar orda biraz ortalığı ayağa kaldırsan böyle yapmazlar boş ver bundan sonra biraz dişini göster gerekirse şikayet et o zmn bişey yapamazlar

Sorun çıkmaması çok güzel herşey yolunda buna odaklan daha ateşin çıkmadı değerlendirmeye baŞla hiç bişey düşünme çok sevindim şuan herşeyin yolunda olmasına

Aiyyyy nefreeeeettt ediyorum bu mendebur saglık calısanlarından, sıkmayın canınızı böyle insanlar icin sinirlenmeye bile degmez
Kendimi o kadar suçlu hissettim ki bugün sanki sıkıştırmış gibi ama dünden beri öğrenmeye çalışıyorum inanın. Dün bir de o sekreterin yaptığı çok incitti yani

Ay neler yaşamışsın. Böyle durumlarda bu tarz kişilerin ağızlarınn payını verebilen insanlara bayılıyorum. Bend e hep donup kalırım. Olsun gelmiş geçmiş olsun iyi bari temiz çıkması güzel. Artık rahatça önüne bakabilirsin :)

Desteğin için çok teşekkür ederim kuzum benim. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum. İki ay daha denerim hamile kalmayı. Kalamazsam başka doktor ya da hastane araştırmayı düşünüyorum

Canım normalde verirdim ağız payını ama mahalle karıları gibi toplum içinde dalaşmak istemedim. Sadece tepkisine çok şaşırdım kaldım öyle bakakaldım. Hayır ben kendime küfür etmedim bir şey demedim asagıdan aradılar dedm yine kendi arkadaşları yani. Bana ağız göz ayırıyor. Bir de doktoruma olan saygımdan dolayı açmadım agzımı. Neyse değiştireceğim çünkü çok soğudum ya

Desteğin için çok teşekkür ederim kuzum benim. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum. İki ay daha denerim hamile kalmayı. Kalamazsam başka doktor ya da hastane araştırmayı düşünüyorum
bebısmmm bak bızım bebelerın tek sorunu nazlı olmaları :)) boşver sen ıyıkı sevıyesıne dusmemıssın.en dogru olanı yapmıssın.şimdi bebe yapma zamanı banada dua et nolur yarın bu cıft cızgı cıksın artık bu kadar belırtıye

En koyusundan çift çizgiler göresin inşallah amiiiiiiiiinnnnnn

Canım doktor yazdı normal dedi ben de okudum attığını. İnşallah devamı güzel olur artık
Canim mutlaka başka doktor görüşü almalisin sorun yoksa bile için rahat etsin. Benim hsg çeken doktor bana tam açıklama yapmamis demekki, çok sonradan öğrendim. Bendeki perde olayını, tüpte hasar olabilir olayını baştan soyleseydi bu kadar vakit kaybetmeyip erkenden olacaktım operasyonlarimi. İnşallah senin ilk aydan olur gebelik

Tamm canım hala umut var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…