💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar öğrendim sonucu. Çok şükür her şey normal. Ama canım sıkıldı ya. Bir türlü öğrenemediğimiz için eşim aradı en son Radyolojiyi, radyoloji de yükledik demiş raporu doktorumu aramışlar teyit etmişler, sonra ben yazdım doktoruma yüklemişler falan diye. Bu hemen sonucu attı bana. Normal yazdı. “Size döneceğimi söylemiştim”dedi. Kendimi çok kötü hissettim sıkıştırmış gibi hissettirdi. Ama napayım haksız mıyım yani dünden beri yılan hikayesine döndü. Dün zaten ayrıca hastanede uyuz olmuştum onu anlatmadım size. Dünden beri sinirliyim aslında. Dün şimdi gittik rahim filmi için işte önce prosedürler imzalar vardı onları yaptık bana doktorumun sekreterine bir imza atın gelin dediler. Ben de doktorun yanına indim kapıda bekledim sekreteri çıkınca dedim ki rahim filmi için imza atmam gerekiyormuş dedim. Sizi bekleticem dedi tamam dedim. Yarım saat falan bekledim sonra beni rahim filmi çekecek olanlar aradı. Dediler ki “sizi bekliyoruz neredesiniz “ dedim ki “sekretere söyledim biraz bekleticem dedi bekliyorum dedim dedim. Neyse kapı bir daha açıldı sekreter elinde kağıtlarla çıktı bir yandan da telefonla konuşuyor ama bayağı konuşuyor bir türlü asagıdan beni arıyorlar diyemedim. Kapıdan doktora söyledim hocam asagıdan aradılar da imzayı atıp hemen inmem gerekiyormuş dedim. Ben bunu söylerken sekreteri telefonu kapatıp gözünü ayırarak “sizin imza kağıtları burda yalnız bendeee dedi. Yani doktora ne söylüyorsun demeye getirdi. Bende evet ama asagıdan aradılar hemen gelmem gerektiğini söylüyorlar benlik bir sıkıntı yok dedim. Bana dedi ki “aşağıya beklemem gerektiğini söylediler dersiniz” böyle diceksiniz dedi. Şoka girdim. Tepki veremedim dondum kaldım. Gördüğüm muamele beni şaşkına çevirdi özel hastanede. Ben zaten benlik sıkıntı yok diyorum. Ve işi daha da ağırdan aldı bir imza için 45-50 dakika bekledim kızlar normalde 11 de idi rahim filmi çekimi. 12 gibi çekildim. dünden atamadım sinirimi. Bugün de bu olunca soğudum. @Papatyamaviss @TASUU C cnlrm @Papatya220 @psikolog2426 @Niqu @Tikabasa

Aiyyyy nefreeeeettt ediyorum bu mendebur saglık calısanlarından, sıkmayın canınızı böyle insanlar icin sinirlenmeye bile degmez

Kızlar öğrendim sonucu. Çok şükür her şey normal. Ama canım sıkıldı ya. Bir türlü öğrenemediğimiz için eşim aradı en son Radyolojiyi, radyoloji de yükledik demiş raporu doktorumu aramışlar teyit etmişler, sonra ben yazdım doktoruma yüklemişler falan diye. Bu hemen sonucu attı bana. Normal yazdı. “Size döneceğimi söylemiştim”dedi. Kendimi çok kötü hissettim sıkıştırmış gibi hissettirdi. Ama napayım haksız mıyım yani dünden beri yılan hikayesine döndü. Dün zaten ayrıca hastanede uyuz olmuştum onu anlatmadım size. Dünden beri sinirliyim aslında. Dün şimdi gittik rahim filmi için işte önce prosedürler imzalar vardı onları yaptık bana doktorumun sekreterine bir imza atın gelin dediler. Ben de doktorun yanına indim kapıda bekledim sekreteri çıkınca dedim ki rahim filmi için imza atmam gerekiyormuş dedim. Sizi bekleticem dedi tamam dedim. Yarım saat falan bekledim sonra beni rahim filmi çekecek olanlar aradı. Dediler ki “sizi bekliyoruz neredesiniz “ dedim ki “sekretere söyledim biraz bekleticem dedi bekliyorum dedim dedim. Neyse kapı bir daha açıldı sekreter elinde kağıtlarla çıktı bir yandan da telefonla konuşuyor ama bayağı konuşuyor bir türlü asagıdan beni arıyorlar diyemedim. Kapıdan doktora söyledim hocam asagıdan aradılar da imzayı atıp hemen inmem gerekiyormuş dedim. Ben bunu söylerken sekreteri telefonu kapatıp gözünü ayırarak “sizin imza kağıtları burda yalnız bendeee dedi. Yani doktora ne söylüyorsun demeye getirdi. Bende evet ama asagıdan aradılar hemen gelmem gerektiğini söylüyorlar benlik bir sıkıntı yok dedim. Bana dedi ki “aşağıya beklemem gerektiğini söylediler dersiniz” böyle diceksiniz dedi. Şoka girdim. Tepki veremedim dondum kaldım. Gördüğüm muamele beni şaşkına çevirdi özel hastanede. Ben zaten benlik sıkıntı yok diyorum. Ve işi daha da ağırdan aldı bir imza için 45-50 dakika bekledim kızlar normalde 11 de idi rahim filmi çekimi. 12 gibi çekildim. dünden atamadım sinirimi. Bugün de bu olunca soğudum. @Papatyamaviss @TASUU C cnlrm @Papatya220
Üzülme kuzum terbıyesız kız.Yaptıgı çok ayıp meslek ahlakına aykırı bıkere.sevmıyosa yapmasın bu işi.hiç sinirlenme.bidaha gitmezsin o doktora ben senın yerınde olsam hastane yonetımıne kucuk bı bıldırımde bulunurdum yalnız.sana kıyamam ben hıc uzulme

