💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Terbıyesızler ya ozel yada devlet farketmıyor ısını severek yapmaya. Insanlar ahada boyle bellı edıyor kendını ya , neysekı sonucların normal askım

Canım bence sağlığın iyiymiş öyle olması güzel. Çalışanların saygısızlığına edebinle cevap vermişsin. Bırak ne hali varsa o görsün.

Sanki iyi olur canım Nisan da yapsan ancak çıkar gibi

Bat ne zaman canım o akıntı yerleşme sırasında gelebilir 19unda çatladı demişsin çatladıktan 14 gün sonra adet olunmuyor mu
daha var sanki sitres yapma güzel haberlerle gelirsin inşallah

Bat ne zaman canım o akıntı yerleşme sırasında gelebilir 19unda çatladı demişsin çatladıktan 14 gün sonra adet olunmuyor mu
daha var sanki sitres yapma güzel haberlerle gelirsin inşallah
Çok sagol canım benım benım luteal faz 11 gun suruyor kuzum.daha once bu lh testlerıyle teyıt etmıstım.pikten 11-12 gun sonra adet oluyorum.16sıyla 19 u arasında yumurtamın çatladıgını dusunuyorum.17 sı sabah 15mm di.bende 16-17 ve 19 unu degerlendırdım.başka hıc degerlendıremedım.bana garıp geldı o tarz bısey peceteye gelmesı.inşallah kuzum inşallah güzel haber alırım

Anladım canım yerleşme ile kaynaklı olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir herkeste illaki kahve rengi pembe olacak diye bişey yok o tarzda olabileceğini düşünüyorum çok yerde okudum yarın olmazsan testini yap geç döllenmede olabilir çıkmayada bilir o yüzden adet gelmeden ümidini kaybetme

Ay cok sinir bozucuuuu bu sekreterler doktordan bile artist oluyo sebebini hala çözmüş değilim deli oluyorum terbiyesiz ya

Bende özelde çekildim bir çalışanı aynı muameleyi yapmayı çalıştı da aldı cevabını paramızla rezil oluyoruz resmen hadsizler

B
Çünkü sadece o kaldı kuzum 9 aydır falan deniyoruz. Hormon testlerinde, eşimin sperm testinde vs muayenemde hiçbir sıkıntı yok. Geçen ay bu ay da olmazsa adet olunca bitince Rahim filmi yapalım dedi bir de doktor
İnşallah çok iyi sonuçlar alırsın kuşum mutlaka beni de etiketle sonucunu paylaşırken. Ben biraz erken çektirmek için doktora bir yıldır korunmuyorum demiştim. O yüzden hemen çektiker tüpler tıkalı çıktı üstüne hidrosalpenks dediler. İnşallah seninki çok temiz çıkar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…