💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

hadi test alda yap kuzucum yaa.çişini tut 3,4 saat :) bu arada belırtılerın neler onuda anlat bakayım.bıde hangı gunlerı degerlendırdın onları
Ben tutamıyorum ama idrar yolumla ilgili sıkıntı oluşuyor çok tutunca. Neyse tutabildiğin kadar.

Kuzum hayırlısı olsun çok sevindim. Sağlıkla büyüsün inşallah.

Ben de bugün silik çizgi gördüm ilk defa net ama kan verme yasağım var bekleyeceğim
O silik çizgi ilk 10 dk içinde beliriyorsa kesinlikle yanıltmıyormus bunu anladım sizin icin de hayırlısı olsun ne kadar sabırlısınız

O silik çizgi ilk 10 dk içinde beliriyorsa kesinlikle yanıltmıyormus bunu anladım sizin icin de hayırlısı olsun ne kadar sabırlısınız
3. dk da çıktı çizgi. Ancak geçen ay predictor azizliğine uğramıştım ben de. O yüzden şu anda hamile değilmişim gibi düşünmeye devam ediyorum. Geçen ay ilk dk da çizgi çekti çünkü.

Hay ağzın bal yesin

Yumoşun sana sürpriz yapar inşallah bebişim hadi bakalım gecen ay da ben öyleydim ne zaman yumurtlamadığımı bilemedim o da zor oluyor ya çok haklısın. Yaaaa çen beni mi özlüyorsunnnnnnn

Canım bariz görünüyorrr

Yalnız olmadığımı görüyorum hatta dile getirdim. Çok inandırıcı gelmiyor artık bana. “Bir derdim var” diye başlık var aslında orada anlatabilir. Biz de dile getiriyoruz ama bu biraz fazla abartı

Canım sen ne yaptın son durum ne

Kızlar merhaba bat 28 şubat dün yumurtlamanın 10. günüydü çok silik çizgi ile öğrendim kan verdim 7.98 çıktı var mı benim gibi olan?
ben geçen sene 8 görüp 2 gün sonra da 11 görmüştüm sonra ne yazık ki kanamam gelişti ama İnşallah senin tutunur canım olmayacak diye bir şey yok. Birde burada hep olumlu olan şeyleri okumaya çalış psikolojimi çok yorma

Yumoşun sana sürpriz yapar inşallah bebişim hadi bakalım gecen ay da ben öyleydim ne zaman yumurtlamadığımı bilemedim o da zor oluyor ya çok haklısın. Yaaaa çen beni mi özlüyorsunnnnnnn
eveet cok özlüyorummm hemiideee .gogus ucu agrısı sol kasıkta arada gıren cıkan bı agrı.bazende tam rahmın ortasında.gene fake atıyosa bana vucut bılemıyorum ama

Günaydın canım hayırlı ramazanlar ben kaset testte de gölge görüyorum inşallah bebeğin seninledir

Kızlar merhaba bat 28 şubat dün yumurtlamanın 10. günüydü çok silik çizgi ile öğrendim kan verdim 7.98 çıktı var mı benim gibi olan?

bence sadece bızım grupta takılsın bısey okumasın arastırmasın burda bız gölge cızgı ıcın bıle ultra moral veren ınsanlarız kii i7 cıkmıss.şimdi T TASUU cugummm olsaydııı anlatırdı bat gunu 6yla başlayan hıkayeyı masallah cokta saglıklı ılerlıyor komsusununkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…