💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

İnşallah aşkım. Ama insan hayalini kurduğu şeyden hemen vazgeçmek istemiyo. 1 yıl ara versem sonrasında ne zaman olacağı da belli değil 30 yaşındayım zaten. Ne zaman büyütücem ben bu çocuğu
Senle aynı duyguları paylaşıyorum bir çok kişi sadece gebelik için çabalarken biz önce sağlık sonra gebelik için çabalıyoruz. Bu da bizde olumsuz duygular oluşturuyor. 30 yaşımız en güzel yaşımız belkide. Çocuğumuz olsun diye neler kaçırıyoruz hayattan. Geri getiremeyeceğimiz zamanlar uçup gidiyor. Bir aile dostumuz dedi ki çocuk senin savaşıp kazanacağın bir şey değil, hayatına akışta devam ederken zamanı gelince dahil olacak bir birey. O sana ait olmayacak, sana emanet edilecek dedi. Bu cümleler beni olumlu etkiledi.Modum düştükçe hatırlatıyorum kendime İnşAllah sana da iyi gelir

bence sadece bızım grupta takılsın bısey okumasın arastırmasın :KK70: burda bız gölge cızgı ıcın bıle ultra moral veren ınsanlarız :KK70: kii i7 cıkmıss.şimdi T TASUU cugummm olsaydııı anlatırdı bat gunu 6yla başlayan hıkayeyı masallah cokta saglıklı ılerlıyor komsusununkı 😍
Yaa merak ettim hikayeyi bize de anlatin😊😄

İnşallah aşkım. Ama insan hayalini kurduğu şeyden hemen vazgeçmek istemiyo. 1 yıl ara versem sonrasında ne zaman olacağı da belli değil 30 yaşındayım zaten. Ne zaman büyütücem ben bu çocuğu.
Canım sana tavsiyem şu. Sen bu ay bebek haberini alsaydın sanki bana ilaçları bırakacak gibi geldin. Mesela hamile olsaydın ilaç konusunu ne yapacaktın.
Demek istediğim demek ki sende o güç var.
Yani başarabilirsin, yenebilirsin bunu.
Bebeğine erken kavuşmak için yapabilirsin mesela.
En güçlü bağ annelik duygusu bence.
Kendini böyle telkin et

Kızlar ben yapıp 5 dk da fotolarını çekip paylaşmıştım sabah. Predictor hala aynı, koyulaşma bile olmamış bekledikten sonra sncak freelyde pembe çizgi çıkmış silik. imagination forever imagination forever

Eklentiler

• 86B49C6F-A917-4272-BF2C-202D78E782D4.jpeg
    86B49C6F-A917-4272-BF2C-202D78E782D4.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 106
  • 869BC5B2-3FB4-4CD4-8ED0-FFCA023C1AC7.jpeg
    869BC5B2-3FB4-4CD4-8ED0-FFCA023C1AC7.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 91
Hayırlı ramazanlar cnm
Predictor de çizgı var ama bat günü freely de net çizgı çıkması grekırdı

Bu arada freely de laboquik gbi 2. Çizgisi 10. Dakıkada çıkıyor
Damlatır damlatmaz çıkmıyor
Anladım kuzum. Valla varsa da belki kaset testte yarın sabah daha net gözükür. Yoksa da anlarız zaten sanırım yarın sabah. Hayırlısı neyse o olsun.

Bu da biraz önce yaptığım artımed. Hiç bir pembelik çıkmadı 10 dk bekledim.

Eklentiler

• 55B1E7DF-864C-4014-8F8F-EF6225AC71A7.jpeg
    55B1E7DF-864C-4014-8F8F-EF6225AC71A7.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 98
Canım sana tavsiyem şu. Sen bu ay bebek haberini alsaydın sanki bana ilaçları bırakacak gibi geldin. Mesela hamile olsaydın ilaç konusunu ne yapacaktın.
Demek istediğim demek ki sende o güç var.
Yani başarabilirsin, yenebilirsin bunu.
Bebeğine erken kavuşmak için yapabilirsin mesela.
En güçlü bağ annelik duygusu bence.
Kendini böyle telkin et
Hamile olsam direk kesicez zaten ilacı. O riski alamam ki. Ama bırakınca nasıl olurum bilmiyorum. Doktor bi hastasını örnek verdi. Hamile kalmış her gün acilde dedi. Bişey yapamıyoruz ilaç kullandıramam dedi..

Senle aynı duyguları paylaşıyorum bir çok kişi sadece gebelik için çabalarken biz önce sağlık sonra gebelik için çabalıyoruz. Bu da bizde olumsuz duygular oluşturuyor. 30 yaşımız en güzel yaşımız belkide. Çocuğumuz olsun diye neler kaçırıyoruz hayattan. Geri getiremeyeceğimiz zamanlar uçup gidiyor. Bir aile dostumuz dedi ki çocuk senin savaşıp kazanacağın bir şey değil, hayatına akışta devam ederken zamanı gelince dahil olacak bir birey. O sana ait olmayacak, sana emanet edilecek dedi. Bu cümleler beni olumlu etkiledi.Modum düştükçe hatırlatıyorum kendime İnşAllah sana da iyi gelir
Gerçekten iyi geldi ❤️ sağlık olayını nasıl çözücez aşkım ya

Bu da biraz önce yaptığım artımed. Hiç bir pembelik çıkmadı 10 dk bekledim.
E predictor neydi o zaman anlamadim🙄 ona da saibeli diyenler oluyordu gerci ama ben yine de guveniyordum ya.. bekleyip gormekten baska care yok canimcm. Hakkinda hayirli olan neyse o olsun. Predictore hala guvenmek istiyorum ama bu arada insallah yaniltan digerleridir

Kızlar bu da 15. Dk içinde çektiğim hafif çizgi belirdi ben görebiliyorum bakınca. Amann neyse, beklicem yarın sabahı bakalım.

Eklentiler

• C7B5839A-EE13-488C-B879-014BE31B1403.jpeg
    C7B5839A-EE13-488C-B879-014BE31B1403.jpeg
    70,3 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar bu da 15. Dk içinde çektiğim hafif çizgi belirdi ben görebiliyorum bakınca. Amann neyse, beklicem yarın sabahı bakalım.
Güzelim ben predıctorun yanıldıgını dusunmuyorum ve hamıle oldugunu dusunuyorum🥰 sadece beta dusuk şu anda.ondan kasetler oyle cıkarıyor.yarın sabaha guzel haberlerını beklıyorum🙏🙏

Kızlar bnde markete dıye çıktım
roll gebelik testi buldum

Değer çok silik büyük ihtimal 5-10 arası
Bugun yarın gelir kırmızıgiller
Progestanı bıraktım zaten

Bnım değerim ilk kimyasalda 48e bundada buyuk ıhtımal 35e faln çıktı kan verdgımın ertesi gun şimdide düştü

Eşimle çok uzulduk tabi neden boyle oluyor
Vaktımız daraldı yaşımız geçti
Eşim tedavi olayına girmek istemıyor ama ben o kdr etkilendımkı bu çocuk olayından nerde görsen küçük Bi çocuk gözlerim doluyor, Allahım benımde olcak mı dıyorum😔
Halbukı Bı evladım var, bu yaşta ne guzel 4 ayda 2 kere hamiş kaldım.

Kızlar genetik test özelde kaç TL bilen varmı?
Bir de pıhtılaşma testi dediğiniz sey 'ınr' testimi?

Rahimde perde varsa ultrasonda görülür mü?

Eklentiler

• IMG_20230323_120158.jpg
    IMG_20230323_120158.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 97
X