💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım ora randevu aldılar benim için zaten..hiç olmamışım orda..sen yazdın biraz rahatladım resmen..
genelde tup bebekcıler oraya yonlendırıyor cunku cok başarılı bır yer,
ınan korkacak kadar bısey yok,
ben ıkı kere cektırdım anestezı almadan , sadece mınık bı kasık agrısı oluyor oda sıvı gonderdıklerı ıcın dayanılmayacak bı agrı degıl

genelde tup bebekcıler oraya yonlendırıyor cunku cok başarılı bır yer,
ınan korkacak kadar bısey yok,
ben ıkı kere cektırdım anestezı almadan , sadece mınık bı kasık agrısı oluyor oda sıvı gonderdıklerı ıcın dayanılmayacak bı agrı degıl
Ay İn şa Allah kuzum öyle olur..şimdi tam yeri nerde yerleşiyor onu bilmiyoruz..

Amin canım.Yok paket yok..ama genelde araştırdım insanflı bu doktor çıktı..başkalarında 40 geciyor
Ali osman bey ıyı doktor dıye duydum bende,
hatta bır akrabamız ona gıtmıstı dogal gebelık yaşadı seneler sonra ,
onu laparoskopı ametlıyatı etmıstı, sonrasında hamıle kaldı ..
cok memnundu..
geçer doğru çünkü asıl olay ilaçlarda , maalesef :KK43:

Ali osman bey ıyı doktor dıye duydum bende,
hatta bır akrabamız ona gıtmıstı dogal genelık yaşadı onu laparoskopı ametlıyatı etmıstı,
cok memnundu..
geçer doğru çünkü asıl olay ilaçlarda , maalesef :KK43:
Doktor çok önemli..mesela ben burda çok okudum kızlar diyor doktorlar çok yoğun hastayla uzun uzun konuşma zamanları yok..ama bunun yanınada gelen çok..ama hastayı dinliyor..zaman ayırıyor

Doktor çok önemli..mesela ben burda çok okudum kızlar diyor doktorlar çok yoğun hastayla uzun uzun konuşma zamanları yok..ama bunun yanınada gelen çok..ama hastayı dinliyor..zaman ayırıyor
oo neler okudum bende burda :))
transfer yapıp sonrasında hiç ilgilenmeyenler bile var , sadece pozıtıfle bıtmıyor ki iş..
Allah iyi ınsanlarla karşılaştırsın ve işini hakkıyla yapan doktorlar ile :dua: :dua:

oo neler okudum bende burda :))
transfer yapıp sonrasında hiç ilgilenmeyenler bile var , sadece pozıtıfle bıtmıyor ki iş..
Allah iyi ınsanlarla karşılaştırsın ve işini hakkıyla yapan doktorlar ile :dua: :dua:
Aynen benim en çok tüp bebeğe gitmemek sebebi buydu..acaba hangi doktora gidicem..sonuçta her şey pahalı..uzak yol geliyoruz..paralar boşunamı gidicek..mesela benim aşılamamı salak bir doktor etdi..aşılamadan sonra 2 adet ve ilacla kistlerim temizlendi o kadar uyarmiştı yumurtalarımı..aşılamaya verdim paralar zaman kaybı hepsi çöp oldu..Kendimi hep uzak tuttum tüp bebekten ama gördüm olmuyor..denemediğim hiçbir şey kalmadı Allah görüyor..ondan bizimkine böyle gelicek yeterli gelsin ben acılara zorluklara dayanırım.

Aynen benim en çok tüp bebeğe gitmemek sebebi buydu..acaba hangi doktora gidicem..sonuçta her şey pahalı..uzak yol geliyoruz..paralar boşunamı gidicek..mesela benim aşılamamı salak bir doktor etdi..aşılamadan sonra 2 adet ve ilacla kistlerim temizlendi o kadar uyarmiştı yumurtalarımı..aşılamaya verdim paralar zaman kaybı hepsi çöp oldu..Kendimi hep uzak tuttum tüp bebekten ama gördüm olmuyor..denemediğim hiçbir şey kalmadı Allah görüyor..ondan bizimkine böyle gelicek yeterli gelsin ben acılara zorluklara dayanırım.
evet tabi, insan ne umutlarla başlıyor öncesinde de iyice araştıırıyor.
aşılama zaten cok cok gereksız bısey, gercı benım ılkı kımyasalda olsa tutmustu :)
sadece bana faydası ilaçları raporlu indirimli aldım ..
bizimde aynı 4 senedir baya herseyi denedik,kısmet olmadı.. inşallah vesilemiz tüp bebek olur ..
Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın , sağlıkla nasip etsin inşallaahh :dua: :KK36:

evet tabi, insan ne umutlarla başlıyor öncesinde de iyice araştıırıyor.
aşılama zaten cok cok gereksız bısey, gercı benım ılkı kımyasalda olsa tutmustu :)
sadece bana faydası ilaçları raporlu indirimli aldım ..
bizimde aynı 4 senedir baya herseyi denedik,kısmet olmadı.. inşallah vesilemiz tüp bebek olur ..
Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın , sağlıkla nasip etsin inşallaahh :dua: :KK36:
Amin canım.Aynen seninle hep topik topik gezdik unutmadım))Aşılama bana görede çok gereksiz bir işlem..mesela kimin vajinusmus sorunu varsa ve ya düzenli ilişkisi yoksa onlar ede bilir ama benim gibiler için gereksiz..ben zaten doğal yolla hamile kaldım ama olmadı malesef..ya yatak ya aşılama işlem aynı..sperm yıkanıyor bir tek amaan zaman kaybı stres.Sen denicenmi doğal yolla?

X