Kızlar öğrendim sonucu. Çok şükür her şey normal. Ama canım sıkıldı ya. Bir türlü öğrenemediğimiz için eşim aradı en son Radyolojiyi, radyoloji de yükledik demiş raporu doktorumu aramışlar teyit etmişler, sonra ben yazdım doktoruma yüklemişler falan diye. Bu hemen sonucu attı bana. Normal yazdı. “Size döneceğimi söylemiştim”dedi. Kendimi çok kötü hissettim sıkıştırmış gibi hissettirdi. Ama napayım haksız mıyım yani dünden beri yılan hikayesine döndü. Dün zaten ayrıca hastanede uyuz olmuştum onu anlatmadım size. Dünden beri sinirliyim aslında. Dün şimdi gittik rahim filmi için işte önce prosedürler imzalar vardı onları yaptık bana doktorumun sekreterine bir imza atın gelin dediler. Ben de doktorun yanına indim kapıda bekledim sekreteri çıkınca dedim ki rahim filmi için imza atmam gerekiyormuş dedim. Sizi bekleticem dedi tamam dedim. Yarım saat falan bekledim sonra beni rahim filmi çekecek olanlar aradı. Dediler ki “sizi bekliyoruz neredesiniz “ dedim ki “sekretere söyledim biraz bekleticem dedi bekliyorum dedim dedim. Neyse kapı bir daha açıldı sekreter elinde kağıtlarla çıktı bir yandan da telefonla konuşuyor ama bayağı konuşuyor bir türlü asagıdan beni arıyorlar diyemedim. Kapıdan doktora söyledim hocam asagıdan aradılar da imzayı atıp hemen inmem gerekiyormuş dedim. Ben bunu söylerken sekreteri telefonu kapatıp gözünü ayırarak “sizin imza kağıtları burda yalnız bendeee dedi. Yani doktora ne söylüyorsun demeye getirdi. Bende evet ama asagıdan aradılar hemen gelmem gerektiğini söylüyorlar benlik bir sıkıntı yok dedim. Bana dedi ki “aşağıya beklemem gerektiğini söylediler dersiniz” böyle diceksiniz dedi. Şoka girdim. Tepki veremedim dondum kaldım. Gördüğüm muamele beni şaşkına çevirdi özel hastanede. Ben zaten benlik sıkıntı yok diyorum. Ve işi daha da ağırdan aldı bir imza için 45-50 dakika bekledim kızlar normalde 11 de idi rahim filmi çekimi. 12 gibi çekildim. dünden atamadım sinirimi. Bugün de bu olunca soğudum. @Papatyamaviss @TASUU C cnlrm @Papatya220 @psikolog2426 @Niqu @Tikabasa
Canım malesefki hastanelerde özellikle özel hastanelerde bu durum daha çok yaşanıyor kendilerini bişey zannediyorlar orda biraz ortalığı ayağa kaldırsan böyle yapmazlar boş ver bundan sonra biraz dişini göster gerekirse şikayet et o zmn bişey yapamazlar

Sorun çıkmaması çok güzel herşey yolunda buna odaklan daha ateşin çıkmadı değerlendirmeye baŞla hiç bişey düşünme çok sevindim şuan herşeyin yolunda olmasına 🥰🥰

Aiyyyy nefreeeeettt ediyorum bu mendebur saglık calısanlarından, sıkmayın canınızı böyle insanlar icin sinirlenmeye bile degmez
Kendimi o kadar suçlu hissettim ki bugün sanki sıkıştırmış gibi😢😢 ama dünden beri öğrenmeye çalışıyorum inanın. Dün bir de o sekreterin yaptığı çok incitti yani

