💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Yok ben ilkte narkoz aldım ama sarhoş gibi olmadım hatda o günü gidecek yerler vardı..ne kadar iş yaptım..işte ben hayatımda şiddetli adet ağrısı bile hiç yaşamadım ancak düşük yaparken ağrıdan öluyordum valla başıma neler gelicek bilmiyorum her ağrıya sabr ederim ama vajina muayinesine hiç dözümüm yok
O zaman canım narkoz alabilirsin eğer dayanamam diyorsan. Ama ben sıktım dişimi :)

Ya var ya cıldıracagım dünden beri bir rahim filmi sonucu öğrenemedim. Doktora yazdım sabah ekranıma sonuç düşmedi daha dedi. Dün hemen düştü demişlerdi çekenler. Radyolojiyi aradım. Diyorlar ki görüntü ekranda doktorunuzun ama raporunuzu siz almadan doktor göremez falan dedi. Şaka mısınız ya. Ben dün size il dışından geldiğimi söylemiştim ikimiz de memuruz almadan olur mu dedim doktorla telefondan öğrenirsiniz demiştiniz dedim. Doktora tekrar yazdım doktor ekran görüntüsü attı bak sonuç yok diye. Dedim e ben ne yapayım onlar da var diyorlar hocam dedim. Hasta gitsin ben seni arayacağım dedi. Daha bekliyorum.

Ya var ya cıldıracagım dünden beri bir rahim filmi sonucu öğrenemedim. Doktora yazdım sabah ekranıma sonuç düşmedi daha dedi. Dün hemen düştü demişlerdi çekenler. Radyolojiyi aradım. Diyorlar ki görüntü ekranda doktorunuzun ama raporunuzu siz almadan doktor göremez falan dedi. Şaka mısınız ya. Ben dün size il dışından geldiğimi söylemiştim ikimiz de memuruz almadan olur mu dedim doktorla telefondan öğrenirsiniz demiştiniz dedim. Doktora tekrar yazdım doktor ekran görüntüsü attı bak sonuç yok diye. Dedim e ben ne yapayım onlar da var diyorlarciddencidden hocam dedim. Hasta gitsin ben seni arayacağım dedi. Daha bekliyorum.
Cidden şaka mı bu hastane. Çıkan her hangi bir sonuç doktorun ekranına düşer direk düşmemesi pek mümkün değil yani.

Ya var ya cıldıracagım dünden beri bir rahim filmi sonucu öğrenemedim. Doktora yazdım sabah ekranıma sonuç düşmedi daha dedi. Dün hemen düştü demişlerdi çekenler. Radyolojiyi aradım. Diyorlar ki görüntü ekranda doktorunuzun ama raporunuzu siz almadan doktor göremez falan dedi. Şaka mısınız ya. Ben dün size il dışından geldiğimi söylemiştim ikimiz de memuruz almadan olur mu dedim doktorla telefondan öğrenirsiniz demiştiniz dedim. Doktora tekrar yazdım doktor ekran görüntüsü attı bak sonuç yok diye. Dedim e ben ne yapayım onlar da var diyorlar hocam dedim. Hasta gitsin ben seni arayacağım dedi. Daha bekliyorum.
Canım e nabıza baksana bi raporlara

kızlar adet oldum.Bu ay doktorumuda değiştirdim çükü doktor hiçbirşey demiyor 1 sene sonra gel 1 sene sonra gel diyip duuryor gittiğimde. ama ben zaten kendim ovü. 2 aydır yumurtlama göremiyorum şimdi tekrar bu kadına gitsem azarlar gibi bakıyor.bende değiştirdim içime sinmedi zaten yarın tekrar hormon testi vereceğim.

kızlar adet oldum.Bu ay doktorumuda değiştirdim çükü doktor hiçbirşey demiyor 1 sene sonra gel 1 sene sonra gel diyip duuryor gittiğimde. ama ben zaten kendim ovü. 2 aydır yumurtlama göremiyorum şimdi tekrar bu kadına gitsem azarlar gibi bakıyor.bende değiştirdim içime sinmedi zaten yarın tekrar hormon testi vereceğim.
içine sinmediyse değiştirmen en güzeli olur. hormon testini tekrar vermene gerek varmı test sonuçlarını yeni doktora vermen yeterli olmaz mı?

X