💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ahahahah yaa aynen o kadar benim de şok oldum resmen altıma yaptım sandım çarşamba günü randevum var dr keseyi görürüz dedi allahım görene kadar bana rahat yok herşeyden şüphe ediyorum endişeleniyorum

Kızlar merhaba 21 Mart pik günüm olduğunu düşünüyorum testimi ekledim, 19 Mart, 21 Mart ve 22 martı değerlendirdik ancak OVULASYON pozitiften sonraki ilk 3 günü değerlerdirmeliymişiz sizce şansım azaldı mı

Eklentiler

• 77498126-9F9E-4E0C-8307-7DC744044959.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 63

Aynen canım keseyi görünce de bitmiyor dert içinde bebek olacak mı. Bebek olsa kalp atışı olacak mı bu başladı bende de şimdi. ALLAH gonlumuze ferahlik versin sağlıkla her isteyeni evladını bağışlasın inşallah

Hamile kalmak için uğraşırken ah bir gmrsem o çift çizgiyi gerisi öok kolay derdim hep meğer daha yeni başlıyormuş, o kadar güzel dua ettin ki çook içten amin hepimiz için

Şu innovitanın gebelik testi ise çok güvenme aşko bende de böyle çıkarmıştı

Merhaba bende 4+4 teyim su gibi akıntım var renksiz kokusuz tamamen su gibi ama baya fazla sizde de olmuştu diye hatırlıyorum böyle bir durum doğru mu acaba endişelendim
Benim ilk gebeliğimde oldu canım iki üç defa tek belirtimdi endişelenme bence normal bir durum

Merhaba bende 4+4 teyim su gibi akıntım var renksiz kokusuz tamamen su gibi ama baya fazla sizde de olmuştu diye hatırlıyorum böyle bir durum doğru mu acaba endişelendim
Benim de geçen hafta oldu böyle bi şey.. ama şeffaf değildi biraz rengi sulandırılmış süt rengiydi.. acaba dedim hatta. Olabilir mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…