💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Anestezi niye almıyorsun ki. Ben 15 dk sonra uyanmıştım hiç anestezi almış gibi değildim normal gunden hicbi farkim yoktu sedasyon gibiydi sanırım verdikleri. Kendini kasarsan sonucu doğru çıkmaz belki
Ben ilkte anestezi hsg almıştım o zaman çok iyiydim şimdide istedim ama tüp bebek merkezi evimden çok uzak ve hsg çekilecek yerde başka yerde..bir günde iki farklı yere gidicez..ondan anestezeli olmak için başka bir gün alınmalı..ısrarla dediler gerek yok 3 dakikalık işlem..bende mecbur dedim tamam olsun

20 martta 1,94 çıktı 21 martta 1,74 çıktı ben zannetmiyorum hatta varsa da dış gebelik olur yükselip düşmesi de mantıklı değil ama adet olamıyorum kan vermeye de vaktim olmuyor
Dıs gebelık oyle bısey degıl.zaten bu degerler hamıle olmadıgınızı gosterıyor.en az 10 ve uzerı olması gereklı hamılelıkten soz edebılmek ıcın

Kızlar hakkınızı helal edin bir türlü giremedim ya. Doktora saat 4 te yazdım ameliyathanedeymiş yarın sabah konuşalım dedi. Of meraktan ölüyorum ya gerçekten. Yarına kaldı anlayacağınız 😩😩
Sen iyi olda sonucu yarın öğrensekte olur.endişelenmiştim içim rahatladı ☺️

Anestezi niye almıyorsun ki. Ben 15 dk sonra uyanmıştım hiç anestezi almış gibi değildim normal gunden hicbi farkim yoktu sedasyon gibiydi sanırım verdikleri. Kendini kasarsan sonucu doğru çıkmaz belki
Evet anestezı degılmıs sedasyonmus canım verdıklerı.bende kalktım dırek işe gıttım.amelıyat esnasında anestezı ne demek gordum malesef,bunda hıcbısey yok uyku hakı verıyorlarmıs sadece

Evet canım benim eşim evden çalışıyor. İstanbul a beraber geldik ama şimdi o Konya Malatya arası gidip geliyor. Bize bir ev ayarladı Konya'dan eşyaları taşıyacak inşallah🤲🤲
Bebek için çalışmalar devam ediyor mu diye merak ettim 😊
Yeni şehir, yeni bir ortam, yeni bir hayat....
Rabbim kolaylaştırsin inşallah herşeyi.

3.ay gibi ufacık bir kanama olmuştu ama o kistten kaynaklı değildi rahimde sıvı birikmesi vardı onu atmışım. Onun dışında hiç kanama olmadı üstelik ben sık sık spor yaptım sağlıklı gebelik geçirmek için. En son 37.hafta bambaşka bir şeyden dolayı iç kanama geçirdim o da kist kaynaklı değildi.hala duruyor kist değişmedi boyutu
Yaa içimi rahatlattın teşekkürlerrr 💙

Aynen yumurtlama sonrasında en geç 16. güne kadar genelde regl olunuyor. Belki de ben bu ay yumurtlamadım ve kiste dönüştü. Baya regl sancısı çekiyorum ben ama reglim gelmiyo. Yarın sabah son bir test daha deneyeceğim. Yarın da gelmezse duruma göre bakıcam olmadı.
Yaa kuzum bende çok agrı cekıyorum bu ay noldukı boyle yaa,kasıklarım aşırı aşırı agrıyor kaç gundur yordu agrı dudagım ucukladı hatta agrıdan.bır sorun mu var dıye dusunmeye basladım.ıkı gun daha gecmezse doktora gıtcem,belkı enfeksıyon fln olmusumdur normal degıl bu kadar sancı

Ben ilkte anestezi hsg almıştım o zaman çok iyiydim şimdide istedim ama tüp bebek merkezi evimden çok uzak ve hsg çekilecek yerde başka yerde..bir günde iki farklı yere gidicez..ondan anestezeli olmak için başka bir gün alınmalı..ısrarla dediler gerek yok 3 dakikalık işlem..bende mecbur dedim tamam olsun
İnşallah kolay geçer 🤲🏻

Kızlar ben acaba yumurtlamayı mı kaçırdım ya 19 unda koyulaşmış biraz acaba o gece falan mi pik olduda göremedim 🤷‍♀️

Eklentiler

• C6224B6E-289C-4DC9-8742-B01D4E61EC7F.png
    C6224B6E-289C-4DC9-8742-B01D4E61EC7F.png
    354,9 KB · Görüntüleme: 67
Evet anestezı degılmıs sedasyonmus canım verdıklerı.bende kalktım dırek işe gıttım.amelıyat esnasında anestezı ne demek gordum malesef,bunda hıcbısey yok uyku hakı verıyorlarmıs sadece
Evet ben de şaşırdım hatta uykulu bekliyordum kendimi. Dediğin gibi ben de ameliyatta gördüm anesteziyi😊 ayıla bayıla 😄

Yaa kuzum bende çok agrı cekıyorum bu ay noldukı boyle yaa,kasıklarım aşırı aşırı agrıyor kaç gundur yordu agrı dudagım ucukladı hatta agrıdan.bır sorun mu var dıye dusunmeye basladım.ıkı gun daha gecmezse doktora gıtcem,belkı enfeksıyon fln olmusumdur normal degıl bu kadar sancı
O kadar ağrın varsa gitmelisin bencede belki enfeksiyondur dediğin gibi. Yada biz psikolojik olarak beklentide olduğumuz için vücudumuzun oyununa geliyoruz.

Kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor ben bişey merak ettim aranızda Flo takvimini kullanan varmı yararını gördünüz mü özellikle yumurtlama dönemlerini tutturuyor mu sizce? Bu takvimle pko olup hamile kalan düşük dahi yapan biraz beni aydınlatabilir mi çok kapsamlı bir uygulama çok sevdim fakat aylık abone olunca daha çok bilgi veriyor kötü yanı o sadece 🤦🏻‍♀️ Hatta doktor için aylık rapor bile çıkarıyor abonelikte 👍 güzelmiş baya bunla hamile kalan kızlar yazsın 🙏🏼
Canım ben kullanıyorum floyu ama ücretsiz olarak kullanıyorum ücretli abone olmadım evlendiğimden beri kullanıyorum yani 4 yıldır . Pcos um var hamile de kaldım 2 kez biri düşük biri kürtaj kalbi durduğu için . Benim tutuyor yumurtlama tarihlerim adetim de tutuyor . Arada 1 2 gün dönem dönem değişiyor ama belirtileri girince yönlendiriyor o da adet gününü kendi güncelliyor. Benim yumurtlamam bir kaç aydır floda gözükenden 2 gün önce oluyordu düzensizlikten dolayı ama genelde tutuyor günlerimiz

Dıs gebelık oyle bısey degıl.zaten bu degerler hamıle olmadıgınızı gosterıyor.en az 10 ve uzerı olması gereklı hamılelıkten soz edebılmek ıcın
Biliyorum canım bir doğumum ve bir düşüğüm var, demek istediğim eğer şuan değer yükselmişse bile önceden iniş çıkışlar olması sağlıksız olduğunu gösteriyor bunu demek istedim zaten gebelik yoktur adetimin gelmemesini sıkıntı ediyorum diğer aya kaldı denemeler

Kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor ben bişey merak ettim aranızda Flo takvimini kullanan varmı yararını gördünüz mü özellikle yumurtlama dönemlerini tutturuyor mu sizce? Bu takvimle pko olup hamile kalan düşük dahi yapan biraz beni aydınlatabilir mi çok kapsamlı bir uygulama çok sevdim fakat aylık abone olunca daha çok bilgi veriyor kötü yanı o sadece 🤦🏻‍♀️ Hatta doktor için aylık rapor bile çıkarıyor abonelikte 👍 güzelmiş baya bunla hamile kalan kızlar yazsın 🙏🏼
Pko değilim flodan hamile kalmadım tedaviyle hamile kaldım ama ücretlisini kullanmıştım canım fakat her gün kendini takip edip belirtilerini girdiğin zaman yakın bir zamanlama oluşturuyor ayrıca her gün kendini dinleyip sonuç girmektense ovulasyon testinden takip etmek daha kolay oluyor ama tabiki sen bilirsin 😊

Canım ben kullanıyorum floyu ama ücretsiz olarak kullanıyorum ücretli abone olmadım evlendiğimden beri kullanıyorum yani 4 yıldır . Pcos um var hamile de kaldım 2 kez biri düşük biri kürtaj kalbi durduğu için . Benim tutuyor yumurtlama tarihlerim adetim de tutuyor . Arada 1 2 gün dönem dönem değişiyor ama belirtileri girince yönlendiriyor o da adet gününü kendi güncelliyor. Benim yumurtlamam bir kaç aydır floda gözükenden 2 gün önce oluyordu düzensizlikten dolayı ama genelde tutuyor günlerimiz
Anladım canım çok geçmiş olsun 💐 teşekkür ederim yazdığın için 🙏🏼💜

Tabi söylediğin şekilde olması normal zaten bütün ayı dolu geçirmiş olup yumurtlamayı kaçırmamış oluyoruz o şekilde 👍 bende hep öyle düşünüyorum ben bu Flo takvimine geçtim Takvimim ben pko olduktan sonra hepsini yanlış göstermeye başlamıştı ondan sormak istedim burda ☺️
Aynen canım sende elinden geldiği kadar dolu gitmeye çal

Canım sen anestezelimi çektirdin?ben ilk defa anesteze istemiştim ama şimdi dediler gerek yok bende aşırı korkuyorum..normal muayinedede kendimi kasıyorum🤦🏻‍♀️
Anestezi almadım canım. İlk gebeliğimde de almamıştım. Ya şimdi açık ve net konuşacağım. Öldürecek bir acı değil ama bu acıya da herkes dayanamaz öyle söyleyeyim. O an çok acı çekebiliyorsun. Ama ben kendimi sıktım dayanabilirim dedim. Çünkü tüm gün sarhoş gibi dolaşmak çok istemedim. Narkoz sonuçta, uyşturuyor insanı. Eğer dayanabilirim diyorsan dayan derim. Adet sancısından biraz fazla sancı hissediyorsun kasıklarda. İşlem bitince tansiyonum düştü ama birkaç dakika içinde toparladım. Sonuçlar güzel olur inşallah

X