💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 62
Canım hatta ilk olmasına su iciyordum yemin ederim su içtim yuttum ordan su gibi aktı eşime dedim ağzımla içtim böyle oldu pijamam ıslandı resmen iç camasirimdan çıkıp düşün 🤣 Dr s sordum Dr normal dedi
Ahahahah yaa aynen o kadar benim de şok oldum resmen altıma yaptım sandım 😂😂🫠🫠 çarşamba günü randevum var dr keseyi görürüz dedi allahım görene kadar bana rahat yok herşeyden şüphe ediyorum endişeleniyorum😅

Kızlar merhaba 🌸 21 Mart pik günüm olduğunu düşünüyorum testimi ekledim, 19 Mart, 21 Mart ve 22 martı değerlendirdik ancak OVULASYON pozitiften sonraki ilk 3 günü değerlerdirmeliymişiz sizce şansım azaldı mı 🥹

Eklentiler

• 77498126-9F9E-4E0C-8307-7DC744044959.jpeg
    77498126-9F9E-4E0C-8307-7DC744044959.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 63
Ahahahah yaa aynen o kadar benim de şok oldum resmen altıma yaptım sandım 😂😂🫠🫠 çarşamba günü randevum var dr keseyi görürüz dedi allahım görene kadar bana rahat yok herşeyden şüphe ediyorum endişeleniyorum😅

Aynen canım keseyi görünce de bitmiyor dert içinde bebek olacak mı. Bebek olsa kalp atışı olacak mı bu başladı bende de şimdi. ALLAH gonlumuze ferahlik versin sağlıkla her isteyeni evladını bağışlasın inşallah 🧿💜🙏

Aynen canım keseyi görünce de bitmiyor dert içinde bebek olacak mı. Bebek olsa kalp atışı olacak mı bu başladı bende de şimdi. ALLAH gonlumuze ferahlik versin sağlıkla her isteyeni evladını bağışlasın inşallah 🧿💜
Hamile kalmak için uğraşırken ah bir gmrsem o çift çizgiyi gerisi öok kolay derdim hep meğer daha yeni başlıyormuş, o kadar güzel dua ettin ki çook içten amin hepimiz için🤍

Yok bebegım.😊dayanamayıp gene test yaptm.dalga gecıyor bu testler bızle soyleyım 😂bırı ılk 10 dkka.içi açılmıs olan 30. dakka.pazartesıne kadar yapmıcam artık test kafam karısıyor nerdeyse @savascii gıbı koşup kan verecemde aynı sonu ıkı kez yasamayım dıye sabredıyorum😀🌸
Şu innovitanın gebelik testi ise çok güvenme aşko bende de böyle çıkarmıştı

Merhaba bende 4+4 teyim su gibi akıntım var renksiz kokusuz tamamen su gibi ama baya fazla sizde de olmuştu diye hatırlıyorum böyle bir durum doğru mu acaba endişelendim
Benim ilk gebeliğimde oldu canım iki üç defa tek belirtimdi♥️ endişelenme bence normal bir durum

X