Ay neler yaşamışsın. Böyle durumlarda bu tarz kişilerin ağızlarınn payını verebilen insanlara bayılıyorum. Bend e hep donup kalırım. Olsun gelmiş geçmiş olsun iyi bari temiz çıkması güzel. Artık rahatça önüne bakabilirsin :)

Üzülme kuzum terbıyesız kız.Yaptıgı çok ayıp meslek ahlakına aykırı bıkere.sevmıyosa yapmasın bu işi.hiç sinirlenme.bidaha gitmezsin o doktora ben senın yerınde olsam hastane yonetımıne kucuk bı bıldırımde bulunurdum yalnız.sana kıyamam ben hıc uzulme
Desteğin için çok teşekkür ederim kuzum benim. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum. İki ay daha denerim hamile kalmayı. Kalamazsam başka doktor ya da hastane araştırmayı düşünüyorum

Ay neler yaşamışsın. Böyle durumlarda bu tarz kişilerin ağızlarınn payını verebilen insanlara bayılıyorum. Bend e hep donup kalırım. Olsun gelmiş geçmiş olsun iyi bari temiz çıkması güzel. Artık rahatça önüne bakabilirsin :)
Canım normalde verirdim ağız payını ama mahalle karıları gibi toplum içinde dalaşmak istemedim. Sadece tepkisine çok şaşırdım kaldım öyle bakakaldım. Hayır ben kendime küfür etmedim bir şey demedim asagıdan aradılar dedm yine kendi arkadaşları yani. Bana ağız göz ayırıyor. Bir de doktoruma olan saygımdan dolayı açmadım agzımı. Neyse değiştireceğim çünkü çok soğudum ya

Eklentiler

• BA5FE29F-AF3E-45DE-9871-FF77D00CC071.jpeg
    BA5FE29F-AF3E-45DE-9871-FF77D00CC071.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 57
Desteğin için çok teşekkür ederim kuzum benim. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum. İki ay daha denerim hamile kalmayı. Kalamazsam başka doktor ya da hastane araştırmayı düşünüyorum
bebısmmm bak bızım bebelerın tek sorunu nazlı olmaları :)) boşver sen ıyıkı sevıyesıne dusmemıssın.en dogru olanı yapmıssın.şimdi bebe yapma zamanı 😍 banada dua et nolur yarın bu cıft cızgı cıksın artık bu kadar belırtıye :KK70:

bebısmmm bak bızım bebelerın tek sorunu nazlı olmaları :)) boşver sen ıyıkı sevıyesıne dusmemıssın.en dogru olanı yapmıssın.şimdi bebe yapma zamanı 😍 banada dua et nolur yarın bu cıft cızgı cıksın artık bu kadar belırtıye :KK70:
En koyusundan çift çizgiler göresin inşallah amiiiiiiiiinnnnnn😅🤲🏻♥️🥰

Canım doktor yazdı normal dedi ben de okudum attığını. İnşallah devamı güzel olur artık
Canim mutlaka başka doktor görüşü almalisin sorun yoksa bile için rahat etsin. Benim hsg çeken doktor bana tam açıklama yapmamis demekki, çok sonradan öğrendim. Bendeki perde olayını, tüpte hasar olabilir olayını baştan soyleseydi bu kadar vakit kaybetmeyip erkenden olacaktım operasyonlarimi. İnşallah senin ilk aydan olur gebelik 🙏🏻

Benım adet belırtılerı fln hepsı gectı.gogus agrısı kaldı sadece,bıde ıkı gundur degısık bısey goruyorum bazen pecetede.açık sarı jöle kıvamlı bı akıntı.allah allah neler oluyor anlamadım kızlar yaa.bu ay benım vucut kafayı yedı gercekten.hala sankı umut varmıs gıbı hıssedıyor ıcım,ama testler negatıf,yarın son umudum yumurtam 19 unda çatladıysa yarın cıkar.son bı umutla yarın sabah test ypacagım.inşallah çok mutlu bı sonuc gorurum de koşa koşa size yazarım🙏🙏🙏🙏

Benım adet belırtılerı fln hepsı gectı.gogus agrısı kaldı sadece,bıde ıkı gundur degısık bısey goruyorum bazen pecetede.açık sarı jöle kıvamlı bı akıntı.allah allah neler oluyor anlamadım kızlar yaa.bu ay benım vucut kafayı yedı gercekten.hala sankı umut varmıs gıbı hıssedıyor ıcım,ama testler negatıf,yarın son umudum yumurtam 19 unda çatladıysa yarın cıkar.son bı umutla yarın sabah test ypacagım.inşallah çok mutlu bı sonuc gorurum de koşa koşa size yazarım🙏🙏🙏🙏
Tamm canım hala umut var :)

X