💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Teşekkür ederim doktor kesin bişey söyleyemem iki gün sonra tekrar kaan ver dedi zaten insallah tutunmustur tam 11 aydır bekliyorum tık yoktu, tam da randevu alacaktım artık ilaç falan başlarlar diye.. insallah hepimiz aralık annelerine geçeriz

eveet cok özlüyorummm hemiideee .gogus ucu agrısı sol kasıkta arada gıren cıkan bı agrı.bazende tam rahmın ortasında.gene fake atıyosa bana vucut bılemıyorum ama
Buradayım burada bu ara çok yoğun geçti ondan çok giremedim yaaaa çok mutlu ettin beni ben de seni özlüyorum burası çok iyi geliyor bana inşallah vücudun doğru sinyaller veriyordur bebişim sana inşallah

Canım önce senin sağlığın. Sen iyi ol her şey çok güzel olacak inan bana
İnşallah aşkım. Ama insan hayalini kurduğu şeyden hemen vazgeçmek istemiyo. 1 yıl ara versem sonrasında ne zaman olacağı da belli değil 30 yaşındayım zaten. Ne zaman büyütücem ben bu çocuğu

İnşallah canım bende dün test verdim çok yeni benimki de yarın tekrar vereceğim

Günaydın canım hayırlı ramazanlar ben kaset testte de gölge görüyorum inşallah bebeğin seninledir
Ay inşallah kuzum ya. Bakalım yarın sabah ilk idrarda kaset testte nasıl çıkacak. şu t1 t2 li artımed alacağım bir de bugün akşam denerim olmadı.

eneee doğru bebiş varsa Aralık oluyor demi doğum

Hayırlı ramazanlar cnm
Predictor de çizgı var ama bat günü freely de net çizgı çıkması grekırdı

Bu arada freely de laboquik gbi 2. Çizgisi 10. Dakıkada çıkıyor
Damlatır damlatmaz çıkmıyor

Aynen "" koyuyorum. Ve o bebe 3 senenin sonuna gelmiş bir bebe, artık arkadaş bir çocuğu olduğu halde tüp bebek mi yapsam mıya gelmişti, diye de ekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…